Olympijské hry - muži

Kanada – Německo

3:4

konec (0:1, 1:3, 2:0)

23.02.2018, 13:10 • Kangnung Hockey Centre • Semifinále • Adam Joska (@AdamJoska2)

Tipsport: 1.35 6.34 6.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54:22

Vyloučení v týmu Německo (Christian Ehrhoff – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Kanada (Christian Thomas – 2 min., sekání).

50:53

Další komplikace pro Německo, dvě minuty za podražení protihráče za vlastní brankou totiž dostává Frank Hördler.

49:15

Po střele z otočky na levé straně kotouč změnil směr po odrazu od brusle, dorážet se snažil O'Dell, jenž poté dostal krosček do zad od Matthiase Plachty, který dostává dvě trestné minuty.

43:19

Kahun dostal přihrávku mezi obránce a mířil sám na gólmana, podrazil ho Goloubeg a je nařízeno trestné střílení!

32:59

Gilbert Brulé si počkal ve středovém kruhu na Davida Wolfa, který odehrál kotouč a poté inkasoval tvrdý zásah do hlavy od Brulého a dlouho ležel na ledové ploše. Brulé míří do kabin, jelikož dosta pět minut plus trest do konce utkání.

32:28

Němci se po prvním neúspěšném pokusu o získání kotouče nevzdali a nakonec se jim ho podařilo vybojovat, Noebels s ním míchal mezi kruhy a za pomoci faulu ho přibrzdil Eric O'Dell, jenž dostává dvě minuty za hákování.

29:31

Němci již podruhé v utkání dostávají dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě, Kanada tak má další možnost ke snížení.

27:30

Vyloučení v týmu Německo (Yannic Seidenberg – 2 min., hrubost).

15:14

Vyloučení v týmu Německo (Patrick Hager – 2 min., podražení).

13:19

Jenže Kanada nakonec bude hrát oslabení, jelikož její hráči byli dvakrát za sebou vykázáni z vhazování, na tresnou lavici míří Rene Bourque.

13:19

Počet hráčů na hrací ploše se vyrovná, dvě minuty za vysokou hůl dostává Linden Vey (CAN).

12:29

Felix Schütz narazil zezadu na mantinel Noreaua za brankou, Kanada tak bude mít druhou početní výhodu.

07:53

Je tu první vyloučení zápasu, Němci hráli v šesti hráčích, čehož si čároví rozhodčí všimli.

3:4

Branky a nahrávky: 29. Brulé (Lee, Noreau), 43. M. Robinson (Thomas, Lee), 50. Roy (Lee) – 15. Macek (Kahun), 24. Plachta (Hager), 27. Mauer (Goc, Wolf), 33. Hager (Plachta, Schütz)

Kanada: Poulin (Peters) – M. Robinson, Lee (A), Noreau, Ch. Genoway, Goloubef, Gragnani, Stollery – Brulé, Roy (A), R. Bourque – Thomas, Kelly (C), Raymond – Ebbett, Vey, Wolski – Lapierre, O'Dell, Klinkhammer – Kozun.

Německo: Aus den Birken (Pielmeier) – Boyle, Ehrhoff (A), M. Müller, Y. Seidenberg, J. Müller, Hördler, Krupp – Reimer, Hager (A), Ehliz – Plachta, Goc (C), Kink – Macek, Kahun, Wolf – Mauer, Fauser, Schütz – Noebels.

Rozhodčí: Jozef Kubuš (SVK), Timothy Mayer (USA) – Fraser McIntyre (USA), Alexander Otmakhov (RUS)