DHL Extraliga juniorů

HC Energie Karlovy Vary – HC Kometa Brno

2:6

konec (1:0, 1:4, 0:2)

27.01.2018, 12:30 • KV Arena, Karlovy Vary • 36. kolo • Naďa Krásná (@NadiaKrasna)

Tipsport: 3.37 4.8 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Brno navýšilo svůj dvoubrankový náskok o další dvě branky a vítězí 6:2. V 53. minutě se prosadil prudkou střelou od modré Slabý a v 54. Svoboda. Kometa tak potvrdila svou formu lídra tabulky a odjíždí s plným počtem.

Ode mě je to pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek dne a zas někdy, napočtenou! (14:30:41)

59:42

Hotěk ujížděl s Tlačilem na Holíka, druhému jmenovanému se ho překonat nepodařilo.

59:26

Novák v posledních vteřinách zaměstnává Kašpara střelou z pravého kruhu.

59:01

Kometa stále zásobuje Energii střelami.

58:01

O vítězi je již zřejmě rozhodnuto, běží poslední dvě minuty závěrečné třetiny a Brno stále drží kotouč na svých holích.

57:06

Tlačil zavezl kotouč do útočného pásma a dlouho o něj bojoval u mantinelu, gól z této akce nepadl.

56:15

Brno hraje stále naplno a dál trápí karlovarskou obranu.

55:58

Janatův pokus na druhé straně z mezikruží také nevyšel.

55:14

Svoboda prověřil Kašpara, tentokrát za něj kotouč ale nedostal.

54:30

Proškova střela z mezikruží Holíka příliš neohrozila.

53:51

Kometa právě vstřelila branku!
Další navýšení hostů, již na 2:6! MATĚJ SVOBODA získal kotouč zpoza branky a zakončoval u levé tyče, odkud kotouč nahodil za Kašparova záda. Asistence: Jan Süss.

53:38

Kometa se usadila v útočném pásmu a zakládá další útok.

52:30

Brno stvrzuje svou dobrou formu pátou brankou. PETR SLABÝ se do toho řádně opřel od modré a propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Jan Hasoň, Robert Havlát.

51:40

Kowalczyk dorážel u levé tyče, situace končí nahozením domácích přes všechny modré.

51:21

Střelu Slabého z levého kruhu tečoval Novák, Kašpar teč vychytal.

50:58

Na úvod oslabení se Energie osvobozuje.

50:36

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Horký – 2 min., podražení).

50:26

Zakázané uvolnění domácích.

2:6

Branky a nahrávky: 16. Salnikov (Habr), 23. Bečka (Prošek) – 22. Střondala (Slabý), 25. Havlát (Novák, Hasoň), 29. Hasoň (Novák, Kowalczyk), 37. Kowalczyk (Hasoň, Havlát), 53. Slabý (Hasoň, Havlát), 54. Svoboda (Süss)

HC Energie Karlovy Vary: Grančarov (Kašpar) – Přibyl, Pajk, Vápeník, Kala, Novák, Vodička, Klejna, Bernáth – Pastyřík, Janata "C", Salnikov, Horký, Tlačil, Bečka, Křemen, Halberštát, Hotěk, Habr, Prošek

HC Kometa Brno: Holík (Šindelka) – Kowalczyk, Trnka, Slabý, Kučeřík, Jurnečka, Rafaj, Jeřábek – Čejka "C", Ferda, Krejčí, Svoboda, Střondala, Süss, Havlát, Novák, Hasoň, Matula, Frydrych

Rozhodčí: Hlinka – Hynek, Kotlík

15:38 KVA 1:0 Salnikov (Habr)
21:11 KOM 1:1 Střondala (Slabý)
21:52 KVA 2 Hotěk, podražení
22:39 KVA 2:1 Bečka (Prošek)
24:53 KOM 2:2 Havlát (Novák, Hasoň)