2. liga skupina Střed (ČR)

SC Marimex Kolín – BK Havlíčkův Brod

6:3

konec (2:1, 2:1, 2:1)

10.02.2018, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 33. kolo • Tereza Nedbalová (@TerezaNedbal)

Tipsport: 2.42 4.5 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (19:25:28)

58:59

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

V závěru třetiny ještě hosté snižují skóre dnešního zápasu! Filip Beneš z rohu přihrál na JANA MILFAITA, který trefil poloprázdnou branku.

Asistence: Filip Beneš

57:39

Ofsaj hostů, posouzen jako úmyslný!

54:05

Kozlové právě vstřelili branku!

Jan Milfait špatně přihrál svým spoluhráčům a takové chyby se trestají! Jeho přihrávka se odrazila od brusle jeho spoluhráče a toho využil Petr Morkes, který ihned z první přihrál DOMINIKU ZUMROVI a ten navyšuje skóre dnešního zápasu na 6:2!

Asistence: Petr Morkes

53:25

Josef Malý z útočného pásma přihrál rozjetému ONDŘEJU PANNOVI, který prostřelil vše co mu v cestě stálo! A opět v duelu s Havl.Brodem si připisuje důležitou branku! Stav utkání 5:2!

asistence: Josef Malý.

52:54

Další zakázané uvolnění na straně kolínských kozlů.

52:15

Zakázané uvolnění Kozlů.

51:59

Další střelu z Bartákovy hole jistí Novák svou lapačkou.

51:53

Jiřího Kysely střelu chytá Novák do své lapačky.

50:49

Kozloví se nyní drží v útočné třetině, ale ke střele je hosté nepouštějí.

48:28

Marek Voženílek ubránil Třetinovu akci.

46:37

Ofsajd Havl.Brodu.

43:44

Vyloučení v týmu SC Kolín (Morkes – 2 min., nedovolené bránění).

42:21

Tomáše Chlubny střela skončila v náruči Martina Sejpala.

41:18

Hosté se dostali do šance, ale překazila jim to posunutá branka domácích.

40:19

40:01

40:00

6:3

Branky a nahrávky: 1. Malý (Voženílek), 8. Němec (Kadlec st.), 24. Březina (Kadlec st.), 36. Březina (Panna, Malý), 54. Panna (Malý), 55. Zumr (Morkes) – 3. Třetina (Přidal, Semrád), 28. Lacina (Semrád, Endál), 59. Milfait (Beneš)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Hermann) – Pýcha, Březina, Hlaveš, Hanzl "A", Barták, Voženílek, Havelka – Malý "C", Zumr "A", Panna – Semirád, Morkes, Kysela – Němec, Prokop, Kadlec st. -Pilný, Černý

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Semrád, Lacina, Vala, Kulhánek, Kopic, Kříž, Balgvalvis, Přidal, Třetina "C", Endál, Voříšek, Milfait "A", Šuhaj, Chlubna, Kuchta, Kozlík, Beneš, Michálek

Rozhodčí: Jaroslav Beránek – Daniel Horažďovský, Kryštof Ovsík