5:4
konec (2:1, 2:1, 1:2)
10.02.2018, 17:00
MSK Orlová – HC Frýdek-Místek "B"
5:4
konec (2:1, 2:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 2. Pe (Dýrr, Zámecznik), 4. Matějíček (Zakuťanský), 36. Hegegy (Zakuťanský), 39. Štefanka (Matějíček, Zámecznik), 56. Juházs (Rosůlek) – 16. Polášek (Gonos), 35. Heralt, 46. Heralt (Slovák, Ondráček), 47. Flegr
Karty:
Neproměněná penalta:
MSK Orlová:
Náhradníci:
Trenér:
HC Frýdek-Místek "B":
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
2:00 | ORL | 1:0 | Pe (Dýrr, Zámecznik) | |
4:00 | ORL | 2:0 | Matějíček (Zakuťanský) | |
16:00 | FMB | 2:1 | Polášek (Gonos) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
35:00 | FMB | 2:2 | Heralt | |
36:00 | ORL | 3:2 | Hegegy (Zakuťanský) | |
39:00 | ORL | 4:2 | Štefanka (Matějíček, Zámecznik) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
46:00 | FMB | 4:3 | Heralt (Slovák, Ondráček) | |
47:00 | FMB | 4:4 | Flegr | |
56:00 | ORL | 5:4 | Juházs (Rosůlek) | |
Konec |
Slavia – Kladno 12:00 3:5
Jihlava – Kometa Brno • po s.n. (0:1) 12:00 3:4
Technika Brno – Třinec 12:00 3:4
Chomutov – HC Plzeň 12:00 1:5
Zlín – Mladá Boleslav • po s.n. (0:1) 12:00 1:2
Havlíčkův Brod – Letňany 12:15 5:1
Warriors Brno – Vsetín 12:30 1:2
HK MD Šumperk – Poruba 13:00 10:0
Žďár n/S – Pardubice 14:15 2:1
Přerov – Vítkovice 14:30 2:4
Třemošná – PZ Kladno • po s.n. (0:1) 15:00 3:4
K. Vary – Ústí n/L 15:10 3:1
Sparta – Liberec 15:50 3:1
56:00
Autorem branky je JAKUB JUHÁZS. Asistence: Lumír Rosůlek.
47:00
Autorem branky je JAN FLEGR.
46:00
Autorem branky je JAKUB HERALT. Asistence: Petr Slovák a Patrik Ondráček.
40:01
40:00
39:00
Autorem branky je FILIP ŠTEFANKA. Asistence: Marek Matějíček a Patrik Zámecznik.
36:00
Autorem branky je ALEXANDR HEGEGY. Asistence: Michal Zakuťanský.
35:00
Autorem branky je JAKUB HERALT.
20:01
20:00
16:00
Autorem branky je ROMAN POLÁŠEK. Asistence: Jan Gonos.
4:00
Autorem branky je MAREK MATĚJÍČEK. Asistence: Michal Zakuťanský.
2:00
Autorem branky je LUDVÍK PE. Asistence: Filip Dýrr a Patrik Zámecznik.
00:01