1:0

konec (0:0, 0:0, 1:0)

23.02.2018, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • O udržení • Štěpán Ondráček

Dnes je to ode mne vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalšího onlajnu se těším na počtenou. (20:26:51)
Je dobojováno! Z fotbalového vítězství se raduje domácí tým Havlíčků Brod, který v krásném utkání udolal svého souseda ze Žďáru nad Sázavou 1:0. Rozhodující branka padla v 51. minutě, a to v oslabení. Marek Tecl oslovil Tomáše Křehlíka. Domácí útočník vykoupal Radostu a bekhendovým pokusem zasunul touš do poloprázdné klece. Šanci na vyrovnání měl Matěj Jindra, ale toho skvěle vychytal brankář Rachůnek.

59:35

Kohout byl sám před Radostou, ale ten skvěle zasáhl, když vykopl pravý beton!

59:20

Žďár opět zkouší své štěstí.

58:54

Hosté zakládají útok, ale defenziva Bruslařů funguje na jedničku.

58:45

Postavení mimo hru v podání celku z Kotliny.

58:25

Matěj Jindra mohl vyrovnat! Hostující útočník jel sám na Rachůnka, ale toho nedokázal prostřelit! Domácí gólman měl štěstí, jelikož puk skončil pod jeho bruslemi!

58:06

Puk má Jakub Adam, který ho rozdělil dál.

57:48

Kohout vystihl příhru hostů a posla do zajímavé příležitosti Petržilku. Útočník Bruslařů ztroskotal na Radostovi.

57:12

Domácí nahazují kotouče do pásma svého soka, ale tohle by mohlo mít pro svěřence Richarda Cachnína st. katastrofální následky.

56:53

Hra se odehrává ve středním pásmu.

56:20

Vyhozený kotouč shrábl Krejčí, který ho okamžitě posílá na Radostu.

56:12

Oddechový čas pro hosty!

56:12

Brankář hostí přikryl touš před dotírajícími útočníky Havlíčkova Brodu.

55:45

Krejčí vyváží puk do bezpečí a dokonce založil protiútok.

55:07

Na ledové ploše se teď hrají dostihy, ale žádný z týmů není brance o nic blíž.

54:40

Vaňousova střela těsně vedle.

54:15

Černohorského nahození nenadělalo problémy Rachůnkovi.

53:40

Valné shromáždění v levém rohu Radostovy svatyně. Puk vydolovali Žďárští.

53:22

Žďárští to musí zkosit od svého brankáře.

52:49

Plameny se ocitly v přečíslení dvou na jednoho, ale Dospělovi projel puk pod patkou hokejky!

52:30

Domácí mají puk pod svojí kontrolou.

52:02

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Adam – 2 min., podražení).

51:52

Hraje se nahoru dolů a protiútok střídá protiútok.

50:47

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Domácí soubor se prosazuje ve vlastním oslabení! Marek tecl oslovil TOMÁŠE KŘEHLÍKA, který to udělal náramně. Havlíčkobrodský šikula vykoupal Radostu a bekhendovým blafákem zasunul touš do poloprázdné klece! Asistence: Marek Tecl.

50:20

Vašíček dovezl puk do pásma, kde si na něj počíhal Hromádka, který ho nekompromisně poslal k ledu.

49:50

Kulhánka oslovila přihrávka hostů. Domácí útočník se s ničím nepáral a vyhodil.

49:34

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Dvořák – 2 min., nedovolené bránění).

49:24

Dvořák nahodil puk na Radostu, který ho vyklepal z lapačky a rozhrál na své beky.

49:05

Bruslaři jsou v pásmu, ale teď o něj přišli.

48:42

Tomáš Křehlík dostal puk mezi čárky, kde ránou zápěstím prověřil Radostu. Hostující gólman i nadále stoprocentní.

48:25

Domácí stále kombinují, ale chybí střelba.

48:07

Bruslaři jsou před Radostou.

47:45

Vacík nahodil na Radostu, a ten vyhodil přes celé kluziště.

47:32

47:28

Plameny se nacházely v situaci tři na dva, ale nedokázaly si vyhovět a puk končí u domácího gólmana.

47:15

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Dospěl – 2 min., sekání).

46:55

Plamenům se nedaří a spíše riskují ztrátu kotoučů, než aby ohrozili Rachůnka.

46:22

Rychlý brejk domácích nenese úspěch. Puk mají na svých holích hosté.

46:08

Rachůnek kryje nahození od modré.

45:32

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Horák – 2 min., sekání).

45:32

Martin Nagy byl sám před Rachůnkem, ale puk ho neposlech, tak jak by chtěl a celou akci zakončil úspěšným zásahem lapačkou Rachůnek!

45:07

Luboš Dospěl se natlačil, až do zakončení, ale puk se mu v poslední chvíli postavil na hranu!

44:46

Žďár to opět zkouší a opět neúspěšně.

44:20

Hosté dostali puk do pásma, avšak nejrychleji u něj byli domácí.

43:58

Krejčího pokus minul tři tyče žďárské svatyně.

43:46

Hned po buly to zkusil Dvořák. Radosta připraven.

43:42

Zakázané uvolnění Plamenů.

43:30

Bruslaři jsou před Radostou, avšak o puk se bojuje na každém kousku ledu a soupeři si nic nedarují.

42:21

Hosté se mohli radovat z gólu! Nahození od modré prošlo Rachůnkovi pod holí, ale brankář Bruslařů stačil včas zareagovat a zažehnat, tak velkou pohromu!

41:58

Hosté jsou při chuti. Teď to zkoušel Konečný, ale ani on si na domácího gólmana nepřišel.

41:24

Nagy oslovil před Rachůnkem Luboše Dospěla, ale ten z první trefil přesouvajícího se Rachůnka! Důležitý zákrok maskovaného muže Brodu!

41:11

Plameny jsou v útoku.

40:27

Vacíkova střela, ač byla provedena, tak že byla schovaná před houfem hráčů, tak Rdaosta si připisuje další zákrok.

40:09

Postavení mimo hru v podání domácích hokejistů.

40:02

Bule pro Bruslaře.

40:01

Je za námi čtyřicet minut hry a stále čekáme na gól. Ve druhé třetině byl daleko lepší domácí celek, který držel otěže zápasu na svých holích, ale z velkého tlaku nedokázali přetavit svoji snahu v gól. Žďár se do pásma dostává jen sporadicky, ale o to nebezpečnější jsou jeho pokusy. Oba týmy se můžou spolehnout na své brankáře, kteří hrají hlavní role v dnešním derby Vysočiny. Bruslaři se ke konci třetiny dočkali zaslouženého gólu, ale po poradě rozhodčích nebyl uznán za úmyslné kopnutí Marka Tecla. Rozuzlení napínavého zápasu přinesa snad teřtí třetina, která odstartuje přibližně v 19:30.

Průběžný výsledek o udržení
Litvínov – Warrior Brno 6:0 (43. minuta)

40:00

39:50

Domácí tým byl za brankou Radosty, kde také končí druhá třetina!

39:34

Havlíčkův Brod vstřelil branku, ale po dohodě rozhodčích branka nebyla uznána. Důvodem neuznání branky je zřejmě úmyslné kopnutí domácího kapitána Matrka Tecla, který puk dopravil za záda Radosty!

39:05

Křehlíkův pokus je v bezpečí u Radosty.

38:55

Domácí družina presuje příhru hostů a získala puk pod svoji kontrolu.

38:17

Krejčí udržel puk, který chtěl přenechat Kulhánkovi. Celá akce nakonec skončila neúspěchem.

37:50

Druhá formace Bruslařů je v útočném pásmu Plamenů.

37:24

Tobiáš Marguš si nabruslil k Rachůnkovi, al ez velkého úhlu minul domácí svatyni.

37:01

Hra se teď odehrává ve středním pásmu.

36:24

Kulhánek si vzal, až moc velké sousto, když chtěl projít přes trojici v černém, která uspěla.

35:50

Hosté v útočném snažení, avšak to rychle končí.

35:24

Dvořákovo střelu vyrazil Radosta před sebe. K dorážce se nikdo nedostal.

34:53

Plameny byly jen na chvíli v pásmu a hned musí obracet nazpět.

34:22

Domácí, kteří hýří aktivitou, jsou opět před svatyní Žďáru.

33:50

Tecl si najel, až před gólmana hostů, ale v těsné blízkosti trefil pravou tyč!

33:25

Domácí rozehráli před brankářem Radostou kolotoč. Střela Ccahnína nebyla přesná a té Křehlíka chyběla razance. Radosta i bez své hole stačil zasáhnout, když lapil puk do lapačky.

32:45

Dudycha našel Tecla a kapitán domácích oslovil Cachnína. Bruslaři jsou v pásmu.

32:10

Hra se teď každou chvíli stěhuje z pásma do pásma, ale střelci zatím mlčí, jelikož nadvláda patří maskovaným mužům v čele s defenzivami.

31:15

Hokejisté v bílém jsou před svatyní hostů, ale bez střely na branku se gólu domácí hokejisté nedočkají.

30:40

Černohorský jel hned po buly do útoku, kde ho podpořil spoluhráč. Následně se puku chopil Nagy, ale toho skvěle vychytal Rachůnek. Domácí gólman přečetl bekhendové zakončení!

30:33

Dudychovo nahození bylo ztlumeno klubkem těl a brankář hostí měl snadnou práci.

30:15

Postavení mimo hru v podání domácího celku.

29:58

Hra se poté přelila na druhou stranu, jako únorové počasí, ale Žďárští dopadli stejně jako před malou chvílí bojovníci z Kotliny.

29:34

Bruslaři rozjeli roletu přihrávek, ale pokus na ohrožení Radosty neslavil úspěch.

28:45

Odražený puk se dostal na hůl Kohouta, ale ten z otočky trefil levý beton přesouvající ho se Radosty!

28:20

Rychlý hokej ani po první třetině neodešel ze scény. Nyní domácí hokejisté zahráli zakázané uvolnění při snaze získat puk.

28:01

Vacík rozjířdí útok. Domácí jsou před Radostou.

27:32

Dospěl se prosmýkl, až do pásma Bruslařů, ale při svém manévrování podklouzl a ztratil puk.

26:45

Černohorský vystihl vyhození a připravil perné chvíle Rachůnkovi. Ten i za pomoci obrany drží bezbrankový stav.

26:21

Hostům se nedaří založit útok.

26:06

Mihulkovo nahození od modré končí u gólmana Bruslařů.

25:45

Hosté rozjíždějí útočnou akci, která slaví úspěch.

25:17

Jindrovo nahození bylo sraženo mimo dosah domácího gólmana.

24:53

Puk se zjevil před brankářem Rachůnkem, který jej radši přikryl pod svoji rukavici.

24:45

Plameny jsou v pásmu, kde kombinují.

24:36

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Dudycha – 2 min., nedovolené bránění).

24:10

Bruslaři kombinují v těsném dosahu Radosty.

23:44

Dudycha zazvonil na spojnici!

23:06

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Nagy.

23:04

Bruslaři jsou jako válec, který pálí jednu střelu na druhou, ale bez úspěchu.

22:15

Tomáš Kulhánek střílel z otočky, avšak Radosta jeho pokus vykopl levým betonem!

21:57

Bojovníci z Kotliny zatím určují rytmus hry, ale k Radostovi to mají daleko.

21:33

Bruslaři jsou aktivní a soupeře k ničemu nepouští.

21:10

Křehlík nahodil puk, který poté nedokázal dohnat.

20:49

Dudychův projektil skončil v lapačce gólmana hostů, který se hned zkraje rozhodně nenudí.

20:40

Vacík to zkusil o dlevého mantinelu, Radosta připraven.

20:05

Jindra hned po buly jel na Rachůnka, ale jeho střela byla nepřesná.

20:01

Je za námi úvodní dvacetiminutovka! Posázavské derby nabídlo ve své první třetině rychlý hokej se šancemi na obou stranách, ovšem střelci naráží na bezchybné gólmany. Více ze hry měl domácí celek, ale únik Křehlíka ani Petržilky neslavil úspěch. Na druhé straně kluziště se měl co ohánět i Rachůnek, ale i ten dokázal všechny pokusy hostů zlikvidovat. Nejblíže první brance byly Plameny, ale ty překombinovaly přečíslení tři na jednoho a stav je tudíž bezbrankový. Druhá třetina začne přibližně v 18:45.

Průběžné výsledky o udržení
Litvínov – Warrior 2:0 (24. minuta)

20:00

19:50

Plameny v útočném pásmu, ovšem domácí obrana funguje, tak jak má.

19:38

Závar před svatyní Žďáru nekončí brankou!

19:16

Další šance domácích končí na brankáři hostů.

19:04

Petržilka si vyjel, až od levého mantinelu ke středu hřiště, ale jeho pokus Radosta kryje.

18:39

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Jindra – 2 min., sekání).

18:38

Dominick Vašíček dostal nabito mezi kruhy, ale Rachůnka nepřekonal! Domácí muž s maskou si poradil i s dorážkami!

18:22

Žďár kombinuje před Rachůnkem.

18:17

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., hákování).

17:40

Plameny teď přitvrdily v osobních soubojích a získávají, tak puk na své hole.

17:05

Konečného pokus z pravého kruhu zcela minul určené území Rachůnka.

16:49

Petržilka napadá rozehru, ale nedaří se mu.

16:13

Hosté ujeli do přečíslení tří na jednoho, ale celou akci překombinovali a gólový efekt byl nulový!

15:29

Cahnín z velkého úhlu vyzkoušel Radostu, ale ten nemusel zasahovat.

15:10

Hraje se v neskutečně rychlém tempu.

14:41

Tecl chtěl nahrát na Vacíka, ale jeho přihrávka byla nepřesná.

13:57

Teď se bojuje o každý centimetr ledu a vítězi jsou Žďárští, kteří získali pásmo.

13:27

Petržilka to zkusil od levého kruhu, ale i gólman Radosta byl připravený.

13:12

Martin Nagy byl sám mezi čárkami, ale svůj pokus poslal do náruče Rachůnka!

12:45

Matěj Jindra se snažil probít přes pravou stranu, až k Rachůnkovi, avšak neuspěl.

12:28

Střela Vacíka byla nepřesná, ovšem jeho parťák poté našel připraveného Radostu.

11:53

Vacík našel Cachnína, který protečoval touš do pásma. Bruslaři kombinují před Radostou.

11:37

Tecl se snažil dohnat hrací předmět, nakonec je z toho zakázané uvolnění.

11:18

Hosté byli před Rachůnkem, ale ten nemusel zasahovat.

10:45

Gólman hostů ztlumil nahození a vhazuje se po jeho pravici.

09:59

Jakub Petržilka vystihl přihrávku beků a jel na Radostu. V poslední chvíli mu puk sjel z čepele!

09:51

Oba týmy se snaží vycházet za zabezpečených obran, což se jim daří.

09:30

Dvořák našel najetého Tecla, který zavezl hrací předmět do pásma soupeře. Radosta si poté připisuje zákrok po pokusu od modré.

09:05

Domácí to zkouší, ale přes obranný val Plamenů zatím neprošli.

08:45

Po střele Dominika Vacíka zazvonila tyč!

08:19

Žďáru se nedaří založit kvalitní útok.

07:32

Tomáš Křehlík jel sám na brankáře Radostu. Hostující gólman vysprintoval za kotoučem a včas ho lapil. Křehlík jej poté srazil, ale hostující gólman je v pořádku!

07:16

Hosté kombinují, ale vynou špatné přihrávky se připravili o pásmo.

06:43

Litý boj o puk se strhl v pravém rohu za brankou Rachůnka. Domácí poté vyhodili přes všechny čáry.

06:34

06:24

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kohout – 2 min., držení).

05:58

Daniel Poizl vystihl rozehrávku domácích obránců a mířil na Rachůnka. Kotouč se mu postavil na hranu a z protiútoku nakonec sešlo.

05:42

Plameny se osvobodily.

05:10

Nahození Dominika Vacíka bylo nepřesné, ovšem Havlíčkův Brod stále drží kotouč v pásmu hostů.

04:45

Hokejisté v bílých dresech kombinují před svatyní Plamenů.

04:34

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Jindra – 2 min., podražení).

04:10

Bojovníci z Kotliny byli před Radostou, ale výrazně ho neohrozili.

03:40

Výborně teď zahrála defenziva Plamenů, která získala kotouč. Puk měl na své holi jeden z útočníků, který se dostal jen za modrou čáru.

03:15

Bruslař jsou před Radostou, ale ten nemusel zasahovat.

02:45

Hraje se nahoru dolů, což je vidět na aktivním pojetí obou týmů.

02:10

Bruslaři se před Radostou neohřáli dlouho a hra směřuje na druhou stranu.

01:45

Mírně aktivní jsou domácí hokejisté, kteří drží touš na svých holích.

01:21

Plameny mají puk, ale daleko se nedostaly.

00:58

Radosta vypíchl touš před svojí pravou tyčí.

00:40

Postavení mimo hru v podání domácích.

00:20

Hosté jsou u puku, ale Bruslaři napadají jejich rozehrávku.

00:02

Úvodní buly vyhráli domácí.

00:01

Rozhodčí, už krouží na ledové ploše. Čeká se jen na hlavní aktéry dnešního duelu. Zápas za malou chvíli začne.

BK Havlíčkův Brod: Rachůnek (Nedvěd) – Dudycha, D. Vacík, Dvořák, Krejčí, Adam (A), Horák – Křehlík, Cachnín (A), Tecl (C) – Petržilka, Kohout, Hromádka – Kulhánek, Vaňous, Dudek – Košťál

SKLH Žďár nad Sázavou: Radosta (Vít) – Černohorský (C), Čermák, Klodner (A), Poizl (A), Cibuzar, Filip – Konečný, Dospěl, Jindra, Mihulka, Marguš, Nagy, Gergel, Vašíček

Rozhodčí: Luděk Vepřek – Vladislav Bernard, Marcel Mikoviny.
Oba týmy už absolvují rozbruslení. Domácí Bruslaři se v dnešním utkání představí v bílých dresech, přičemž hosté ze Žďáru budou oděni v černé sadě.
BK Havlíčkův Brod
Bruslaři si v únoru z dvanácti bodů připsali do tabulky rovných sedm, když dokázali na svém ledě vynulovat Havířov 3:0. Svěřenci Richarda Cachnína staršího jsou ve skupině o udržení na čtvrtém místě se ziskem 42. bodů. Havlíčkobrodští hokejisté jsou blízko záchrany v elitní skupině, ale k úplné jistotě je zapotřebí získat několik cenných bodů. Mladí Bruslaři krom Havířova dokázal obrat o body i Mladou Boleslav, která bude bojovat o play-off.

SKLH Žďár nad Sázavou
Hokejisté od řeky Sázavy prožili krušný měsíc únor, když ze čtyř zápasů ukořistili 2. body! Svěřenci Jaromíra Pytlíka staršího vyhráli ve zmíněném měsíci utkání na ledě pražských Letňan 2:3 po prodloužení. Plameny okupují pátou pozici ve skupině o udržení s 38 body a drží solidní náskok 25. bodů před posledními dvěma celky Letňan a brněnským Warriorem.

Top 5
1, Martin Nagy 21 bodů (5+16) 19. zápasů
2, Dominick Vašíček 16 bodů (7+9) 16. zápasů
3, Lukáš Gergel 15 bodů (7+8) 10. zápasů
4, Jaromír Pytlík 13 bodů (4+9) 6. zápasů
5, Tobiáš Marguš 12 bodů (5+7) 20. zápasů
Dobrý podvečer, z městského stadionu Kotlina! Vítám vás u on-line přenosu z Extraligy staršího dorostu skupina o udržení. V prvním zápase se představí domácí celek BK Havlíčkův Brod, který vyzve nedalekého souseda SKLH Žďár nad Sázavou. Utkání začíná v 18:00.