Ani Pšurný nenašel místečko pod vyrážečkou.

Puk mají hosté, kteří zakládají možná poslední útok dnešníhi zápasu.

64:04

Zubři v tutovce, chybělo jim jen pár centimetrů k tomu, aby puk zasunuli ke vzdálenější tyči.

63:42

Kucharczyk si vybojoval kousek místa, zkusil se trefit mezi betony, avšak ty Klimeš včas sklapl.

63:04

Ofsajd Vsetína. A navíc posouzen jako úmyslný. Konečně půjdeme do tří.

62:39

Otočka kolem brány a následné zakončení teké nezabralo. Vsetín se drží a zdá se, že půjdeme na nájezdy.

62:13

Malina netrefil branku soupeře, koncovka domácí poněkud zlobí.

61:59

Ti získali kotouč a čekají na prostřídání.

61:42

O puk se bojuje za brankou domácích.

61:08

Pala trefil pouze obránce a to už se vrátil potrestaný Frolo, jenž se zmocnil puku a vyhodil.

60:45

Sýkora z mezikruží také nezamířil přesně. Zubři jsou však stále v útoku.

60:28

Zubři se snaží rychle rozhodnout, netrefili ale branku.

60:01

Dnešní utkání sleduje 2908 diváků.

60:00

59:55

Sýkora promáchl letící puk před prázdnou brankou. Půjdeme do prodloužení.

59:28

Domácí točí soupeře, podaří se jim strhnout utkání na svou stranu?

59:02

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Tomáš Frolo – 2 min., podražení).

58:27

Šlahař se ocitl v mezikruží, avšak přes obránce nevypálil přesně. Touš opět na hokejkách Zubrů.

57:59

Zbořil získal puk za brankou a domácí s ním nikam nepospíchají.

57:31

Oddechový čas pro domácí.

57:31

Od modré pálil Beránek, na Klimeše si ovšem nepřišel.

56:58

Ani jeden tým se však nemůže dostat k puku na delší dobu a vymyslet nějakou kloudnou akci.

56:34

Hraje se ve velkém tempu, vše je stále otevřené.

55:55

Puk je za brankou domácích, dočkáme se ještě nějaké branky?

55:16

Zakázané uvolnění hostů, Přerov by chtěl otočit hru.

54:51

Přerov právě vstřelil branku!
Další parádní gól dnešního večera. Karel Plášek na sebe natáhl obránce, bekhendem poslal puk na vzdálenější tyč, kde stál ROMAN PŠURNÝ a pro něj nebyl problém doklepnout touš do prádzné branky. Asistence: Karel Plášek

54:40

Pšurný nikoho nenašel, pouze obránce soupeře. ten rychle vyhazuje.

54:15

Kotouč vypadl brankáři hostů z lapačky, ale Plášek jej nedokázal poslat do branky.

54:02

Doležal zlomil hůl a Valaši díky tomu dokázali bez větších obtíží vyhodit.

53:40

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Ondřej Holomek – 2 min., nedovolené bránění).

53:22

Vhazování ve středním pásmu, následuje komerční přestávka.

52:47

Frolo vyhodil velmi dobře. Zakázané uvolnění to nebude, hosté mohou střídat.

52:17

Hraje se velice vyrovnaně, drtivý tlak Zubrů nepřichází.

51:38

Ofsajd Přerova.

51:27

Oba týmy hrají v plném počtu.

51:10

Souboj u mantinelu trval příliš dlouho. Rozhodčí přerušují hru a nařízují vhazování po levici Klimeše.

50:54

Klimeš vytáhl krásný zákrok lapačkou proti střele z mezikruží.

50:32

Pšurný se nedostal k silnější střele, Jekel s přehledem pohlídal tuto situaci.

50:08

Další jiskření na ledě, tentokráte bez vyloučení.

50:00

Do konceu tkání zbývá deset minut, v útoku jsou hosté, kteří hrají o zisk důležitých bodů.

49:27

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Radim Kucharczyk – 2 min., držení hole).

49:19

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Karel Plášek – 2 min., vysoká hůl).

48:57

Kotouč v ochranné síti, další vhazování v obranné třetině Zubrů. Ti už jsou ale v plném počtu.

48:21

Klimeš se dostal k puku a znova přerušil hru.

48:12

Přerov vyhodil kotouč až k brankáři soupeře.

47:52

Klimeš měl co dělat, aby střelu od modré udržel. To se mu však povedlo a bude se vhazovat po jeho levici.

47:24

Šlahař nedokázal vyhodit, Vsetín se usadil ve třetině.

46:52

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Lukáš Chmelíř – 2 min., držení).

46:34

Šilhavý nezakončil do prázdné branky, zkusil to ihned napravit, ale napodruhé se již do nebezpečného prostoru nedostal.

46:27

Vávrův pokus končí v ochranné síti, bude se vhazovat po pravici Klimeše.

45:58

Pšurný hledal Goiše, avšak na poslední chvíli dal do přihrávky hokejku jeden z obránců.

45:28

Hraje se nahoru dolu, akce střídá akci, ovšem bez nějakého většího ohrožení.

44:57

Plášek se snažil dostat se k pasu, ale ten šel příliš dopředu a mladičká nastávající hvězda se k němu nedostala.

44:21

Nakonec to byl Šlahař, kdo se dostal do úniku, dostal se i ke střele, ale na pozorného brankáře si nepřišel.

43:59

Tlak trvá, Přerov ne a ne dostat se k puku.

43:29

Vávrova střela šla úplně mimo, hosté se ale dostali k puku a snaží se něco vymyslet.

42:51

Vsetínu se nepovedla rozehrávka, zakázané uvolnění.

42:34

Nahození si Jekel s přehledem pohlídal a udržel kotouč. Bude se vhazovat po jeho pravici.

41:54

Sýkora vracel puk před branku, ale to se nepovedlo. Valaši vyhazují.

41:36

Ta samá situace i na druhé straně, hra je tedy opět přerušena.

41:07

Ofsajd Zubrů.

40:58

Valaši začali velmi aktivně a nepouští svého soupeře k honbě za vyrovnáním.

40:28

Jako první se do šance dostali hosté, minuli ovšem bránu.

40:01

Je za námi druhá třetina, která nabídla otočku Vsetína, který v druhé části utkání začal hrát dlaeko lépe, stáhl manko a dokázal přidat i třetí gól, který znamená vedení. Dokáží jej Valaši udržet? To se dozvíme zhruba od 18:58.

40:00

39:37

Domáccí se ještě snaží o vyrovnání, čas ale ubíhá rychle.

39:07

Zakázané uvolnění Přerova.

38:52

Klimeš byl sestřelen útočníkem soupeře, rozhodčí se radí. Bude se vylučovat?

38:36

Vsetín právě vstřelil branku!
MARTIN PODEŠVA se dostal do brejku, udělal krásnou kličku do bekhendu a s přehledem dostal puk za Klimeše. Další krásný gól dnešního zápasu. Bez asistence.

38:15

37:58

Domácím se vůbec nedaří, srovnání je očividně vykolejilo.

37:29

Březina hledal Markoviče po brejku, ale žabička jej nenašla.

37:09

Zubři se již usadili ve třetině a snaží se něco vymyslet.

36:44

Hosté vyhazují kotouč.

36:15

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jakub Illéš – 2 min., vražení na hrazení + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení).

36:00

Valaši nepřestávají tlačit a jsou znova nastěhování v útočné třetině.

35:53

A vyrovnání zákonitě přichází! JIŘÍ KARAFIÁT dorazil střelu od modré a rozveselil n emalýá počet vsetínských fanoušků, kteří do Přerova dorazili. Asistence: Dominik Pokorný a Ondřej Slováček

35:44

Markovič si položil Klimeše, ale přes jeho beton již kotouč nedostal. Vsetín je nyní lepším týmem.

35:17

Teperova střela zblokována, Zubři jdou do brejku.

34:47

Hosté jsou na koni a pokračují v obrovském tlaku.

34:13

Ano, hosté snižují. MARTIN PODEŠVA si dal se střelou na čas, ale poté příklepem trefil naprosto přesně k pravé tyči. Brilantní trefa, která dramatizuje utkání. Asistence: Jakub Illéš

33:57

Teperova střela trefila Klimeše, tlak Valachů pokračuje.

33:33

Vsetín se usadil ve třetině, podaří se mu snížit?

33:06

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Doležal – 2 min., krosček).

32:39

Na ledě planou emoce, tentokráte ovšem bez vyloučení.

32:22

Protiútok Vsetína neuspěl. Šilhavého střelu Klimeš udržel ve výstroji.

31:56

Obě mužstva hrají v plném počtu.

31:28

Přerov nepolevuje a snaží se přidat další branku.

30:57

Tak takových gólů se moc nevidí. JAKUB ŠLAHAŘ si vzal puk, projel celé hřiště, sjel si před brankáře a poslal mu kotouč mezi nohy. Nádhera. Bez asistence.

30:18

Hosté jsou za vlastní brankou a nikam se neženou.

29:55

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Tomáš Frolo – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jiří Goiš – 2 min., hrubost).

29:55

Domácí zůstávají u branky soupeře a snaží se o přidání další branky. Probíhá tvrdý souboj u mantinelu.

29:23

28:58

Obrovský tlak Zubrů nepřinesl branku. Vsetín zblokoval střely a vyhazuje.

28:31

Sýkora si na brankáře soupeře nepřišel. Ten drží svůj celek nad vodou.

28:19

Zubři v útočné třetině, podaří se jim něco vymyslet?

27:46

Vsetín rychle vyhazuje a šetří cenné vteřinky. Následné nahození Jekel kryje.

27:22

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Tomáš Frolo – 2 min., nedovolené bránění).

26:48

Dorážka střely z vrcholu kruhů Valachům nevyšla. To byla obrovská šance na vyrovnání! Šilhavý se drží za hlavu.

26:29

Hosty nedávné přesilovky hodně nakoply a jsou teď lepším týmem na ledové ploše.

26:01

25:46

Hosté jsou zpět v útoku.

25:29

Lépe z toho vyšli Zubři, kteří ihned vyhazují touš do bezpečné vzdálenosti.

24:58

Vsetín pokračuje v tlaku, dočkáme se vyrovnání? Momentálně se bojuje o kotouč u mantinelu.

24:24

Po pumelici od modré vznikal před Klimešem velmi nepřehledná skrumáž, avšak Zubři se dokázali ubránit a vyhodit.

24:01

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Radomír Pala – 2 min., hrubost).

23:42

Pala bombou od modré minul levou tyč soupeřící branky.

23:18

Tečovaná střela Vsetín vyhnala z útočné třetiny.

22:59

Klimeš ukryl nahození pod lapačkou.

22:26

22:09

Procházka obětavě vyhazuje i další kotouč, Vsetín krom nedávné gólovky nic nevymyslel.

21:33

Další vyhození domácích.

21:10

Nahození na Klimeše bylo hodně zajímavé, puk se totiž odrazil přímo před Kucharczyka, jenž ale z mezikruží brankáře nepřekonal.

20:45

Přerov vyhazuje a šetří tak cenné vteřinky, Valaši jsou ovšem zpět.

20:24

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jakub Šlahař – 2 min., podražení).

20:18

Jekel si poradil se střelou od modré i s následnou dorážkou.

20:01

Před boxem časoměřičů je nějaký problém s ledem, start druhé třetiny se odkládá.
Máme za sebou první třetinu, která začala tlakem domácích a ti byli odměněni gólem. Hra se poté relativně srovnala a byli jsme svědky hlavně boje o modrou čáru. Jak utkání bude pokračovat se dozvíme zhruba od 17:55.

20:00

19:28

Vstín bojuje o kotouč v útočné třetině. Dočkáme se ještě nějaké šance?

19:02

Kársná akce Přerova, která byla zakončená střelou z vrcholu kruhů, Jekel však úspěšnější.

18:28

Vhazování ve středním pásmu poté, co puk po teči opustil hrací plochu.

18:02

Hraje se ve středním pásmu.

17:24

Dvořák zavezl puk do třetiny, kde však o něj rychle přišel.

17:04

Frolo také trefil pouze soupeře, který ihned vyhazuje.

16:27

Pšurný se z ničeho nic dostal sám před brankáře, avšak Holomek se mu položil do střely a zabránil domácí radosti.

16:02

Vsetín kombinuje za vlastní brankou a přemýšlí nad tím, jak překonat obranu soupeře.

15:32

Hra znova trochu ztratila na přesnosti, hráči se tak nyní spíše "honí za pukem".

15:03

Po delší době i Klimeš zasahuje. Střela z vrcholu kruhů jej trefila přímo do výstroje.

14:28

Zubři si opět tvoří tlak, dočkáme se ještě nějaké branky?

14:05

Další obětavý zákrok hostů, kteří tak kazí další útočný výpad soupeře.

13:29

Novotného střela trefila pouze obránce a domácí tým tak přišel o útočné pásmo.

13:10

Jekel si stáhl nahozený kotouč do lapačky a a bude se tak znova vhazovat po jeho levačce.

12:38

12:24

Po delší době v útoku i Přerov, obrana Vsetína však funguje dobře.

11:54

Vítek narazil do Klimeše, kterému se rychle omlouvá a zdá se, že vše bude v pořádku. Byla to totiž chyba hlavně obránce, který jej do gólmana natlačil.

11:51

Vsetín se již zbalit tlaku soupeře ze začátku utkání a je najednou daleko aktivnější.

11:12

Goiš nahodil kotouč do útočné třetiny, Procházka střílel po vyjetí mezi kruhy mimo.

10:37

Forčeking Přerova přinesl ovoce, ale Vsetín i tak vybojoval puk, se kterým se dostal až do zakončení, jež si pohlídal Klimeš.

10:03

Beránek se z ničeho nic objevil před Klimešem, ale z mezikruží brankáře domácích nedokázal překonat.

09:58

09:27

Hra se po gólu poněkud uklidnila, hraje se převážně ve středu hřiště.

08:48

Zubři se v poklidu ubránili a Goiš ukusil bekhendem překvapit brankáře, který byl pozorný.

08:07

Zubři pokračují v aktivitě, Vsetín ne a ne dostat se z tlaku.

07:49

Přerov se zaslouženě dostává do vedení. Opět pomohla souhra otec a syn a Zubři se mohou radovat. Karel Plášek starší našel KARLA PLÁŠKA mladšího, jenž z první trefil puk přímo k tyči. Asistence: Karel Plášek a Roman Pšurný

07:18

Doležal se dostal do zakončení, ale v pádu bekhendem brankáře Vsetína nepřekonal. Komerční přestávka.

06:38

Klimeš si poradil se střelou od mantinelu a i on si tak po delší době mohl sáhnout na puk.

06:08

Čtvrtá formace Zubrů se snaží něco vymyslet v útočné třetině, ale ani jim se nedaří dostat se k zakončení.

05:36

05:31

Domácí vytvořili nebezpečnou skrumáž, avšak k zakončení na branku se nedostali.

05:05

Zakázané uvolnění Zubrů.

04:54

Pala trefil z dálky lapačku brankáře, který rychle rozehrál a jeho spoluhráči vyhodili.

04:25

To až nyní poté, co Valaši dokázali vyhodit kotouč.

04:04

Vsetín skvěle zblokoval střelu, ale stále se mu nedaří dostat se do bezpečí.

03:36

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Petr Beránek – 2 min., hrubost).

03:36

Skrumáž za bránou domácích byla hodně ostrá a bude se i vylučovat.

02:29

Jekel má plné ruce práce. Zubři začali velmi aktivně a gólmana soupeře často zaměstnávají.

02:14

pala od modré provětral lapačku soupeřova brankáře.

02:11

01:57

Zubři jsou zpět v útoku. Podaří se jim něco vymyslet?

01:30

01:12

Hra je přerušena, bude se vhazovat po pravici brankáře hostů.

00:57

Šlahař hledal spoluhráče před brankou, avšak jeho teč míří mimo a ani Malinova střela gól neznamená.

00:37

Sýkora to zkusil z nulového úhlu, ale neuspěl. Zubři však zůstávají v útočné třetině.

00:17

Jekel ihned po buly zlikvidoval střelu od modré, bude se opět vhazovat.

00:11

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Tomáš Vávra – 2 min., podražení).

00:01

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šimboch) – Malina, Chmelíř, Zbořil, M. Novotný, Pala, R. Černý, Padrnos – T. Doležal, T. Sýkora, Šlahař – Plášek, Pšurný, Plášek ml. – Milan Procházka, Navrátil, Goiš – Š. Kratochvíl, M. Kratochvíl, F. Dvořák.

VHK ROBE Vsetín: Jekel (Šurý) – Holomek, Teper, Slováček, Frolo, Janáček, Dundáček, Ostrčil – Vávra, Podešva, Illéš – P. Beránek, Kucharczyk, Protasenja – Březina, Šilhavý, Markovič – Karafiát, Pokorný, Vítek.

Rozhodčí: Šutara, Veselý – Maštalíř, Komínek.

VHK ROBE Vsetín

Blízký soused ze Vsetína však bude tuhým oříškem. Valaši se zvedli a momentálně tvrdě bojují o poslední postupové místo do play-off. Letos nastřádali 22 výher a 20 proher při skóre 128:120. To stačilo na 61 bodů a průběžně osmé místo. Na záda ovšem tradičnímu českému celku dýchá Frýdek-Místek, Havířov i Litoměřice. Každý bod tka hraje důležitou roli.

A právě body Valaši naposledy ztratili. Bylo to ovšem s Kladnem, které okupuje ty nejvyšší příčky. Přerov je však hned za Rytíři a ani z tohoto pohledu to tak hosté dnes nebudou mít jednoduché. V předminulém kole si ale vyšlápli například na Energetiky a ukázali tak, že se s nimi musí počítat. Kdo se bude radovat dnes?
HC ZUBR Přerov

Domácí tým je momentálně na čtvrté pozici, o bod před Slavií a pět bodů za Kladnem. Zdá se tedy, že play-off je pro Přerov samozřejmostí. Otázkou ovšem zůstává, ze kterého místa do něj Zubři půjdou. Letos si připsali 26 výher a 16 proher při skóre 119:103.

V poslední utkáních je to ale jako na houpačce. Prohru s Českými Budějovicemi a Prostějovem vystřídala nepřesvědčivá výhra nad Kadaní 3:2 a v následném kole přišla prohra na ledě Frýdku-Místku. Domácí tka budou chtít podat o něco lepší výkon a udržet si co nejlepší pozici po boje v následné části soutěže.
Dobrý den u dalšího kola WSM ligy, které proti sobě postaví Přerov a Vsetín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

4:3

Branky a nahrávky: 8. Plášek ml. (Plášek, Pšurný), 31. Šlahař, 55. Pšurný (Plášek), rozh. náj. Pala – 35. Podešva (Illéš), 36. Karafiát (Pokorný, Slováček), 39. Podešva