3:1

konec (1:0, 1:0, 1:1)

03.02.2018, 17:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 46. kolo • Filip Vlček

Tipsport: 2.15 4.2 2.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Severočeské derby vyhrává domácí tým poměrem 3:1. Ve třetí třetině hosté snížili v oslabení zásluhou Michaela Gaspara – 2:1. V poslední minutě se prosadil svou druhou brankou v utkání Jiří Severa – 3:1, který byl vyhlášen nejlepším hráčem za domácí tým. To je vše. Přeji vám krásný zbytek sobotního večera. (19:39:31)

59:42

59:42 Jiří SEVERA - 3:1

59:42

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Gól z vhazování? A ještě ke všemu ze středního pásma? Všechno je možné, to nyní předvedl dvougólový JÍŘÍ SEVERA. Bez asistence.

59:39

Davídkovi bylo odpískáno postavení mimo hru. Poslední minuta je hodně rozkouskovaná.

59:31

Jeden z hostujících hráčů se snažil sklepnout puk do branky vysokou holí. Rozhodčí vše viděli a vykazují hru do středního pásma.

59:26

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Patrik Miškář – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

59:26

Oddechový čas pro domácí.

59:26

Do rány Pavlíka se obětavě položil Severa. Hra byla přerušena pro dotek ochranné sítě.