23.02.2018, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.82 4.14 3.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jaroslav Halák (NYI) 28 zák., 3 góly, 90,3% (04:02:48)
Hvězdy utkání

1. Tyler Bozak (TOR) 0+0
2. Mathew Barzal (NYI) 1+2
3. Morgan Rielly (TOR) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 31-35; Zablokované střely: 14-19; Vhazování: 54%-46%; Hity: 18-30; Přesilové hry: 0/3-0/2; Trestné minuty: 4-6.
Islanders v Air Canada Centre dvakrát vedli, jenže Maple Leafs vzkřísil v závěru zápasu opět Auston Matthews a po úžasném prodloužení, v němž si oba brankáři připsali několik úžasných zákroků, rozhodl samostatné nájezdy Tyler Bozak. Toronto dokonalo obrat a bere dva body. Konečný výsledek. Toronto Maple Leafs 4 New York Islanders 3 po nájezdech.

Tyler BOZAK - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Toronto Maple Leafs.
Autorem vítězné branky je TYLER BOZAK.

3. série 1:0

John Tavares udělal na pravém křídle oblouk a rychlou střelou mířil ke vzdálenější levé tyči, jenže Frederik Andersen puk pravým betonem vyrazil. Toronto vítězí!

Mitchell Marner se snažil prosadit střelou zápěstím, jenže ztroskotal na levém betonu Jaroslava Haláka.

2. série 1:0

Mathew Barzal nic nevymýšlel a rozhodl se pro prudkou střelu zápěstím, kterou Frederika Andersena nepřekonal.

William Nylander se snažil u pravé tyče zasunout puk do sítě, jenže ztroskotal na levém betonu Jaroslava Haláka.

1. série 1:0

Jordan Eberle mířil na lapačku Frederika Andersena, jenže brankář Toronta puk vyrazil.

Tyler Bozak zamířil rychlou střelou zápěstím z mezikruží do levého horního rohu brány!

Samostatné nájezdy začínají.
Jaroslav Halák i Frederik Andersen na obou koncích ledové plochy předvedli v prodloužení úžasné zákroky, a tak o osudu utkání musí rozhodnout samostatné nájezdy. Čeká nás dramatické rozuzlení. Skóre po prodl. Toronto Maple Leafs 3 New York Islanders 3.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:08

Patrick Marleau se po přečíslení dva na jednoho a zákroku Frederika Andersena ocitl před bránou v obrovské šanci, jenže Jaroslav Halák ho dokázal vychytat!

64:00

Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.

62:47

Další šanci měl v dresu Islanders Josh Bailey, jenže v rychlosti minul levou tyč a narazil tvrdě do Frederika Andersena. Hra byla přerušena kvůli posunuté bráně.

62:37

Kasperi Kapanen nabral na levém křídle obrovskou rychlost, v levém kruhu se ale do zakončení nedostal.

61:49

Na opačné straně se ocitl v šanci před bránou Zach Hyman, jenže Jaroslav Halák ho dokázal vychytat!

61:07

Mathew Barzal na levém křídle zavezl puk do útočného pásma a poté si sjel rychle obloukem před bránu, kde se snažil puk mezi betony Frederika Andersena zasunout do brány, jenže brankář Leafs skvěle zasáhl pravým betonem!

60:24

Nick Leddy se dostal v levém kruhu ke střele, kterou Frederik Andersen bez potíží podržel ve své náruči.

60:10

Nazem Kadri u levé tyče dobruslil nahozený puk a málem překonal Jaroslava Haláka mezi betony!

60:01

Ryan Pulock a Mathew Barzal v rozmezí necelých čtyř minut v první třetině poslali Islanders do dvoubrankového vedení, na které krátce před přestávkou odpověděl Mitchell Marner, a na začátku třetí vyrovnal Morgan Rielly. Maple Leafs se ale radovali z vyrovnávací branky pouze necelé dvě minuty, protože na opačné straně rychle vrátil hostům vedení Jordan Eberle. V závěru ovšem udeřil Auston Matthews a skvělou tečí vyrovnal. Skóre po třetí třetině utkání v Air Canada Centre v Kanadě. Toronto Maple Leafs 3 New York Islanders 3.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00

Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

57:47

Domácím hokejistům se nepodařilo rozehrát a pískalo se zakázané uvolnění. Stav utkání je vyrovnaný 3:3.

56:31

56:31 Auston MATTHEWS - 3:3

56:31

Toronto právě vstřelilo branku!
Jake Gardiner na levém křídle od modré čáry napřáhl k prudké střele s příklepem, kterou před bránou srazil k ledu AUSTON MATTHEWS, a puk se od nohy Nicka Leddyho odrazil k pravé tyči! Toronto dokázalo znovu vyrovnat – 3:3! Asistence: Jake Gardiner a Zach Hyman.

56:12

Islanders se ocitli pod tlakem a raději puk podél střídaček vyhodili na zakázané uvolnění. Hra přerušena.

56:02

Nikita Zajcev na vrcholu levého kruhu po diagonální zpětné přihrávce z pravého rohu útočného pásma bez přípravy vypálil a mířil pod horní tyč, Jaroslav Halák ale předvedl další skvělý zákrok a puk ukryl ve své lapačce!

55:06

Maple Leafs se snažili vrátit obloukem zpět do útočného pásma, jenže jejich akci zastavil ofsajd. Komerční přestávka.

54:53

Auston Matthews vystřelil z pravého kruhu a připravený Jaroslav Halák na přední tyči puk vyrazil úspěšně mimo.

54:04

Islanders nepřesně rozehráli podél trestných lavic a puk zamířil na zakázané uvolnění. Hra přerušena.

53:40

Maple Leafs zůstávají stále ve hře o body a obrovskou zásluhu na tom má brankář Frederik Andersen.

52:38

A další šance pro Mathewa Barzala, ani tentokrát ale nedokázal z blízkosti Frederika Andersena propálit!

52:27

Mathew Barzal se ocitl před bránou v obrovské šanci, jenže ztroskotal na levém betonu Frederika Andersena!

51:39

Hra byla přerušena kvůli postavení mimo hru v podání Maple Leafs na pravém křídle a následuje komerční přestávka. Islanders vedou v Torontu 3:2.

51:23

Vyloučený Connor Brown je zpět na ledové ploše a Islanders nevyužili v dnešním zápase druhou početní výhodu.

51:05

Jordan Eberle nahodil puk do levého rohu útočného pásma, odkud se Torontu opět podařilo puk úspěšně vyhodit.

50:29

Islanders se v rychlém sledu dostali ke dvěma střelám, které na bránu nezamířily, a Maple Leafs puk vyhodili.

49:23

Casey Cizikas se snažil protáhnout podél střídaček a Connor Brown vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění poté, co ho fauloval.

49:13

Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:13

Další zakázané uvolnění a další přerušení hry na straně hostujících hokejistů New Yorku Islanders.

49:05

Přihrávka hostů podél střídaček minula úplně všechny na ledě a puk zamířil na zakázané uvolnění.

48:32

Islanders otočili hru a z pravého kruhu mířili na přední tyč, kde puk úspěšně vyrazil Frederik Andersen.

48:18

William Nylander se snažil prosadit v pravém kruhu, jenže jeden z hráčů Islanders mu puk dokázal vypíchnout.

47:35

Connor Carrick na pravém křídle vypálil od modré čáry a Jaroslav Halák puk levým ramenem vyrazil před sebe. Maple Leafs se ovšem k dorážce nedostali a o několik sekund později zmrazil slovenský brankář volný puk pod lapačkou.

46:30

Andrew Ladd dnes nastoupil ke svému jubilejnímu 900. utkání v zámořské NHL. Neskutečný milník.

46:30

Jaroslav Halák počkal, až k němu doklouže puk, a zmrazil ho pod lapačkou. Následuje komerční přestávka.

46:23

Anders Lee se dostal u pravé tyče ke střele z úhlu, kterou klečící Frederik Andersen bez problému vyrazil mimo.

45:38

Jordan Eberle byl v útočném pásmu příliš rychle a akci Islanders na pravé straně zastavilo postavení mimo hru.

44:51

Connor Brown vystřelil z levého kruhu pro vhazování a Jaroslav Halák po dobrém zákroku hru přerušil.

44:39

Jaroslav Halák nedokázal dobře rozehrát, Maple Leafs se ale zpoza brány do žádné šance dostat nedokázali.

43:07

43:07 Jordan EBERLE - 2:3

43:07

Islanders právě vstřelili branku!
Mathew Barzal z pravého rohu útočného pásma nahodil puk bekhendem na přední tyč, kde JORDAN EBERLE z blízkosti procedil puk mezi betony Frederika Andersena ke vzdálenější levé tyči! Islanders našli bleskovou odpovědět a opět vedou! Asistence: Mathew Barzal a Anthony Beauvillier.

42:23

Islanders vystřelili na pravém křídle od modré čáry a puk byl přizvednut do ochranné sítě.

41:28

41:28 Morgan RIELLY - 2:2

41:28

Connor Brown našel v pravém kruhu MORGANA RIELLYHO, který si rychle srovnal puk na hůl a poté vyrovnal krásnou střelou pod horní tyč – 2:2! Asistence: Connor Brown a James van Riemsdyk.

41:16

Brock Nelson se u pravé tyče ocitl v šanci, jenže skórovat nedokázal, stejně jako jeho spoluhráč z dorážky!

41:00

Auston Matthews naskočil zpět na led z trestné lavice a ihned se řítil do šance, jeho střelu z levého kruhu mířící do vzdálenějšího pravého horního rohu brány ale Jaroslav Halák lapil do lapačky po skvělém semaforu!

40:35

Islanders dvakrát vystřelili od modré čáry a druhá střela byla nepříjemně tečována, nakonec ale minula levou tyč!

40:01

Islanders vyhráli úvodní vhazování třetí třetiny, do které vstupují s těsným vedením a v početní výhodě.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 17-20; Zablokované střely: 7-16; Vhazování: 51%-49%; Hity: 13-23; Přesilové hry: 0/3-0/1; Trestné min.: 2-6.
Třetí třetina začne přibližně v 2:55.
Maple Leafs ve druhé části mohli vyrovnat, jenže ani jednu ze tří přesilových her v řadě nedokázali využít, zatímco úvodní početní výhoda Islanders se přenese do třetí třetiny. Prostřední část utkání gól nenabídla a New York Islanders stále v Air Canada Centre těsně vede. Toronto Maple Leafs 1 New York Islanders 2.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:00

Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.

38:51

Islanders se málem dostali do samostatného úniku, jenže Maple Leafs si pomohli faulem na obranné modré čáře. Auston Matthews dostal dvě minuty za nedovolené bránění a po reklamní přestávce si zahraje první přesilovou hru New York Islanders.

38:43

Travis Dermott se ocitl před bránou po nahození z pravého křídla v obrovské šanci, jenže puk tečoval těsně mimo!

38:09

Vyloučený Brock Nelson se vrátil z trestné lavice zpět na led a Maple Leafs nevyužili ani jednu ze tří početních výhod.

37:31

Před bránou slovenského brankáře vznikl v rychlém sledu dvakrát závar, Jaroslav Halák ale u levé tyče zmrazil puk.

36:47

Auston Matthews chtěl vyrovnat střelou z levého kruhu, jenže Jaroslav Halák byl na přední tyči připravený a puk vyrazil.

36:39

Jake Gardiner napřáhl od modré čáry k prudké střele s příklepem, která byla v mezikruží zablokována.

36:09

Brock Nelson fauloval Tylera Bozaka a byl vyloučen na dvě minuty za sekání. Další přesilová hra pro Maple Leafs.

35:51

Maple Leafs vystřelili z vrcholu pravého kruhu a Jaroslav Halák puk našel v lapačce. Komerční přestávka.

35:11

Islanders se na pravém křídle ocitli v útoku tři na jednoho, jenže nepřesně přihráli směrem na přední tyč.

34:16

Vyloučený Sebastian Aho je zpět na ledě, což znamená, že Islanders přečkali úspěšně druhé oslabení v řadě.

33:53

Casey Cizikas ve středovém kruhu zasáhl holí do obličeje Jamese van Riemsdyka, jenže rozhodčí mu faul odpustili!

33:43

New York vyhodil puk z obranného pásma s pomocí teče a vhazovalo před jeho obrannou modrou čárou.

33:31

Islanders se podařilo vyhodit puk a Maple Leafs rozjížděli další útočnou akci od vlastní brány.

32:58

Tyler Bozak a Nazem Kadri se mohli prosadit z blízkosti, jenže Jaroslav Halák předvedl úžasný zákrok a následnou dorážku z mezikruží dokázali zablokoval jeho spoluhráči!

32:16

Sebastian Aho dostal dvě minuty za držení hole a Toronto si po reklamní přestávce zahraje další přesilovou hru.

32:08

Frederik Andersen zamířil při poskytnuté výhodě na střídačku a Maple Leafs si zahrají druhou přesilovou hru.

31:52

Connor Carrick mohl skórovat u pravé tyče, jenže Jaroslav Halák jeho střelu z blízkosti dokázal vyrazit.

31:06

31:06 Tanner Fritz v obrovské šanci orazítkoval levou tyč!

31:06

Tanner Fritz se ocitl před bránou v obrovské šanci a mohl uklízet puk do prázdné sítě, jenže trefil pouze levou tyč!

30:42

Nick Leddy vystřelil z vrcholu levého kruhu pro vhazování, jenže trefil pouze clonícího Morgana Riellyho.

30:35

Maple Leafs se nepodařilo rozehrát a puk zamířil na zakázané uvolnění. Islanders stále vedou 2:1.

30:00

Jordan Eberle na pravé straně vystřelil z ostrého úhlu a Frederik Andersen ležel na ledě, jenže bránu minul.

29:23

Travis Dermott na levém křídle vystřelil od modré čáry a jeho tečovaná střela zamířila vedle vzdálenější pravé tyče. Další pokus zastavil Jaroslav Halák.

28:35

Dominic Moore na pravém křídle dobře podržel puk a poté ho z brankové čáry nahodil před bránu, kde málem došlo k velmi nebezpečné teči. Jaroslav Halák bez zákroku.

27:51

Vyloučený Mathew Barzal je zpět na ledě a Maple Leafs se během úvodní početní výhody dostali k jedné střele.

26:45

Andrew Ladd mohl udeřit v oslabení střelou z pravého kruhu, když těsně nad ledem mířil zápěstím ke vzdálenější levé tyči, Frederik Andersen ale puk pravým betonem vykopl!

26:33

Střela Maple Leafs od modré čáry byla těsně před bránou zablokována ihned po vhazování a další akci domácích hokejistů zastavilo v přesilové hře zakázané uvolnění.

25:51

Mathew Barzal dostal netradičně dvě minuty za hraní zlomenou holí, kterou držel déle, než by bylo zdrávo.

25:30

Jordan Eberle střelou od modré čáry pálil do pravého horního rohu brány, Frederik Andersen ale předvedl pěkný semafor!

24:22

John Tavares se dostal v levém kruhu k odraženému puku a okamžitě mířil střelou zápěstím do bližšího horního rohu brány, Frederik Andersen ale puk pravým ramenem vyrazil!

24:11

Adam Pelech vystřelil nebezpečně od modré čáry a John Tavares na přední levé tyči tečoval puk těsně mimo!

23:43

Josh Bailey na levém křídle udělal zpětný oblouk a poté nahodil puk za bránu Maple Leafs, kde ho domácí dojeli.

22:58

Morgan Rielly vystřelil ihned po vhazování, jeho pokus ale hradbou těl před bránou neprošel.

22:52

Islanders se nepodařilo rozehrát a kolmá přihrávka mířící do území nikoho skončila na zakázaném uvolnění.

21:57

Thomas Hickey napřáhl na pravém křídle k prudké ráně s příklepem, kterou Frederik Andersen na přední tyči vyrazil.

21:02

Nazem Kadri dokázal v levém rohu útočného pásma dojet puk, který na něj posunul William Nylander, jenže Maple Leafs se po jeho zpětné přihrávce k ničemu nedostali.

20:23

Toronto začalo zostra a málem se dostalo v mezikruží ke střele, Islanders se ale ubránili a mohli otočit hru.

20:01

V Air Canada Centre začala prostřední část utkání, do které Maple Leafs vstupují s jednobrankovým mankem.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 7-13; Zablokované střely: 4-6; Vhazování: 33%-67%; Hity: 9-19; Přesilové hry: 0/0-0/0; Trestné minuty: 0-0.
Druhá třetina začne přibližně v 2:02.
Islanders byli v Air Canada Centre od úvodních minut lepším týmem a svou převahu dokázali gólově vyjádřit, když se prosadil Ryan Pulock parádní bombou a krátce na to z dorážky Mathew Barzal. Krátce před přestávkou ale vrátil Maple Leafs zpět do hry Mitchell Marner. Skóre po první třetině utkání v Air Canada Centre. Toronto Maple Leafs 1 New York Islanders 2.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:00

Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

17:39

17:39 Mitchell MARNER - 1:2

17:39

MITCHELL MARNER si najel v levém kruhu na krásnou přihrávkou napříč útočným pásmem od Nazema Kadriho a po parádním zamíchaní s pukem rychlou střelou zápěstím nad levým betonem Jaroslava Haláka zamířil ke vzdálenější pravé tyči! Asistence: Nazem Kadri a Patrick Marleau.

17:12

Jaroslav Halák předvedl dobrý zákrok, když střelu Maple Leafs od modré čáry na přední tyči sevřel mezi betony!

16:58

Maple Leafs se dostali v pravém kruhu ke střele, jenže Islanders ji zablokovali a Jaroslav Halák zasahovat nemusel.

15:38

John Tavares napřáhl na vrcholu mezikruží ke střele zápěstím, která byla přizvednuta do ochranné sítě.

15:20

Adam Pelech napřáhl v levém kruhu k prudké střele s příklepem, kterou Frederik Andersen na přední tyči podržel vkleče v náručí. Po přerušení hry dostává prostor reklamní přestávka.

14:05

Hosté prudce vypálili z levého kruhu pro vhazování, Frederik Andersen ale dobře puk vyrazil mimo tři tyče své brány a Islanders se u pravé tyče k dorážce těsně nedostali.

13:25

Islanders nahodili puk do útočného pásma a poté rychle odjeli střídat. Hokejisté z New Yorku vedou 2:0.

12:07

Johnny Boychuk prudce vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a střelou s příklepem minul vzdálenější levou tyč.

11:45

11:45 Mathew BARZAL - 0:2

11:45

Jordan Eberle na levém křídle nabral rychlost a z ostrého úhlu nahodil puk před bránu, kde dobře zasáhl holí Frederik Andersen, jenže poté nedokázal udržet střelu Sebastiana Aha z pravého kruhu a MATHEW BARZAL si rychle hodil puk na bekhend, aby poté z blízkosti skóroval do prázdné brány! Asistence: Anthony Beauvillier a Sebastian Aho.

11:14

Islanders od boxu časoměřičů nahodili puk směrem na bránu Maple Leafs a obloukem zamířili rychle na střídačku.

10:37

Thomas Hickey v pravém rohu obranného pásma odvedl skvělou práci, když Maple Leafs nepustil k puku a rozehrál.

10:23

Tanner Fritz vystřelil z levého kruhu a po dalším úspěšném zákroku Frederika Andersena následuje reklamní přestávka.

09:42

Johnny Boychuk napřáhl na modré čáry k prudké střele s příklepem, kterou Frederik Andersen podržel v náručí.

08:39

08:39 Ryan PULOCK - 0:1

08:39

RYAN PULOCK po bekhendové přihrávce Thomase Hickeyho z vrcholu pravého kruhu pro vhazování napřáhl na levém křídle od modré čáry k jedovaté bombě a parádní ránou vymetl bližší levý horní roh brány! Islanders vedou 1:0! Asistence: Thomas Hickey a Mathew Barzal.

08:22

Frederik Andersen stáhl sražený puk u své levé tyče brány ze vzduchu do lapačky a následuje komerční přestávka.

08:08

Tyler Bozak už v levém kruhu napřahoval ke střele, jenže jeden z hráčů Islanders mu hůl skvěle přizvedl.

07:00

Maple Leafs nahodili puk za bránu Jaroslava Haláka a po sedmi minutách hry odjeli rychle střídat.

05:51

William Nylander mezi dvěma hráči zavezl puk rychle do útočného pásma a po pěkném zpětném oblouku předložil kotouč na levém křídle Zachovi Hymanovi, který krásnou střelou bez přípravy mířil z prostoru před levým kruhem do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Jaroslav Halák ale předvedl skvělý semafor!

05:32

Islanders vytvořili tlak u pravé tyče, jenže Frederik Andersen šel rychle k ledu, aby puk zmrazil pod svou lapačkou.

05:01

Maple Leafs během letošní sezóny zaznamenali 746 nahození a ohledně této statistiky jsou 3. nejlepší v lize.

04:47

Kasperi Kapanen v jízdě vystřelil z pravého kruhu pro vhazování a na přední tyči Jaroslav Halák puk vkleče podržel.

04:22

Islanders vyhodili puk z obranného pásma odrazem od ochranného skla a vhazovat se bude po levici Jaroslava Haláka.

03:24

Mitchell Marner vystřelil pod tlakem z levého kruhu pro vhazování a zápěstím minul bližší levou tyč brány Islanders.

03:09

Josh Bailey z levého kruhu pro vhazování mířil ihned po vhazování rychlou střelou ke vzdálenější pravé tyči, Frederik Andersen ale předvedl rychlý reflex a puk ukryl ve své lapačce.

03:05

Islanders ihned po vhazování střelou od modré čáry minuli přední levou tyč a puk vzápětí skončil na jedné ze střídaček.

02:42

Tanner Fritz vystřelil z pravého kruhu pro vhazování a puk se po pravém betonu Frederika Andersena svezl vedle levé tyče.

01:47

Adam Pelech vypálil od modré čáry a Frederik Andersen levým betonem vyrazil puk do rohu ledové plochy.

00:49

Zach Hyman udělal chybu na obranné modré čáře a Josh Bailey z vrcholu pravého kruhu pro vhazování rychlou střelou zápěstím minul bližší pravý horní roh brány.

00:01

Maple Leafs vyhráli úvodní vhazování zápasu a střetnutí mezi Torontem a New Yorkem Islanders bylo zahájeno.

00:01

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Rielly (A), Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Dermott, C. Carrick – Hyman, Matthews, W. Nylander – Marleau, Kadri, Marner – J. van Riemsdyk, Bozak (A), Co. Brown – Komarov (A), D. Moore, Kapanen. Hlavní trenér: Mike Babcock.

New York Islanders: Halák (Gibson) – Leddy, Boychuk, Pelech, Aho, Hickey, Pulock – Lee, Tavares (C), Jo. Bailey – Beauvillier, Barzal, Eberle – Ladd (A), B. Nelson, Fritz – Johnston, Cizikas, Clutterbuck (A). Hlavní trenér: Doug Weight.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Dan O'Rourke. Čároví: Derek Amell, Devin Berg.
Toronto se bude snažit v pátek v noci prodloužit proti New Yorku Islanders skvělou sérii, když v domácím Air Canada Centre vyhrálo sedm utkání v řadě. Oba týmy už se v letošní sezóně jednou střetly. Maple Leafs na začátku února zvítězili hladce 5:0 a Frederik Andersen pochytal všech 25 střel Islanders. Kanadský tým se nachází ve Východní konferenci na třetím místě, zatímco jejich soupeř balancuje na hraně účasti a neúčasti v playoff. Roman Polák by neměl chybět.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

4:3

Branky a nahrávky: 18. Marner (Kadri, Marleau), 42. Rielly (Co. Brown, J. van Riemsdyk), 57. Matthews (Gardiner, Hyman), rozh. náj. Bozak – 9. Pulock (Hickey, Barzal), 12. Barzal (Beauvillier, Aho), 44. Eberle (Barzal, Beauvillier)