ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Dukla Jihlava – SKLH Žďár nad Sázavou

2:4

konec (1:1, 1:1, 0:2)

27.01.2018, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Skupina D • Info o změnách stavu (Radomír Fukala)

56:21

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Kravec – 2 min., nesportovní chování).

48:37

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Kevin Mikeš – 2 min., sevření puku rukou).

43:55

Miroslav Adámek je dalším vyloučeným hráčem hostů a dostává menší trest za podražení.

32:15

Ve 33. minutě jsou současně vyloučeni domácí Petr Brož, jenž dostává menší trest za sekání a hostující Ondřej Matas, který bude pykat na trestné lavici dvě minuty za hrubost.

31:40

Tomáš Chlubna velmi nevybíravě atakoval svého soupeře a poroučí se předčasně do sprch. Za svůj faul kolenem vyfasoval 5 minut + osobní trest do konce utkání.

28:36

Vyrovnaný stav hráčů na ledě však příliš dlouho netrval. David Polodna dostává dvě minuty za vysokou hůl a posílá Jihlavu do tří.

28:27

Nyní ovšem budeme svědky hry čtyři proti čtyřem. Hostující Marek Chvátal bude pykat dvě minuty za faul loktem a za domácí usedá na lavici trestů Robert Bačo, jenž se provinil podražením.

23:48

Ondřej Matas oslabuje svůj celek poté, co mu sudí udělil menší trest za nedovolené bránění.

15:28

Hosté si však opět pomohli nedovoleně a budou hrát znovu v oslabení. Tentokrát si menší trest za podražení odsedí Jakub Grauer.

10:59

Vzápětí jde ovšem Žďar znovu do čtyř. David Kouba bude pykat dvě minuty za držení.

07:05

Ondřej Matas jako první dnes usedá na trestnou lavici. Dostává totiž menší trest za zdržování hry poté, co vyhodil kotouč mimo ledovou plochu.

2:4

Branky a nahrávky: 13. Chvátal (Brož, Polodna), 26. Moravec (Jungwitrh, Polodna) – 4. Konečný (Bačo, Adámek), 31. Matas (Mihulka), 51. Putz (Konečný, Bačo), 56. Konečný (Bačo)

HC Dukla Jihlava: Krejčí (Maláč) – Mikeš, Kratochvíl, Chvátal, Moravec, Winkler – Jungwirth, Chlubna, Zdarsa, Augusta, Kravec, Machovský, Kochrda, Polodna, Pavelec

SKLH Žďár nad Sázavou: Vít (Sivák) – Macek, FIlip, Cibuzar, Adámek, Grauer – Pelikán, Putz, Konečný, Kouba, Štola, Doležal, Matas, Malenovský, Picka, Bačo, Mihulka, Bednář

Rozhodčí: Suchý – Kotrba, Roupec