10.01.2018, 18:30 • Arena Riga • Tomáš Kubečka

Tipsport: 4.11 4.3 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek večera! (21:00:11)
Československá stopa v utkání

Jiří Sekáč (KZN) – 0+1, 2 střely, čas na ledě 14:11
Střely na branku: 23 – 39
Je konec! Dinamo Riga nezvládno slibně rozehraný zápas a Kazani podlehlo 1:4! Domácí přitom šli do vedení zásluhou Karla Stolleryho! Kazaň ještě do konce první třetiny dokázala otočit vývoj utkání. Nejpve vyrovnal Vladimir Tkačov a Anton Lander poslal favorizovaný celek do vedení! Na další gól se poté čekalo až do třetí třetiny. V té se nejprve prosadil Justin Azevedo a dvě minuty před koncem pečetil výhru Kazaně Atte Ohtamaa !

59:03

Karl Stollery projel s pukem do útočného pásma, jenže kotouč nechal za sebou a prosvištěl do ofsajdu. Hra se přesune do středního pásma.

58:12

Garipov musel zasahovat. Hostující brankář si našel výhled přes clonící útočníky Dinama a střelu od modré čáry schoval do lapačky.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:30

57:30 Atte OHTAMAA - 1:4

57:30

Kazaň vstřelila branku!
Je definitivně rozhodnuto! Kazaň totiž přidává i čtvrtou branku! ATTE OHTAMAA vypálil od modré čáry. Domácí brankář měl zakrytý výhled a ránu hostujícího zadáka našel až za zády! Asistence: Rob Klinkhammer, Alexandr Svitov.

57:06

Rob Klinkhammer svedl u střídačky Dinama souboj se Salmelou. Právě od domácího zadáka se kotouč odrazil mimo ledovou plochu.

56:35

Stanislav Galijev zavezl puk do útočného pásma, obhodil si Ališauskase, jenže puk mu ujel mimo střelecký úhel a hostující hráč o něj přišel.

56:09

Lauris Darzinš měl velké problémy za vlastní brankou. Michail Gluchov jej dokonce připravil o kotouč, jenže Kazaň už nikam nespěchá a spíše hraje takticky.

55:35

Aleksandrs Jerofejevs znovu rozjel akci domácího celku od vlastní branky. Na jeho přihrávku si nabruslil Redlihs, který ale ztroskotal na prvním obránci.

55:09

Kristaps Zile projel s pukem do útočného pásma, v rohu se dokázal otočit, jenže prudkou přihrávku na modrou čáru zahnal spoluhráče ven ze třetiny.

54:30

Domácí hokejisté už opět hrají s pukem na hokejkách, ale nemohou se dostat za modrou čáru. Kazaň napadá už od červené čáry a nedává soupeři prostor.

53:52

53:52 Justin AZEVEDO - 1:3

53:52

Kazaň přidává v přesilové hře svou třetí branku a pravděpodobně rozhoduje o svém triumfu! JUSTIN AZEVEDO dostal přesnou přihrávku na modrou čáru a střelou pod břevno nedal Kalninšovi šanci! Asistence: Danis Zaripov, Andrej Markov.

53:36

Bude se znovu vylučovat! Přesilovku si tentokrát zahraje Kazaň! Anssi Salmela dostává dvě minuty za hákování.

1:4

Branky a nahrávky: 9. Stollery (McMillan, Salmela) – 18. Tkačov (Azevedo, Sekáč), 19. Lander (Galijev), 54. Azevedo (Zaripov, Markov), 58. Ohtamaa (Klinkhammer, Svitov)

Dinamo Riga: Kalninš (Armalis) – Jerofejevs, Stollery, Salmela, Zile, Galvinš, Pujacs, Ališauskas – McMillan, Meija, Razgals – Jevpalovs, Indrašis, Kristo – Bičevskis, M. Redlihs, Darzinš – E. Kulda, Berzinš, Pavlovs – Lipsbergs.

Ak Bars Kazaň: Garipov (Šaryčenkov) – Manuchov, Markov, Tokranov, Batyršin, Ohtamaa, Ljamkin, Fatkullin – Zaripov, Galijev, Lander – Sekáč, Tkačov, Azevedo – A. Potapov, M. Gluchov, Lukojanov – Burmistrov, Svitov, Klinkhammer.

Rozhodčí: Vasiljev, Gamalej – Zacharankov, Ochtamov

02:25 KZN 2 Garipov, podražení
08:27 KZN 2 Manuchov, nedovolené bránění
08:45 RIG 1:0 Stollery (McMillan, Salmela)
17:02 KZN 1:1 Tkačov (Azevedo, Sekáč)
18:33 KZN 1:2 Lander (Galijev)