2. liga skupina Východ

SHK Drtiči Hodonín – HC Bobři Valašské Meziříčí

5:2

konec (0:1, 3:1, 2:0)

03.02.2018, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 42. kolo • Ivan Hochman

Tipsport: 1.43 5.2 4.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je do pro dnešní večer všechno. Přeji hezký zbytek víkendu a těším se na další onlajny z Hodonína. Na počtenou! (19:26:45)
Třetí třetina přinesla dva góly, oba skončily v síti Valašského Meziříčí. V 50. minutě vstřelil svou druhou branku v utkání Jakub Hajný, na něj o sedm minut později navázal Pavel Mojžíš, pro nějž to byla taktéž druhá trefa dnešního zápasu. Drtiči tak po zásluze berou všechny 3 body za vítězství 5:2.

59:40

Domácí mohli vstřelit šestou branku do prázdné klece, v tom je ale zastavil ofsajd!

59:28

Plšek je opět na střídačce!

58:59

Mojžíš vyhodil puk do středního pásma, hosté se poté dopustili stejného prohřešku, jako před tím domácí celek. Vhazuje se před hostující bránou, do které se už vrátil Plšek.

58:44

Rudlova střela neslavila úspěch, stejně tak se neprosadil ani Vaněk. Drtiči znovu vyhazují na zakázané uvolnění.

58:30

Hosté hrají v šesti! Vrána zkusil trefit prázdnou klec ze středního pásma, místo toho se ale píská zakázané uvolnění a domácí střídačka si vyžádala oddechový čas.

58:14

Lukáš Plšek předvedl dobrý zákrok proti dalšímu pokusu Jakuba Vrány! Hra se nyní stěhuje před Kotvana.

57:38

Domácí hrají na čas a zbytečně se neženou do útoku. Hosté začali napadat domácí rozehrávku a tak zkusil Vrána zavézt puk do útočnéh pásma podél pravého mantinelu, odtud také vyslal střelu na Plška a ten přerušuje hru.

56:13

Drtiči právě vstřelili branku!
Drtiči necelé čtyři minuty před koncem třetí třetinu svému soupeři odskakují na rozdíl tří branek! Hložánek s Pešem kombinovali za bránou, když si druhý jmenovaný všiml dobře postaveného PAVLA MOJŽÍŠE, který si sjel na vrchol pravého kruhu a střelou z první trefil parádně horní růžek hostující brány! Asistence: Petr Peš, Erik Hložánek.

55:51

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Studený – 2 min., podražení).

55:35

Kadlec nadvakrát nedokázal puk nahodit na bránu, Valmez se chopil kotouče a sám zkouší vymyslet něco před Kotvanem, hodonínská obrana si ale počíná lépe a nedovoluje Bobrům dostávat se do dobrých střeleckých pozic. Nakonec vystřelil Daněk od modré čáry, Kotvan měl dobrý výhled a puk lapil.

53:49

Černohous přihrál vzduchem na zcela volného Matějku, který číhal před bránou. Jan Matějka nějakým způsobem dokázal puk usměrnit mezi tři tyče, Plšek ale předvedl dobrý zákrok a schoval kotouč ve výstroji.

53:00

Petr Dvořák dobrým pohybem získal puk pro sebe a namířil si to do útoku, kde jeho střelecký pokus přizvedl hodonínský obránce do ochranné sítě.

52:28

Žabčíkova střílená přihrávka se zastavila o brusle jednoho z bránících hráčů, nicméně hodonínští hokejisté vybojovali puk zpět a pokračují v útočení.

51:39

David Varga z rohu kluzitě směřoval dobrou přihrávku před bránu, tak naneštěstí pro hosty ale nestál nikdo v modrém dresu a Drtiči tak můžou s pukem na holi založit útok.

5:2

Branky a nahrávky: 24. Hajný (Žabčík, Kadlec), 27. Kadlec (Vaněk, Hajný), 37. Mojžíš (Hložánek, Matula), 50. Hajný (Kadlec), 57. Mojžíš (Peš, Hložánek) – 6. Pořičký (Dvořák), 28. Daněk (Kývala)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Haloda O.) – Miklík, Mojžíš (A), Sedlák, Hladiš, Žabčík, Kužílek, Kobylík – Matula, Peš (C), Hložánek – Jurča, Černohous, Matějka – Hajný, Vaněk D., Kadlec – Peška, Charvát, Vrána – Sajdl (A) Trenér: Roman Čechmánek

HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Sachr) – Hajda, Rudl, Báchor, Mikel, Varga Ma., Jenáček, Váňa – Brunec (A), Studený (C), Hořanský – Pořický, Vaněk R., Seidler – Kývala, Varga D., Dvořák – Martiník (A), Daněk Trenér:Jiří Weintritt

Rozhodčí: Ondráček – Vašíček, Král

02:20 HOD 2 Miklík, sekání
05:57 VAL 0:1 Pořičký (Dvořák)
07:55 VAL 2 Vaněk R., sekání
11:41 HOD 2 Charvát, nedovolené bránění
14:21 HOD 2 Matula, příliš mnoho hráčů