3:5
konec (0:2, 1:0, 2:3)
10.02.2018, 12:00 • Skupina C • Michal Toman (@michal_toman99)
HC Slavia Praha – Rytíři Kladno
3:5
konec (0:2, 1:0, 2:3)
Branky a nahrávky: 30. Hrdlička (Jágr), 48. Sarkisyants (Srdínko, Labuzík), 59. Martinec (Čech, Labuzík) – 8. Šimek (Kraus, Sýkora), 17. Kraus, 42. Sojka (Ticháček), 50. Šapovaliv (Alscher, Sachr), 57. Ullrych (Robovský, Sojka)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Slavia Praha:
Janura (Pittr) – Hrdlička, Čech, Stejskal, Srdínko, Němeček, Kluch – Černý, Sarkisyants, Martinec (C), Brummel, Hofmann, Labuzík, Míšek, Slavíček, Rulc, Jágr (A)
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno:
Gabriška (Suk) – Staněk (A), Alscher, Robovský, Kohlíček, Sýkora, Ticháček (A) – Chrenka, Bašta, Kraus, Bulva, Sachr (C), Šimek, Sojka, Ton, Ullrych, Šapovaliv
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hornáček – Hynek, Košťálová
Diváci:
1. třetina | ||||
06:17 | SLA | 2 | Srdínko, držení | |
07:36 | KLA | 0:1 | Šimek (Kraus, Sýkora) | |
08:29 | SLA | 2 | Kluch, krosček | |
16:08 | KLA | 0:2 | Kraus | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
29:02 | SLA | 2 | Němeček, hrubost | |
KLA | 2 | Šimek, hrubost | ||
29:50 | SLA | 1:2 | Hrdlička (Jágr) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:31 | KLA | 1:3 | Sojka (Ticháček) | |
42:02 | KLA | 2 | Sachr, napadení | |
47:36 | SLA | 2:3 | Sarkisyants (Srdínko, Labuzík) | |
49:11 | KLA | 2:4 | Šapovaliv (Alscher, Sachr) | |
49:52 | SLA | 2 | Sarkisyants, podražení | |
53:02 | KLA | 2 | Kohlíček, podražení | |
56:04 | KLA | 2:5 | Ullrych (Robovský, Sojka) | |
58:18 | KLA | 2 | Robovský, podražení | |
58:31 | SLA | 3:5 | Martinec (Čech, Labuzík) | |
Konec |
Slavia – Kladno 12:00 3:5
Jihlava – Kometa Brno • po s.n. (0:1) 12:00 3:4
Technika Brno – Třinec 12:00 3:4
Chomutov – HC Plzeň 12:00 1:5
Zlín – Mladá Boleslav • po s.n. (0:1) 12:00 1:2
Havlíčkův Brod – Letňany 12:15 5:1
Warriors Brno – Vsetín 12:30 1:2
HK MD Šumperk – Poruba 13:00 10:0
Žďár n/S – Pardubice 14:15 2:1
Přerov – Vítkovice 14:30 2:4
Třemošná – PZ Kladno • po s.n. (0:1) 15:00 3:4
K. Vary – Ústí n/L 15:10 3:1
Sparta – Liberec 15:50 3:1
58:18
53:02
49:52
42:02
29:02
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Němeček – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Šimek – 2 min., hrubost).
08:29
06:17