Vladimír Sobotka (STL) 0+1, 2 střely, čas na ledě 15:01
Radim Vrbata (FLA) 1+0, 3 střely, čas na ledě 11:49 (04:59:36)
Střely na branku – 30:34 (7:15, 9:12, 14:9)
Zblokované střely – 14:14
Vyhraná vhazování – 24:42
Trestné minuty – 13:13
Hity – 13:20
Hokejisté St. Louis dnes nestačili na Floridu, které podlehli v na góly bohatém utkání 4:7! Domácí vedli v průběhu první třetiny 2:0 a ještě v polovině utkání 3:2, ale pak už tahali za kratší konec provazu. Panteři vedli po čtyřiceti minutách už o dva góly, a když zvýšil v 54. minutě Colton Sceviour ve vlastním oslabení na 3:6, bylo o osudu zápasu téměř jasno. Tage Thompson pak sice ještě vykřesal pro Blues jiskřičku naděje, ale tu vzápětí uhasil trefou do prázdné branky Vincent Trocheck.

59:56

Tak ještě Tage Thompson prověřil Reimera, který jeho střelu vyrazil. Puk následně skončil v hledišti, kde ho ukořistil malý fanoušek Blues.

59:41

Zápas se už dohrává, ani domácí s pukem nikam nepospíchají.

59:03

Na druhé straně byl nucen přerušit hru Hutton. Do konce zápasu zbývá necelá minuta.

58:51

Domácí to ještě zkoušejí. Dělovka Parayka se ale nevešla mezi tyče.

57:56

57:56 Vincent TROCHECK - 4:7

57:56

Florida právě vstřelila branku!
Domácí naděje neměla dlouhého trvání! Alex Pietrangelo neudržel útočnou modrou a toho využil Jonathan Huberdeau, který poslal proti prázdné brance VINCENTA TROCHECKA a ten ji neměl problém od modré čáry trefit – 4:7. Asistence: Jonathan Huberdeau a Aleksander Barkov.

57:44

Branka St. Louis je už prázdná!

57:19

57:19 Tage THOMPSON - 4:6

57:19

St. Louis právě vstřelilo branku!
Přeci jen je tu gól naděje pro Blues! Vladimir Sobotka našel zpoza branky TAGEHO THOMPSONA, který se z mezikruží trefil k pravé tyčce – 4:6. Asistence: Vladimír Sobotka a Alex Pietrangelo.

57:00

Nyní to zkusil Joel Edmundson, ovšem Reimer po jeho střele schoval puk pod lapačku.

56:27

Čas běží a je stále více jasné, že Florida zvítězí. Domácí se zatím ani nedostali do žádného tlaku.

55:26

Jonathan Huberdeau donutil Huttona k dalšímu zákroku. Ten schoval puk do lapačky.

55:08

Pozornost Huttona prověřil střelou z levého kruhu Radim Vrbata. Po zákroku domácího gólmana je tu ještě jedna reklamní přestávka.

4:7

Branky a nahrávky: 1. Stastny (Edmundson, Barbašev), 9. Parayko (Tarasenko, B. Schenn), 25. Tarasenko (Barbašev, Stastny), 58. T. Thompson (Sobotka, Pietrangelo) – 10. Ekblad (Yandle, Malgin), 17. Barkov (Huberdeau, Dadonov), 33. Vrbata (Brickley, Trocheck), 36. Huberdeau (Barkov), 37. Trocheck (Matheson), 54. Sceviour (MacKenzie), 58. Trocheck (Huberdeau, Barkov)

St. Louis Blues: Allen (37. C. Hutton) – Pietrangelo (C), Bouwmeester, Parayko, Edmundson, Bortuzzo, Gunnarsson – Tarasenko (A), Stastny, Barbašev – T. Thompson, B. Schenn, Sobotka – Steen (A), Brodziak, Berglund – Pääjärvi, Sundqvist, Upshall.

Florida Panthers: Reimer (Säteri) – Ekblad (A), Yandle, Pysyk, Matheson, Petrovic, Weegar – Dadonov, Barkov, Huberdeau – Vrbata, Trocheck (A), Brickley – Bjugstad, Malgin, Sceviour – Haley, MacKenzie (C), J. McGinn.

Rozhodčí: Brenk, Lee – Galloway, Knorr

Diváci: 18783

00:48 STL 1:0 Stastny (Edmundson, Barbašev)
03:15 STL 2 Upshall, sekání
05:00 STL 2 Bouwmeester, sekání
07:23 STL 2 Bortuzzo, krosček