10.02.2018, 01:00 • Barclays Center, New York • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.51 3.76 2.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (03:56:06)
Martin Frk (DET) 1+0, 3 střely, čas na ledě 9:33
Tomáš Tatar (DET) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:09
Petr Mrázek (DET) 63 minut, 22 zákroků, 7 gólů, 75,9%
Jaroslav Halák (NYI) 13 minut, 7 zákroků, 1 gól, 85,7%
1. Brock Nelson (NYI) 3+0
2. Mathew Barzal (NYI) 0+5
3. Henrik Zetterberg (DET) 1+3
Střely na branku: 29 – 39
Je konec! Domácí celek si nakonec odnáší oba dva body za výhru 7:6 v prodloužení! V něm byl Detroit sice o něco aktivnějším celkem, jenže po chybě v obranném pásmu přišli hosté o puk, Mathew Barzal svou pátou asistencí v utkání našel Nelsona, který dovršil hattrick a rozjásal zaplněnou halu!

63:15

63:15 Brock NELSON - 7:6

63:15

Islanders právě vstřelili branku!
Je konec! Domácí celek vítězí! Islanders jeli ve dvou proti jedinému obránci Detroitu! BROCK NELSON si najel na krásnou přihrávku před branku a ukončil dnešní duel! Asistence: Mathew Barzal.

62:35

Detroit se znovu vydal do útoku, jenže Larkin udělal v rohu útočného pásma zbytečnou kličku a obrana Islanders se stačila srovnat.

61:42

Mantha byl sám před brankou, jenže hostující útočník si neseřídil mířidla a poslal puk nad břevno!

61:20

Bailey hledal prudkou přihrávkou Tavarese, které měl na starost Henrik Zetterberg. Švédský hokejista si své defenzivní povinnosti splnil na jedničku.

60:40

Islanders zatím soupeři nepůjčují kotouč. Nick Leddy zavezl puk do útočného pásma, ale nikdo v modrém mu nepřijel pomoci.

60:10

Domácí uspěli na úvodním vhazování prodloužení. Mathew Barzal zavezl puk do útočného pásma, ale Mrázka z ostrého úhlu nepřekvapil.

60:01

Třetí třetina přinesla neuvěřitelnou podívanou! Detroit vedl už 5:2, jenže Islanders poté hráli pětiminutovou přesilovku, ve které čtyřmi góly otočili vývoj utkání! Postupně se prosadili Lenson, Lee, Leddy a Bailey! Domácí fanoušci už pomalu slavili, ale Detroit ještě přeci jen zabojoval a při hře bez brankáře dokázal vyrovnat Green!O vítězi proto rozhodne prodloužení nebo samostatné nájezdy.

Detroit právě vstřelil branku!
Neuvěřitelné utkání ještě pokračuje! Detroit totiž při hře bez brankáře dokázal vyrovnat! Henrik Zetterberg vystřelil od mantinelu a MIKE GREEN jeho ránu dopravil do branky! Asistence: Henrik Zetterberg, Dylan Larkin.

7:6

Branky a nahrávky: 30. Eberle (Barzal), 44. B. Nelson (Hickey, Pelech), 55. B. Nelson (Barzal), 56. Lee (Jo. Bailey), 57. Leddy (Tavares, Leddy), 59. Jo. Bailey (Tavares), 64. B. Nelson (Barzal) – 3. Mantha (Zetterberg, Kronwall), 6. Frk (Bertuzzi), 15. Zetterberg (Nyquist, Green), 48. Helm (Abdelkader, Nielsen), 50. Kronwall (Zetterberg, Nyquist), 60. Zetterberg (D. Larkin)

New York Islanders: Greiss (50. Halák) – Aho, Leddy, Pulock, Hickey, D. Seidenberg, Pelech, Boychuk – Jo. Bailey, Tavares, Beauvillier – Eberle, Barzal, Lee – Clutterbuck, B. Nelson, Ladd – Chimera, Cizikas, Johnston.

Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Daley, Ericsson, Green, Kronwall, Jensen, DeKeyser – Mantha, Zetterberg, Nyquist – Athanasiou, D. Larkin, Tatar – Abdelkader, Nielsen, Helm – Frk, Glendening, Bertuzzi.

02:13 DET 0:1 Mantha (Zetterberg, Kronwall)
05:12 DET 0:2 Frk (Bertuzzi)
14:40 DET 0:3 Zetterberg (Nyquist, Green)
15:58 DET 2 Abdelkader, podražení
21:40 DET 2 Athanasiou, držení hole
23:49 NYI 2 Hickey, podražení