23.02.2018, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.82 4.14 3.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jaroslav Halák (NYI) 28 zák., 3 góly, 90,3% (04:02:48)
Hvězdy utkání

1. Tyler Bozak (TOR) 0+0
2. Mathew Barzal (NYI) 1+2
3. Morgan Rielly (TOR) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 31-35; Zablokované střely: 14-19; Vhazování: 54%-46%; Hity: 18-30; Přesilové hry: 0/3-0/2; Trestné minuty: 4-6.
Islanders v Air Canada Centre dvakrát vedli, jenže Maple Leafs vzkřísil v závěru zápasu opět Auston Matthews a po úžasném prodloužení, v němž si oba brankáři připsali několik úžasných zákroků, rozhodl samostatné nájezdy Tyler Bozak. Toronto dokonalo obrat a bere dva body. Konečný výsledek. Toronto Maple Leafs 4 New York Islanders 3 po nájezdech.

Tyler BOZAK - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Toronto Maple Leafs.
Autorem vítězné branky je TYLER BOZAK.

3. série 1:0

John Tavares udělal na pravém křídle oblouk a rychlou střelou mířil ke vzdálenější levé tyči, jenže Frederik Andersen puk pravým betonem vyrazil. Toronto vítězí!

Mitchell Marner se snažil prosadit střelou zápěstím, jenže ztroskotal na levém betonu Jaroslava Haláka.

2. série 1:0

Mathew Barzal nic nevymýšlel a rozhodl se pro prudkou střelu zápěstím, kterou Frederika Andersena nepřekonal.

William Nylander se snažil u pravé tyče zasunout puk do sítě, jenže ztroskotal na levém betonu Jaroslava Haláka.

1. série 1:0

Jordan Eberle mířil na lapačku Frederika Andersena, jenže brankář Toronta puk vyrazil.

Tyler Bozak zamířil rychlou střelou zápěstím z mezikruží do levého horního rohu brány!

Samostatné nájezdy začínají.
Jaroslav Halák i Frederik Andersen na obou koncích ledové plochy předvedli v prodloužení úžasné zákroky, a tak o osudu utkání musí rozhodnout samostatné nájezdy. Čeká nás dramatické rozuzlení. Skóre po prodl. Toronto Maple Leafs 3 New York Islanders 3.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:08

Patrick Marleau se po přečíslení dva na jednoho a zákroku Frederika Andersena ocitl před bránou v obrovské šanci, jenže Jaroslav Halák ho dokázal vychytat!

64:00

Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.

4:3

Branky a nahrávky: 18. Marner (Kadri, Marleau), 42. Rielly (Co. Brown, J. van Riemsdyk), 57. Matthews (Gardiner, Hyman), rozh. náj. Bozak – 9. Pulock (Hickey, Barzal), 12. Barzal (Beauvillier, Aho), 44. Eberle (Barzal, Beauvillier)