4:2
konec (2:1, 2:1, 0:0)
10.02.2018, 01:00 • Capital One Arena, Washington • Marek Jašek
Tipsport: 2.22 3.81 2.87 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.22 - 3.81 - 2.87
Washington Capitals – Columbus Blue Jackets
4:2
konec (2:1, 2:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 6. Carlson (Kuzněcov, J. Vrána), 20. Kuzněcov (Eller, Niskanen), 25. Beagle (Smith-Pelly, Stephenson), 27. Eller (Oshie) – 7. Dubois, 21. Panarin (S. Jones)
Karty:
Neproměněná penalta:
Washington Capitals:
Holtby (Grubauer) – Carlson, Djoos, Orlov (A), Niskanen (C), Bowey, Orpik – T. Wilson, Bäckström, Ovečkin – Kuzněcov (A), J. Vrána, Chiasson – Eller, Connolly, Smith-Pelly – Beagle, Stephenson, Oshie.
Náhradníci:
Trenér:
Columbus Blue Jackets:
Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones, Werenski, Nutivaara, J. Johnson, D. Savard, Kukan (A) – Atkinson (C), Dubois, Panarin – N. Foligno, Wennberg, Bjorkstrand – J. Anderson, Dubinsky (A), Jenner – J. Jokinen, Sedlák, Calvert.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Sutherland K. (Can), Luxmore T. (Can)
Diváci:
1. třetina | ||||
05:09 | WSH | 1:0 | Carlson (Kuzněcov, J. Vrána) | |
06:28 | CBJ | 1:1 | Dubois | |
08:49 | CBJ | 2 | N. Foligno, držení | |
17:52 | WSH | 2 | Kuzněcov, nedovolené bránění | |
19:58 | WSH | 2:1 | Kuzněcov (Eller, Niskanen) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:27 | CBJ | 3:2 | Panarin (S. Jones) | |
21:37 | CBJ | 2 | Kukan, podražení | |
24:38 | WSH | 3:1 | Beagle (Smith-Pelly, Stephenson) | |
24:42 | CBJ | 2 | Sedlák, vysoká hůl | |
26:06 | WSH | 4:2 | Eller (Oshie) | |
37:31 | WSH | 2 | T. Wilson, podražení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
47:12 | WSH | 2 | Niskanen, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
59:07 | CBJ | 2 | Panarin, vysoká hůl | |
Konec |
Slavia – Kladno 12:00 3:5
Jihlava – Kometa Brno • po s.n. (0:1) 12:00 3:4
Technika Brno – Třinec 12:00 3:4
Chomutov – HC Plzeň 12:00 1:5
Zlín – Mladá Boleslav • po s.n. (0:1) 12:00 1:2
Havlíčkův Brod – Letňany 12:15 5:1
Warriors Brno – Vsetín 12:30 1:2
HK MD Šumperk – Poruba 13:00 10:0
Žďár n/S – Pardubice 14:15 2:1
Přerov – Vítkovice 14:30 2:4
Třemošná – PZ Kladno • po s.n. (0:1) 15:00 3:4
K. Vary – Ústí n/L 15:10 3:1
Sparta – Liberec 15:50 3:1
59:07
47:12
37:31
24:42
21:37
17:52
08:49