2:5

konec (1:1, 1:2, 0:2)

10.02.2018, 18:00 • 33. kolo • Pavel Blažek

Tipsport: 3.0 4.5 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec. Nejen dnešního zápasu, ale postupovým šancím domácího celku na účast ve vyřazovacích bojích, ve kterých bude Pelhřimov chybět poprvé od sezony 2011/2012. David Servis vítězí v Pelhřimově 5:2, víc není třeba dodávat. S tímto konstatováním se s Vámi dnes loučím a někdy příště na počtenou. P.S.: Dominik Kasalý se přijel jako kapitán omluvit domácím fanouškům...chválihodné gesto kapitána. (20:13:26)

59:47

Hosté se již radují...

58:40

Hosté vyhazují.

58:31

Ano, Lukáš Kříž si odpyká dvě minuty za zdržování hry.

58:17

Je víceméně rozhodnuto, zapíše se ještě někdo do zápisu tohoto utkání?

57:42

Někteří návštěvníci zimního stadionu v Pelhřimově již opouští svá místa.

57:35

57:07

Dominik Kasalý nyní vymýšlí útočné nápady, ale není mu přáno.

56:34

Škopek si troufá na Dominika Kasalého. Nevím, ale tomuto souboji bych se osobně vyhnul, Škopek to za včasu poznal a k souboji nakonec nedošlo.

56:05

Puk skákal před Dudáčkem, nikdo z domácích ho ale neusměrnil tím správným směrem.

55:35

Dvě minuty pro Romana Šulčíka za podražení.

55:27

Trummer při chuti, Hlaváč ho ale vychytal.

54:32

David Servis právě vstřelil branku!
Je nejspíš rozhodnuto. Po gólu JANA RADOŠE, kterému v samostatném úniku přihrával Šulčík, mají hosté luxusní náskok. Asistence Roman Šulčík.

53:05

Daničišin po přihrávce Trummera našel dobře postaveného Hlaváče.

52:56

52:30

A opět domácí "vyhazují" puk z pásma...

51:51

Martin Hadrava pálí do tyče...

51:38

To je zmar...domácí se sami vyhazují z pásma.

51:07

Zámek...

50:56

Jan Trummer a dvě minuty za nedovolené bránění.

49:38

Snaha domácích je patrná, ale hosté si dávají pozor na rodící se útočné akce Ledních Medvědů.

48:22

Plachý hledal před brankou Marka Hadravu, spolupráce ale neklapla.

47:43

A když se domácí dostanou na dostřel Dudáčkovi,brankář hostů si ví rady.

47:37

Hosté úspěšně brání výsledek, který jim dnes k účasti ve vyřazovacích bojích stačí.

46:43

Portova střela od modré minula hostující klec.

45:59

A zase to staré známé "Nedáš – dostaneš". Před Hlaváče si najel MILAN DANČIŠIN a bekhendem zavěsil. Bez asistence. S domácími akciemi ohledně postupu do vyřazovacích bojů to nyní vypadá velmi mizerně.

45:34

Kopic bekhendem nepřekonal Dudáčka.

44:21

Hlaváč ala Hašek, betonem vykopl skákající puk, který již mířil do pelhřimovské branky.

44:15

Jestli někdo drží šance domácích nad vodou, pak Jan Hlaváč, který nyní likviduje šanci Bárty.

43:12

Vhazuje se u Hlaváče, ale nyní byli domácí jen centimetry od inkasované branky.

42:52

Zámek...

42:41

Radoš nahazuje od modré a i nyní Hlaváč chytá.

40:49

Vyhodit hostům puk z pásma nečiní velké problémy...

40:28

Hosté se osvobozují.

40:01

Ve druhé třetině se obraz hry příliš nezměnil. Hosté se v polovině utkání dostali do vedení, domácí ale opět přispěchali s vyrovnáním. Nicméně hosté si vedení v zápase vzali zpět a před poslední třetinou drží klíče k postupu do play-off. Zda-li jim tyto klíče domácí ještě dokáží vzít se uvidí ve třetí třetině, která začne cca v 19:38.

40:00

Následuje potyčka, za kterou jdou ven Lukáš Kříž a Flilp Kasalý.

39:35

Podražení a dvě minuty pro Romana Šulčíka.

39:15

Martin Hadrava v šanci, Dudáček ale chytá.

38:45

38:27

38:20

Kopicův pokus a následná dorážka Filipa Kasalého k vyrovnání nevede.

38:06

Zámek...

37:38

Hosté bez problémů vyhazují.

37:15

Domácí zatím nemohou získat útočné pásmo...

36:53

36:45

Dvě minuty pro Jiřího Ferebauera za krosček.

36:05

Tomáš Plachý v tutovce nevyrovnává.

35:10

Hosté si berou vedení zpět. Po tlaku na domácí obranu se prosazuje střelou do prázdné ROMAN ŠULČÍK. Asistence Lukáš Kříž.

34:34

Hlaváč kryje pokus Káníka.

34:18

Lední Medvědi právě vstřelili branku!
MARTIN VYSLOUŽIL si krásně najel na pas Plachého, který celou akci připravil, a máme zase vyrovnáno. Asistence Tomáš Plachý.

32:39

Domácí odpověď zatím nepřichází, hosté pozorně brání a Dudáček nyní mnoho práce nemá.

31:16

Po chvíli si zase zachytal i Dudáček, i když "zachytal"...hostující brankář pouze přerušil hru.

30:40

Vylíčil se snažil tečovat před Hlaváčem, ten se nyní překonat nenechal.

29:31

Z dorážky se prosadil JAKUB MAREK. Asistence Petr Macháček.

29:24

Zámek...

29:13

Filip Kasalý obdržel a dvě minuty za podražení a evidentně není s přísným verdiktem spokojen.

27:27

Zámek...Hlaváč ale drží puk před brankovou čarou.

27:23

Nahození Kříže kryje Hlaváč.

27:11

Zámek...

26:55

Držení hole a dvě minuty pro Vladimíra Oščádala.

26:07

Útočné manévry Kohúta ukončili obránci David Servisu až kousek před Dudáčkem.

25:37

Votápek se po návratu z trestné lavice hned zapojil do útoku, kombinace ale Ledním Medvědům nesedla podle představ.

25:26

25:12

Zámek...

24:58

Puk se nakonec dostal mimo domácí obranné pásmo.

23:26

Hákování a dvě minuty pro Petra Votápka.

22:10

Martin Hadrava nadělal svojí střelou Dudáčkovi problémy, nicméně i brankář hostí v tuto chvíli drží svůj tým.

21:14

Michal od modré prověřil Hlaváče a z následujícího závaru se mohli hosté několikrát dostat do vedení, Hlaváč ale drží Pelhřimov.

20:21

20:06

20:01

V první třetině bylo vidět, že oběma týmům jde o hodně. Dlouho nevýrazné utkání brankově otevřeli hosté, krátce nato ale vyrovnal Vysloužil. Uvidíme, co přinese druhá třetina, která začne cca v 18:48.

20:00

19:44

19:30

Šulčík přidělal Hlaváčovi práci, domácí brankář byl při prvním střeleckém pokusu nejistý, ale i Šulčíkův reparát končí na jeho výstroji.

19:00

Zámek...

18:49

18:41

Hlaváč kryje pokus Marka.

18:20

Podražení a dvě minuty pro Vladimíra Oščádala.

17:52

Obléhání hostující branky, Martin Hadrava našel Filipa Kasalého, ale jeho pokus zblokoval hostující obránce.

17:00

Vysloužil si najel před Dudáčka, jeho individuální akce končí střelou mimo vymezené území.

15:54

Kaminsky střelou přes obránce Dudáčka nepřekvapil.

15:10

MARTIN VYSLOUŽIL sice není se střelou úplně spokojený, nicméně jeho pokus končí za překvapeným Dudáčkem. Asistence Martin Hadrava.

14:58

Plachý našel Kopice, který byl sám před Dudáčkem, Kopic ale trefil pouze Dudáčkovu hruď.

14:30

Domácí jsou po obdržené brance otřesení a momentálně jim selhává i přesné založení útoku.

13:47

Domácí nevyhodili z pásma a to se nevyplácí. Závar proměnil v úvodní branku JAN RADOŠ. Asistence Roman Šulčík.