Extraliga staršího dorostu

HC Sparta Praha – HC Kometa Brno

4:3

po prodl. (2:0, 1:2, 0:1 - 1:0)

10.02.2018, 13:00 • Tipsport arena, Praha 7 – Bubeneč • 22. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

61:55

Sparta právě vstřelila branku!
Po minutě a pětapadesáti sekundách je rozhodnuto, vítězem dnešního derby je Sparta! Bod navíc jí po rychlé akci přisoudil ŠTĚPÁN ČECH. Asistence: Ondřej Pšenička.

54:58

Kometa právě vstřelila branku!
Pět minut před koncem je znovu vyrovnáno, MATĚJ SVOBODA proměňuje trestné střílení! Forvard Komety si nejprve Mičána položil a následně puk zasunul mezi jeho lapačku a levou tyč.

28:48

Vyrovnaný stav moc dlouho nevydržel, rudí se znovu dostávají do vedení! Po dlouhé kombinaci se ke kotouči dostal ONDŘEJ PŠENIČKA, na jehož projektil z velké vzdálenosti nezvládl Kašpar včas zareagovat. Asistence: Patrik Prymula, Jakub Prchal.

27:26

A je vyrovnáno! Aktuálně nejproduktivnější hráč brněnského staršího dorostu MICHAL KUNC se i přes neodbytného bránícího hráče Sparty zvládl prosadit a posílá tak za Mičána další puk. Asistence: Matěj Svoboda, Jan Mlčák.

24:34

Když to nejvyjde napoprvé, zkus to znovu. Přesně tímto heslem se teď řídil JAN MLČÁK, jehož druhá rána už skončila v pražské síti! Hostující bek tak snižuje náskok Sparty na jednu branku. Asistence: Erik Meluzín.

15:27

Tak tohle bylo krásné! PATRIK PRYMULA si vzal puk na svou hůl, najel si na levý kruh a přesnou střelou nad lapačku podruhé v dnešním zápase překonává gólmana brněnské Komety. Bez asistence.

07:02

Domácí v osmé minutě otevírají skóre! Obrana hostujícího celku se teď sesypala jako domeček z karet, čehož sparťanská ofenzíva výborně využila. PATRIKU PRYMULOVI stačilo z hranice brankoviště pouze doklepnout kotouč za bezmocného Kašpara – 1:0. Asistence: Jakub Prchal, Miroslav Dani.

4:3

Branky a nahrávky: 8. Prymula (Prchal, Dani), 16. Prymula, 29. Pšenička (Prymula, Prchal), 62. Čech (Pšenička) – 25. Mlčák (Meluzín), 28. Kunc (Svoboda, Mlčák), 55. Svoboda (TS)

HC Sparta Praha: Mičán (Škorpík) – Guryevskiy, Tůma, Bláha, Prchal, Pika, Gajdoš – Prymula, Pšenička, Kasanda, Dani, Obadal, Rubeš, Flídr, Arnošt, Slavíček, Čech, Vitouch.

HC Kometa Brno: Kašpar (Holata) – Věžník, Sedláček T., Mlčák, Kučeřík, Sedláček J., Vašíček, Studený – Popelka, Caha, Minárik, Svoboda, Meluzín, Zajíček, Kavický, del Favero, Kunc, Kadlic.

Rozhodčí: Bejček – Svoboda, Nekvapil.

07:02 SPA 1:0 Prymula (Prchal, Dani)
15:27 SPA 2:0 Prymula
18:40 KOM 2 Studený, hákování
19:58 SPA 2 Pšenička, hákování
24:34 KOM 2:1 Mlčák (Meluzín)