NHL

Philadelphia Flyers – Dallas Stars

2:1

po prodl. (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)

17.12.2017, 01:15 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.29 3.81 2.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

63:28

Radulov se provinil hákováním a Philadelphie do konce prodloužení bude hrát přesilovku čtyř proti třem.

48:35

Flyers si zahrají přesilovku. Při souboji před brankou zasáhl Radulov soupeře hokejkou do obličeje.

44:59

Philadelphia si zahraje přesilovku. Dvě minuty za hákování si odsedí Gemel Smith.

27:38

Sanheim skončil po souboji s Pitlickem na zemi. Pitlick putuje na trestnou lavici za hrubost.

16:35

Bude se znovu vylučovat. Po souboji na zadním mantinelu za Elliottem se provinil podražením Radulova domácí Filppula.

13:13

Je tu další faul, tentokrát na straně Dallasu. Shore podrazil Voráčka a putuje na trestnou lavici. Bude se hrát 4 na 3 celkem 17 vteřin, pak se vrátí na led Roussel.

12:00

Po střele Simmondse je hra přerušena a dvě minuty za hrubost dostává Sean Couturier. Takže se hraje ve čtyřech.

11:30

Bude se vylučovat na straně Dallasu. Dvě minuty dostává Antoine Roussel za podražení.

00:38

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Claude Giroux – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jamie Benn – 2 min., hrubost).

2:1

Branky a nahrávky: 30. Gostisbehere (Voráček, Giroux), 64. Gostisbehere (Voráček) – 8. G. Smith (Elie, Hanzal)

Philadelphia Flyers: Elliott (Lyon) – MacDonald, Provorov, Gostisbehere, Hägg, Gudas, Sanheim – Simmonds (A), Couturier, Giroux (C) – Voráček, Filppula (A), M. Raffl – Weise, Patrick, Weal – Konecny, Laughton, Leier.

Dallas Stars: Bishop (Lehtonen) – J. Klingberg, Lindell, Pateryn, Hamhuis, Honka, Johns – D. Shore, Seguin, Elie – Radulov (A), Spezza (A), Janmark – Pitlick, Faksa, Ja. Benn (C) – Hanzal, Roussel, G. Smith.

Rozhodčí: St. Pierre, Meier – Cameron, Rody

00:38 PHI 2 Giroux, hrubost