NHL

Nashville Predators – San Jose Sharks

7:1

konec (2:0, 1:1, 4:0)

23.02.2018, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Martin Schwarz (@MartinSmuci)

Tipsport: 2.02 3.89 3.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54:46

Viktor Arvidsson sekal Brenta Burnse a bude si za to muset jít na dvě minuty sednout. San Jose si tedy pět minut před koncem třetí třetiny zahraje přesilovku.

48:53

Útočník domácí Filip Forsberg dnes podruhé usedá na trestnou lavici, tentokrát kvůli nedovolenému bránění. San Jose tak má šanci aspoň vylepšit skóre.

42:13

Nashville má šanci odskočit na rozdíl tří branek. Timo Meier totiž bude muset odsedět dvě minuty za hákování Tohle klidně může být zlomový okamžik zápasu.

39:07

Už běží poslední minuta druhé třetiny a bude se vylučovat. Trest dostane domácí hokejista Viktor Arvidsson za hákování. Dobrá možnost pro Sharks, jak se dostat zpátky do zápasu.

24:41

Domácí Salomäki dostává dvě minuty za vysokou hůl, kterou poslal do obličeje hostujícího kapitána Joe Pavelskiho. Takže druhá přesilovka pro San Jose v zápase.

16:42

Ještě před koncem úvodního dějství si početní výhodu zkusí také domácí hokejisté. Dvě minuty za vražení na hrazení dostává obránce San Jose Brenden Dillon.

03:38

Bude se poprvé v zápase vylučovat. Přesilovou hru si zahrají San Jose Sharks, protože domácí útočník Filip Forsberg inkasuje od rozhodčích menší trest za držení.

7:1

Branky a nahrávky: 2. Bonino (Josi, Ellis), 20. Hartnell (Bonino, Järnkrok), 36. Fiala (P. K. Subban, Johansen), 44. Arvidsson (P. K. Subban, C. Smith), 47. Johansen (Josi), 51. Ekholm (F. Forsberg, Arvidsson), 58. Järnkrok – 29. Couture (Labanc, Braun)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Jemelin, Y. Weber – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Hartnell, Bonino, Järnkrok – Salomäki, Sissons, Watson.

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – J. Ryan, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – Meier, Pavelski (C), Donskoi – Hertl, Couture, Labanc – Bødker, Tierney, Hansen – Goodrow, Fehr, M. Karlsson.

Rozhodčí: McIsaac, Charron – Rody, Suchánek

Diváci: 17 354

01:55 NSH 1:0 Bonino (Josi, Ellis)
03:38 NSH 2 F. Forsberg, držení
16:42 SJS 2 Dillon, vražení na hrazení
19:17 NSH 2:0 Hartnell (Bonino, Järnkrok)