Rakouská Bundesliga

SKN St. Pölten – SV BauWelt Koch Mattersburg

0:3

konec (0:0)

10.02.2018, 18:30 • NV Arena, Sankt Pölten • 22. kolo • Michal Hladký (@michalxhladky)

Tipsport: 3.11 3.23 2.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (20:22:25)
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 0:6. Střely mimo: 4:5. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 15:15.
Je tu konec! Mattersburg jasně ovládl druhý poločas, když se dvakrát trefil Prevljak a jednou Holler. Hosté tak potvrdili roli favorita, se kterou do dnešního utkání šli a připisují cenné tři body do tabulky nejvyšší rakouské soutěže.

90+4

90+2

Ještě jednu jedovatou ránu vyslal Hofbauer. Jeho pokus ze velké vzdálenosti ale Kusterovu nulu nehrozil.

90+1

Hlavní rozhodčí nastaví v dnešním utkání tři minuty.

90

Okugawa mohl přidat další gól na konto hostujícího celku! Japonský hráč pálil z dobré pozice, avšak přímo do rukavic domácího brankáře.

88

A stejného stylu hry jsme svědky i v dalších minutách. Teď ale aspoň rozproudil hru Huber, jenž nevybíravě porazil jednoho ze svých protihráčů

86

Závěr utkání se dohrává v tréninkovém tempu.

84

84. Alois HÖLLER - 0:3

84

Mattersburg právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto! Domácí v posledních minutách hrají s otevřenou obranou a to se jim stalo osudným, protože naprosto osamocený ALOIS HOLLER zvyšuje již na 3:0!

83

Schutz se prodral po pravé straně a snažil se najít někoho z útočné trojice svých spoluhráčů, ovšem neúspěšně.

82

Faulu se dožadoval Holler, jeho hlas ale zůstává nevyslyšen.

80

Domácí kombinují na své polovině a neženou se do útoku, z čeho těží obrana hostí, která má čas na to, aby se zformovala.

79

Nevypadá to, že by se domácí celek tlačil do nějakého závěrečného tlaku. Hosté jsou stále aktivnějším týmem, a myslím si, že si tříbodový zisk v dnešním utkání pohlídá.

78

Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Martin Rasner, přichází Eren Keles.