ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Kometa Brno – HC Letci Letňany

5:2

konec (2:1, 1:1, 2:0)

27.01.2018, 12:00 • DRFG Aréna • Skupina D • Info o změnách stavu (Matouš Vojáček (@vojacekmatous))

To je pro dnešek vše. Někdy příště u textového přenosu na počtenou! (14:13:21)
Je za námi jedenácté kolo nadstavby skupiny D Extraligy mladšího dorostu. Kometa dokázala zvítězit 5:2. Ve třetí třetině padly jen dvě branky. Obě do branky hostujícího brankáře. Nejdříve se trefil Kos a následně Vyroubal.

58:59

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Horáček – 2 min., krosček).

52:53

Kometa právě vstřelila branku!
Brno se dostává sedm minut před koncem do tříbrankového vedení, které zařídil TOMÁŠ VYROUBAL. Asistence: František Němec, Petr Žák.

49:42

Kometa opět odskakuje hostům o dvě branky. Současně využívá již třetí přesilovou hru. Gól vstřelil JAKUB KOS. Asistence: Ivo Sedláček, Patrik Fajmon.

48:53

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Straka – 2 min., nedovolené bránění).

44:59

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Hlaváč – 2 min., hákování).

43:26

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Sedláček – 2 min., příliš mnoho hráčů).

40:44

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Vystavěl – 2 min., podražení).

40:01

Druhá třetina přinesla po jedné brance na každé straně. Za Kometu se trefil Kos, na druhé straně za Letce Klatt. Brno tak nadále vede o jednu branku. Čeká nás jistě zajímavá třetí třetina.

40:00

36:37

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Kos – 2 min., držení).

32:59

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Klatt – 2 min., nedovolené bránění).

32:29

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Žák – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Straka – 2 min., hrubost).

30:36

Letňany právě vstřelily branku!
Hosté vstřelují kontaktní gól. ADAM KLATT zužitkoval přihrávku Richarda Pětníka a prostřelil Vystavěla. Asistence: Richard Pětník.

24:59

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Fajmon – 2 min., nedovolené bránění).

5:2

Branky a nahrávky: 8. Holemý (Bartes), 12. Žák, 21. Kos (Sedláček, Fajmon), 50. Kos (Sedláček, Fajmon), 53. Vyroubal (Němec, Žák) – 4. Vrkoč (Hlaváč, Vítů), 31. Klatt (Pětník)

HC Kometa Brno: Vystavěl (Nešťák) – Řehák, Holcman, Mikulec, Holemý, Běhůnek, Němec, Fajmon, Furch – Žák, Bartes, Kalčík, Holotík, Mišiak, Sedláček, Kos, Linka, Harmin, Vyroubal, Masař.

HC Letci Letňany: Steindl (Liemann) – Stránský, Němec, Horáček, Bartoš, Bucek, Klatt – Vrkoč, Vítů, Straka, Stupka, Pětník, Zrcek, Hlaváč, Škarda, Burda, Václavík, Tůma.

Rozhodčí: Kohoutek, Kříž, Šustr

03:37 LET 0:1 Vrkoč (Hlaváč, Vítů)
07:53 LET 2 Václavík, podražení
07:58 KOM 1:1 Holemý (Bartes)
11:56 KOM 2:1 Žák
20:29 LET 2 Hlaváč, hákování
20:31 KOM 3:1 Kos (Sedláček, Fajmon)