5:3
konec (1:1, 0:1, 4:1)
27.01.2018, 13:00 • Tipsport arena (Praha - Holešovice) • 36. kolo • Petr Pavlík
Tipsport: 1.6 5.0 3.5 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.6 - 5.0 - 3.5
HC Sparta Praha – HC Oceláři Třinec
5:3
konec (1:1, 0:1, 4:1)
Branky a nahrávky: 13. Karoch (Chlouba, Wojnar), 45. Wojnar (T. Jandus, Pejchal), 48. Schwamberger (Chlouba, T. Jandus), 51. Schwamberger (Chlouba, Dubský), 60. Schwamberger (Chlouba, T. Jandus) – 9. Peterek, 38. Raška (TS), 52. Flok (Marguš, Raška)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Sparta Praha:
Wolf (Černý) – Janda, Simotics, Mrkvička, Sedliský, Eliáš, Karoch, Hanuš – T. Jandus, Schwamberger, Nacházel, Fabiánek, Bílek, Eg Larsen, Pejchal, Chlouba, Kropáček, Dubský, Wojnar.
Trenér: Pavel Geffert.
Náhradníci:
Trenér:
HC Oceláři Třinec:
Loubal (Štěpánek) – Hrachovský, Krzak, Rufer, Marguš, J. Adámek – Strakoš, Kaukič, Plitko, Irgl, J. Peterek, Raška, Flok, Najsar, Molin.
Trenér: Vlastimil Wojnar.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Lacina – Krátký, Špůr
Diváci:
1. třetina | ||||
08:42 | TRI | 0:1 | Peterek | |
10:55 | TRI | 2 | Najsar, podražení | |
12:03 | SPA | 1:1 | Karoch (Chlouba, Wojnar) | |
12:36 | SPA | 2 | Mrkvička, hákování | |
19:28 | SPA | 2 | příliš mnoho hráčů, odpyká Karoch | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:11 | TRI | 2 | Strakoš, podražení | |
27:23 | TRI | 2 | Irgl, sekání | |
27:29 | TRI | 2 | Plitko, podražení | |
31:13 | SPA | 2 | Karoch, faul kolenem | |
37:06 | TRI | 1:2 | Raška (TS) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:04 | SPA | 2:2 | Wojnar (T. Jandus, Pejchal) | |
46:11 | TRI | 2 | Hrachovský, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
47:17 | SPA | 3:2 | Schwamberger (Chlouba, T. Jandus) | |
47:50 | SPA | 2 | Schwamberger, podražení | |
50:46 | SPA | 4:2 | Schwamberger (Chlouba, Dubský) | |
50:50 | SPA | 2 | Simotics, podražení | |
51:08 | TRI | 4:3 | Flok (Marguš, Raška) | |
55:49 | TRI | 2 | Irgl, vysoká hůl | |
59:35 | SPA | 5:3 | Schwamberger (Chlouba, T. Jandus) | |
Konec |
Přerov – Havířov 11:30 2:6
Kometa Brno – Letňany 12:00 5:2
Jihlava – Žďár n/S 12:00 2:4
Technika Brno – Warriors Brno 12:00 3:1
Chomutov – Sparta 12:00 1:7
Havlíčkův Brod – Pardubice 12:45 1:3
HK MD Šumperk – Vsetín 13:15 4:2
Třinec – Poruba 13:30 3:0
Kladno – Ústí n/L 14:15 6:4
HC Litvínov – Liberec 16:00 3:4
55:49
50:50
47:50
46:11
31:13
27:29
27:23
24:11
19:28
12:36
10:55