7:2

konec (2:0, 3:1, 2:1)

17.12.2017, 12:30 • SD ARÉNA • O umístění • David Panuška

Děkuji vám za pozornost a zase někdy u mládežnického hokeje na počtěnou. (14:29:01)
I třetí třetina nám nabídla gólové hody. Šestou a sedmou branku Pirátů zaznamenali Jan Prokop s Romanem Brandnerem. Za hosty v posledních minutách snižoval na konečných 2:7 Štěpán Kynclt.

59:24

Ještě jeden úspěch chtěl zaznamenat David Valdhans, kterému se ale z levého kruhu nepovedlo prostřelit bránící hráče. Utkání končí vysokou výhrou domácích.

58:44

Luxusní teč Lukáše Bendy a ještě luxusnější zákrok Jana Jeřábka! Po nahození od modré čáry domácí hráč tečoval do pravé šibenice, kde se ale zjevila lapačka hostujícího brankáře.

57:34

Letňany právě vstřelily branku!
A přece se hosté ještě prosazují! Adam Štěpánek nahazoval od pravého mantinelu do brankoviště, kde se po lehké teči prosadil dnes aktivní ŠTĚPÁN KYNCLT. Asistence: Adam Štěpánek a David Valdhans.

57:16

Domácí byli aktivní v útočné třetině, ale žádný střelecký pokus nevymysleli. Následně se Jakub Váchal nacházel v hodně těsném ofsajdu.

56:08

Hra se přesunula před Běhulu. Hosté byli agresivní před brankou, ale zakončit se jim nepovedlo. Vhazovat se bude po pravici chomutovského brankáře.

55:34

A mohl poosmé. Lukáš Benda si najel podél levého mantinelu až do zakončení. Mezírku mezi ramenem a tyčkou pražského brankáře ovšem nenašel!

55:14

Hned minutu po vstřelené brance se domácí dostali do útoku a vybojovali útočné pásmo. Vhazovat se bude po pravici Jana Jeřábka.

54:14

Piráti právě vstřelili branku!
A přišla branka na druhé straně! ROMAN BRANDNER dostal parádní přihrávku před branku, kde stačilo pouze nastavit hokejku. Chomutovský útočník přesně toto udělal a připsal si třetí bod v utkání. Asistence: Jakub Jaroš a Jakub Štochl.

53:55

Dobrá akce hostů, jenž se dostali do protiútoku. Z pravého kruhu zakončoval do vzdálenější šibenice Adam Štěpánek. Běhula ale jeho pokus vytěsnil do ochranné sítě.

52:27

Brankově se mohl prosadit také Ivan Lytvynov, jenž před brankářem zakončoval bekhendem po ledě. Pokus ale skončil jen na připravených betonech Richarda Běhuly.

51:41

Štěpán Kynclt mohl snížit poté, co dostal přihrávku před branku. Před Běhulou byl sám, ale ani nadvakrát chomutovského brankáře nepřekonal.

51:02

Od modré čáry nahazoval Michal Gut, jehož pokus byl ještě tečován Peterem Lobodowskim. Kotouč mířil pod víko, ale Jan Jeřábek si dokázal připsat zákrok a kotouč vyrazit nad branku.

50:15

Další povedená akce první chomutovské lajny. Kryštof Ouřada hledal u levé tyčky dvojici Koláček – Veselý. Před nimi ale zasáhl bránící hráč, jenž celou situaci zachránil.

49:46

49:16

Následně si do dobré šance najel Jan Slavík, ten ale z levého kruhu mířil jen do připraveného bránícího hráče chomutovského celku.

48:39

Daniel Vlček dostal přihrávku před brankou a pokoušel se zakončovat. První pokus skončil na bránícím hráči, druhé zakončení pokryl Richard Běhula.

7:2

Branky a nahrávky: 5. Zeman, 20. Jaroš (Brandner), 30. Veselý (Koláček, Ouřada), 34. Ouřada (Veselý), 40. Prokop (Zeman, Ferbas), 46. Prokop (Jaroš, Brandner), 55. Brandner (Jaroš, Štochl) – 28. Slavík, 58. Kynclt (Štěpánek, Valdhans)

Piráti Chomutov: Běhula (Pěkný) – Rudy, Ferbas, Zeman, Beneš, Váchal, Jarý, Štochl – Veselý, Černý, Prokop, Jaroš, Benda, Lobodowski, Mežnar, Koláček, Gut, Pech, Ouřada, Brandner.

HC Letci Letňany: Hamalčík (41. Jeřábek) – Štěpánek, Zedek, Krutil, Hlinka, Lytvynov – Kyclt, Valdhans, Janča, Soukup, Srbek, Janiurek, Vlček, Slavík, Pejchal.

Rozhodčí: Glanc – Coubal, Belko.

04:35 CHM 1:0 Zeman
04:48 LET 2 Pejchal, podražení
12:39 CHM 2 Zeman, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
19:20 CHM 2:0 Jaroš (Brandner)
27:38 LET 2:1 Slavík
29:07 CHM 3:1 Veselý (Koláček, Ouřada)