konec (1:1)

10.02.2018, 18:30 • Franz Horr Stadion, Vídeň • 22. kolo • Daniel Juráš

Tipsport: 2.61 3.38 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to dnes vše, loučím se s Vámi, přeji příjemný zbytek dne a u některého z dalších přenosů brzy napočtenou. (20:24:50)
V dnešním zápase byl hostující tým jednoznačně lepším celkem, a proto zaslouženě vyhrál. Domácí tým dělal velké množství chyb a pouštěl proto soupeře do mnoha šancí, ze kterých se jim podařilo třikrát skórovat. Ve druhém poločase si domácí nevypracovali ani jednu gólovou šanci, body si proto nezasloužili a jejich soupeř po právu bere všechny tři.

90+3

90+2

Hosté už jen drží míč a s klidem dohrávají utkání.

90+1

Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Thomas Goiginger, přichází Alexander Riemann.

90

Nastavovat se budou 3 minuty.

89

89. Felix LUCKENEDER - 1:3

89

Tým Linz právě vstřelil branku!
A je hotovo! Při rohu velmi špatně vyběhl domácí brankář a pro hlavičkujícho FELIXE LUCKENEDERA nebylo žádným problémem dostat míč do sítě.

88

Teď se dostali do další šance a následovat bude roh.

87

Hosté drží míč a nikam se neženou.

86

Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází João Victor Santos Sa, přichází Rajko Rep.

85

Hosté se dostali k další střele, ta ale letěla vysoko nad a branku neohrozila.

84

Žlutou kartu dostává Gernot Trauner (LASK Linz).

83

Zasloužený gól po tvrdé práci dokmácích, nyní se nejspíše stáhnou a budou chtít udržet svůj náskok.

82

82. Mërgim BERISHA - 1:2

82

Tým Linz právě vstřelil branku! Autorem branky je MËRGIM BERISHA, který se nejlépe zorientoval ve skrumáži po rohovém kopu a pohotově dostal míč za záda soupeřova brankáře.

81

Tlak ze strany hostů, následovat bude roh.

80

Žlutou kartu dostává Toni Vastić (FK Austria Vídeň).

79

Hra domácích je v posledních minutách aktivnější, pořád se ale nedá hovořit o pohledném fotbalu.

1:3

konec (1:1)

Branky: 15. Pires – 36. Goiginger, 82. M. Berisha, 89. Luckeneder

Karty:   67. Friesenbichler (AUV), 72. Venuto (AUV), 80. Vastić (AUV) – 3. Michorl (LIN), 65. Ramsebner (LIN), 84. Trauner (LIN)

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 2:5. Rohy: 4:12. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 10:15.

FK Austria Vídeň: Pentz – Stangl, Stronati, Kadiri Mohammed, Klein – Holzhauser, Serbest, Pires, Prokop (66. Friesenbichler), Venuto (76. Vastić) – Monschein.
Náhradníci: Hadžikić – Ruan, Abdullahi Alhassan, Friesenbichler, Blauensteiner, Salamon, Vastić.

LASK Linz: Pervan – Luckeneder, Trauner, Ramsebner – Michorl, Holland, Wiesinger, Ranftl – Santos Sa (86. Rep), S. Tetteh (73. M. Berisha), Goiginger (90+1. Riemann).
Náhradníci: Schlager – Pogatetz, Gartler, Riemann, Rep, Reiter, M. Berisha.

Rozhodčí: M. Hameter – M. Nemetz, H. Tekeli, A. Kijas