4:5

po prodl. (0:1, 2:1, 2:2 - 0:1)

03.02.2018, 12:00 • 20. kolo • Jakub Slunečko

Z Edenu je to vše, přeji příjemný zbytek soboty. (15:22:02)
Úctyhodnou otočku dnes v Edenu předvedli Tygři z Liberce. Ještě v 58. minutě prohrávali 2:4 a Slavia byla na koni. Pak hosté ukázali sílu a během 49 sekund srovnali na 4:4. Vítězství si pak vzali v divokém prodloužení, kdy uprostřed 64. minuty rozhodl Szymon Bieniek.

63:30

Liberec právě vstřelil branku!
Neskutečný obrat dokonán! SZYMON BIENIEK ujel na Málka, který jeho kličku vystihl, puk mu ale propadl mezi betony, na což Bieniek čekal a doklepl ho do sítě! Bez asistence.

62:41

Strnad využil chybu beků a z mezikruží tvrdě vypálil, Málek vyrazil betonem.

62:17

Na druhé straně zahrozil Bitman, jeho střelu lapil Málek.

62:07

Všetečkova přihrávka na rozjetého Klapku byla příliš krátká.

61:43

Zderadička v další šanci Slavie neprostřelil zajíčka na pravé straně.

61:09

Jiruš se protáhl po levém křídle a mířil těsně vedle.

60:59

Kižlin nezachytil puk a útočí Tygři.

60:32

Tentokrát se Všetečka řítil do šance, ale rozhodčí zapískal sporný ofsajd.

60:14

Všetečka málem přišel o puk a pustil do šance Tygry. Stačil ale ještě zabojovat a získat kotouč zpět.

60:01

Slavia promarnila dvoubrankový náskok a během necelé minuty si nechala dát dva góly. Zápas tak bude pokračovat pětiminutovým prodloužením s náhlou smrtí.

60:00

59:27

Po velkém závaru před brankou Tygrů se do sebe pustili Brož (SLA) a Šeliga (LIB). Byla z toho pořádná bitka, kterou následně rozhodčí ohodnotili za 2+2 minuty pro oba kohouty.

58:58

Brož se rozjel středem hřiště, ale k brance se nedostal.

58:04

Hodně studená sprcha pro Slavii. SZYMON BIENIEK objel branku a následně zkusil z velkého úhlu štěstí. Málek nestačil zavřít prostor u svého levého ramena a puk skončil za jeho zády. Během necelé minuty je tak srovnáno. Asistence: Jan Cikhart.

57:15

Ale přeci jen Tygři dokázali konec třetiny zdramatizovat! Stačila na to jedna rychlá a přesná kombinace, ne jejímž konci byl JAN CIKHART. Ten si počkal před brankou na přihrávku Hájka a v dobré rychlosti dokázal zavěsit. Asistence: Matěj Hájek, Jan Cikhart.

4:5

Branky a nahrávky: 32. Vlček (Brož), 40. Klapka (Všetečka), 43. Klapka (Všetečka), 45. Brož (Havrda) – 19. Šeliga, 26. Strnad (Starý, Drábek), 58. Šeliga (Hájek, Cikhart), 59. Bieniek (Cikhart), 64. Bieniek

HC Slavia Praha: Málek – Fiala, Mareček, Zderadička, Macek, Antoš, Srdínko, Holý – Brož, Kižlin, Všetečka, Havrda, Křenek, Hasil, Vlček, Petrák, A. Klapka

Bílí Tygři Liberec: Zajíček – Adamec, Šuráň, Hampl, Bieniek, Starý, Ira, Kollert – Drábek, Cikhart, Jiruš, Křepelka, Vomáčka, Bitman, Hájek, Strnad, Šeliga

Rozhodčí: Müller – Zháňal, Kučera

04:39 SLA 2 Antoš, hákování
18:48 LIB 0:1 Šeliga
19:31 SLA 2 Klapka, sekání
22:48 SLA 2 Kižlin, podražení
22:53 SLA 2 Zderadička, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo