9:2
konec (2:0, 3:1, 4:1)
27.01.2018, 12:30 • Svijanská Aréna • 18. kolo • Ondřej Belák
Bílí Tygři Liberec – HC Vítkovice Ridera
9:2
konec (2:0, 3:1, 4:1)
Branky a nahrávky: 6. Žůrek (Hájek, Maťátko), 20. Maťátko (Hájek, Charvát), 24. Cikhart (Rychlovslý), 37. Vomáčka (Ira, Bieniek), 39. Drábek (Bieniek, Šafařovský), 42. Šeliga (Drábek, Šafařovský), 43. Vomáčka (Bieniek), 52. Liška (Bieniek, Charvát), 55. Bieniek (Liška, Šuráň) – 21. Bernovský (Kylnar), 46. Lednický (Bernovský, Kadula)
Karty:
Neproměněná penalta:
Bílí Tygři Liberec:
Pařík (Zajíček) – Aubrecht, Adamec, Šuráň, Hampl, Charvát, Bieniek, Žůrek, Ira – Rychlovský, Maťátko, Liška, Drábek, Cikhart, Vomáčka, Bitman, Hájek, Žemba, Šafařovský, Šeliga.
Náhradníci:
Trenér:
HC Vítkovice Ridera:
Piták (Micka) – Zapletal, Raška, Takáč, Plánka, Smička, Vacula – Lednický, Ivan, Tvrdý, Pastor, Kadula, Bernovský, Kylnar, Věntus, Potočný.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bernat – Serbus, Kajínek.
Diváci:
1. třetina | ||||
02:48 | VIT | 2 | Kadula, držení | |
05:18 | LIB | 1:0 | Žůrek (Hájek, Maťátko) | |
10:47 | LIB | 2 | Aubrecht, krosček | |
13:56 | LIB | 2 | Žemba, napadení | |
19:14 | LIB | 2:0 | Maťátko (Hájek, Charvát) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:19 | VIT | 2:1 | Bernovský (Kylnar) | |
23:57 | LIB | 3:1 | Cikhart (Rychlovslý) | |
30:48 | VIT | 2 | Věntus, podražení | |
36:25 | LIB | 4:1 | Vomáčka (Ira, Bieniek) | |
37:57 | VIT | 2 | Lednický, držení | |
38:35 | LIB | 5:1 | Drábek (Bieniek, Šafařovský) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:01 | ||||
41:28 | LIB | 6:1 | Šeliga (Drábek, Šafařovský) | |
42:09 | LIB | 7:1 | Vomáčka (Bieniek) | |
45:20 | VIT | 7:2 | Lednický (Bernovský, Kadula) | |
51:11 | LIB | 8:2 | Liška (Bieniek, Charvát) | |
54:54 | LIB | 9:2 | Bieniek (Liška, Šuráň) | |
55:43 | VIT | 2 | Raška, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
Konec |
Přerov – Havířov 11:30 2:6
Kometa Brno – Letňany 12:00 5:2
Jihlava – Žďár n/S 12:00 2:4
Technika Brno – Warriors Brno 12:00 3:1
Chomutov – Sparta 12:00 1:7
Havlíčkův Brod – Pardubice 12:45 1:3
HK MD Šumperk – Vsetín 13:15 4:2
Třinec – Poruba 13:30 3:0
Kladno – Ústí n/L 14:15 6:4
HC Litvínov – Liberec 16:00 3:4
55:43
37:57
30:48
13:56
10:47
02:48