10.02.2018, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.47 3.73 2.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na branku – 36:26 (8:11, 16:8, 12:6)
Zblokované střely – 13:20
Vyhraná vhazování – 32:29
Trestné minuty – 12:14
Hity – 20:30
Ve třetí třetině se trefil už jen Anže Kopitar a Florida tak po čtyřech výhrách v řadě prohrála s Kings 1:3! Hosté ve třetí třetině výborně bránili a Panteři si pár příležitostí vytvořili až v závěru. Alespoň ke snížění jim ale nepomohla ani tříminutová power-play. Králové si tak hodně pomohli v boji o play off, Florida naopak další body ztratila.

59:59

Vysoká hůl domácích! 0,6 sekund před koncem se bude vhazovat ve středním pásmu. Tohle už nejde stihnout!

59:55

Quick ještě přerušil hru po pokusu Ekblada. Následuje time-out Floridy.

59:43

Domácí se nemohou dostat do pásma, zakládají možná poslední akci zápasu!

59:16

Domácí teď přibrzdilo postavení mimo hru.

59:01

Poslední minuta!

58:50

Z pravé strany vypálil Aleksander Barkov, Quick zakročil ramenem.

58:37

Obrovský závar před hostující brankou! Ten rozpoutal objetím klece McGinn, ale Quick odolal!

58:05

Nick Bjugstad napálil puk do brankoviště a ten se od změti těl málem odrazil za Quicka!

57:52

Zakázané uvolnění hostí. Jejich pětice byla na ledě dlouho, to by mohla být pro Pantery výhoda.

57:25

Stále se ale nemohou usadit v pásmu...

56:51

Domácí riskují a už teď to zkoušejí s prázdnou brankou!

55:34

Otřesený Lewis nakonec opustil ledovou plochu s pomocí spoluhráčů a zamířil na ošetřovnu. Snad to nebude nic vážného.

55:34

Jared McCann u mantinelu tvrdě, ale čistě, dohrál Trevora Lewise. Ten se tvrdě udeřil o hrazení a zůstává bezvládně ležet na ledě! Už za ním míří lékař.

1:3

Branky a nahrávky: 12. Ekblad (Malgin, Matheson) – 24. N. Shore (Forbort, Andreoff), 37. Brodzinski (Forbort), 41. Kopitar (Iafallo, Forbort)

Florida Panthers: Säteri (Reimer) – Ekblad, Yandle (A), Pysyk, Matheson, Petrovic, McCoshen – Bjugstad, Barkov (A), Dadonov – Malgin, Trocheck, Huberdeau – Mamin, McCann, J. McGinn – Sceviour, MacKenzie (C), Haley.

Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Doughty (A), Forbort, LaDue, Muzzin, Folin, Martinez – Toffoli, Kopitar (C), Iafallo – D. Brown (A), Kempe, Pearson – Lewis, T. Mitchell, Clifford – Brodzinski, N. Shore, Andreoff.

Rozhodčí: Hebert, O'Rourke – Nansen, Sericolo

02:39 FLA 5 Haley, bitka