1:3

konec (0:1, 0:0, 1:2)

10.01.2018, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 38. kolo • Jakub Kohout

Tipsport: 1.38 5.7 5.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání končí. Dnes byla lepším týmem Kadaň. Nejdříve se trochu nešťastně pro Slovan trefila v první třetině. V druhé třetině hráli týmy vyrovnaně a ani jeden nepřidal branku. Ve třetí se Kadaň prosadila podruhé. Slovan však skóre ještě stáhl. V poslední minutě se však do prázdné branky trefil Jaroslav Kůs a Kadaň bere tři body a vítězství na ledě Slovanu 3:1. (20:12:06)

59:37

V závěru utkání se Kadaň dostala do brejku. Volke byl však připraven a vykryl pokus kadaňského útočníka lapačkou.

59:06

Kadaň právě vstřelila branku!
Slovan ztratil v útočném pásmu puk a přes celé hřiště se do prázdné branky trefil JAROSLAV KŮS.

58:10

Volke jede na střídačku a Slovan hraje v šesti.

58:02

Oddechový čas pro domácí.

56:55

Slovan tlačí a snaží se o vyrovnání zápasu. Pavlát však kryje a drží svému týmu tříbodový zisk.

53:59

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Puk se dostal k před bránou volnému DANIELOVI VRDLOVCI. Ten si s touto šancí poradil a Slovan tak stahuje náskok Kadaně. Asistence: Daniel Kružík a Patrik Husák.

52:44

52:10

Pavlát teď měl napilno a musel krýt několik nepříjemných střel hráčů Slovanu za sebou.
Dnešní utkání sleduje 620 diváků.

51:21

Slovan drží pásmo, ale nedostává se k žádné výraznější střele.

50:01

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jaroslav Kůs – 2 min., hákování).

49:33

Slovan teď jde do přesilovky 5 na 3 a má tak velkou šanci udělat něco se stavem tohoto utkání. Uvidíme jak si s touto početní převahou poradí.

49:02

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Patrik Kadeřávek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

48:43

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Robert Černý – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

46:56

A další Bernadův pokus! Pavláta teď trochu podrželo štěstí a puk lízl jen pravou tyč.

46:32

Bernad to teď zkusil od modré. Netrefuje však branku.

1:3

Branky a nahrávky: 54. Vrdlovec (Kružík, Husák) – 9. Polák (Tupý, J. Müller), 45. Wágner (O. Procházka, Kadeřávek), 60. Kůs

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (J. Dlouhý) – M. Zdvořáček, Weinhold, M. Vágner, Vaněk, Husák, Bernad – L. Volf, Gengel, Navarra – Macek, M. Chalupa, Melka – Najman, Vrdlovec, Severa – D. Merta, Kružík, Smolka.

SK Trhači Kadaň: Pavlát (Tadeáš Dvořák) – Blaha, Kadeřávek, Trefný, Szathmáry, R. Černý, Šesták, Cestr – Wágner, Krejčiřík, Tůma – Tupý, Hejcman, Chrpa – Kůs, Chlán, Rindoš – Polák, O. Procházka, J. Müller.

Rozhodčí: Matěj Sýkora, Jakub Valenta – Ondřej Kokrment Michal Rubáš