Erste Bank Young Stars League

HC LERAM Orli Znojmo – HD Mladi Jesenice

2:3

po prodl. (0:0, 1:2, 1:0 - 0:1)

03.02.2018, 17:45 • Zimní stadion Znojmo • Nadstavba • Info o důležitých událostech (Matěj Vybíral (@Matavyb))

Konec zápasu. (20:02:02)

60:12

Mladi Jesenice právě vstřelili branku!
Tak to byla rychlost! Už po dvanácti vteřinách je rozhodnuto, druhý bod Jesenici zařizuje PATRIK RAJSAR! Asistence: Jaka Sturm.

60:01

Znojmo bylo ve třetí části aktivnější a nakonec si vynutilo prodloužení, na 2:2 srovnával Martin Kosnar.
Střely na branku ve třetí třetině (celkem):
Znojmo – 14 (41)
Jesenice – 5 (33)

60:00

54:14

Orli právě vstřelili branku!
A je srovnáno! MARTIN KOSNAR se vrátil z trestné lavice a po půlminutě pobytu na ledě dává gól na 2:2! Asistence: Jonáš Růžička.

53:29

51:29

Přesilovka domácích však netrvala ani polovinu času, dvě minuty za sekání si totiž bude muset odpykat znojemský Martin Kosnar.

50:52

Vyloučení v týmu HD Mladi Jesenice (Avšenek – 2 min., podražení). Další šance pro Znojmo.

48:12

46:12

Vyloučení v týmu HD Mladi Jesenice (Krmelj – 2 min., hákování). Orli mají šanci dorovnat skóre.
Dnešní utkání sleduje 35 diváků.

40:01

Ve druhé části jsme se už dočkali gólové radosti na obou stranách. Skóre otevřel ve 31. minutě Piš, ale za okamžik srovnal Pretnar, o chvíli později otočil skóre Rajsar.
Střely na branku ve druhé třetině (celkem):
Znojmo – 13 (27)
Jesenice – 12 (28)

40:00

36:33

Hosté otáčejí stav zápasů zásluhou branku PATRIKA RAJSARA! Asistence: Nik Brglez, Jaka Sturm.

31:08

Vedení Orlů netrvalo ani minutu, za hosty srovnává LUKA PRETNAR. Asistence: Rok Avšenek.

30:29

Znojmo jde do vedení! O úvodní branku se postaral DANIEL PIŠ. Asistence: Lukáš Zmeškal, Juraj Rudý.

2:3

Branky a nahrávky: 31. Piš (Zmeškal, J. Rudý), 55. Kosnar (Růžička) – 32. Pretnar (Avšenek), 37. Rajsar (Brglez, Sturm), 61. Rajsar (Šturm)

HC LERAM Orli Znojmo: Kolupajev (Velička) – Štěpanovský, Hladil, J. Rudý, S. Rudý, Brabec, Hrubý, Peri – Piš, Stromko, Zmeškal, Miščík, Bazala, Roubal, Kosnar, Ligocký, Zelenkov, Růžička

HD Mladi Jesenice: Kogovšek (Zagar) – Sega, Kararić, Hadžić, Urukalo, Crnović, Brus, Pivk, Korošec – Krmelj, Kastel, Rajšar, Svetina, Brglez, Zor, Dezman, Avšenek, Pretnar, Prostor, Jakupović, Sturm

Rozhodčí: Přikryl – Zapletal, Kotrba