ELIOD extraliga mladšího dorostu

Technika Hockey Brno – HCM Warriors Brno

3:1

konec (0:1, 2:0, 1:0)

27.01.2018, 12:00 • Hokejové haly dětí a mládeže • Skupina E • Info o změnách stavu (Radomír Fukala)

Z mé strany je to vše. Přeji hezké odpoledne a u dalších on-line přenosu na shledanou. (14:29:05)
Utkání právě skončilo! Z první části si sice hosté odnesli jednobrankové vedení, o které se svým gólem postaral Martin Snášel, ale to bylo z jejich strany všechno.
Ve druhé periodě domácí dvěma brankami otočili skóre ve svůj prospěch. Ve 24. minutě mířil přesně Adam Staněk a o osm minut později byl úspěšný také Tomáš Čoupek.
V poslední třetině se na gól čekalo až do poslední minuty. Osmadvacet vteřin před koncem pečetil výhru Techniky Jakub Vrána a i díky jeho trefě odvládli domácí brněnské derby v poměru 3:1.

59:32

Technika právě vstřelila branku!
A je rozhodnuto! JAKUB VRÁNA dává třetí gól Techniky a pečetí tak výhru svého týmu. Asistence: Paktin Hassani.

58:30

Atanasiadis je na střídačce a hosté to zkoušejí v šesti mužích v poli.

51:07

Hosté hrají v plném počtu.

49:07

Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (Mrkvica – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

45:46

Luboš Fojt přečkal oslabení na trestné lavici, stejně jako jeho spoluhráči na ledě a pokračujeme znovu 5 na 5.

43:46

Luboš Fojt podrazil svého soupeře a bude za to pykat dvě minuty na trestné lavici.

40:33

Pokračující přesilovka Techniky je u konce a hraje se opět v pěti proti pěti.

40:01

40:00

38:33

Tadeáš Kuchař ale posléze opět dává přesilovku soupeři. Následují dvě trestné minuty za jeho faul kolenem.

35:57

Vyloučený hráč Warriorů se vrátil po dvou minutách na led a jeho mužstvo tak hraje opět v plném počtu.

33:57

Kryštof Hanák znovu oslabuje Warriory. Menší trest za podražení ho nemine a zadák hostů již usedá na lavici trestů.

31:15

Tak přeci jen domácí využívají přesilovou hru! TOMÁŠ ČOUPEK se tři vteřiny před jejím vypršením trefuje za záda Atanasiadise a otáčí tak skóre zápasu na stranu Techniky. Asistence: Paktin Hassani.

29:18

Jiří Mrkvica je dalším hráčem Techniky, který usedá na lavici trestů. Svůj menší tresti dostává za nesportovní chování.

26:15

Domácí přečkali dvouminutové oslabení a Filip Mahdal se zapojil zpět do hry.

3:1

Branky a nahrávky: 24. Staněk, 32. Čoupek (Hassani), 60. Vrána (Hassani) – 9. Snášel (Kubíček)

Technika Hockey Brno: Čazimi (Schäffer) – Fojt R., Irajn, Kučírek, Kubica, Kala, Šujan, Groch – Kelbl, Zimin, Kubový, Hassani, Vrána, Staněk, Frýza, Daněček, Čoupek

HCM Warriors Brno: Atanasiadis (Šebo) – Fojt L. Mrkvica, Hanák, Ludvík, Mahdal – Kubíček, Kuchař, Hrstka, Schweitzer, Marčík, Orsech, Snášel, Novotný

Rozhodčí: Kašík – Čelechovský, Loun