NHL

Calgary Flames – Nashville Predators

0:2

konec (0:0, 0:2, 0:0)

17.12.2017, 04:15 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Martin Schwarz (@MartinSmuci)

Tipsport: 2.43 3.82 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tři hvězdy utkání

Pekka Rinne (NSH) (32 zásahů)
Mike Smith (CGY) (26 zásahů)
Kevin Fiala (NSH) (1 + 0) (06:46:50)
Československá stopa v utkání

Jaromír Jágr (CGY) (0 + 0, 2 střely na branku, čas na ledě 12:48)
Michael Frolík (CGY) (0 + 0, 2 střely na branku, čas na ledě 13:34)
Střely na branku v zápase

Calgary Flames: 32

Nashville Predators: 28
Je konec zápasu a Nashville Predators berou další dva body do tabulky, tím pádem zůstanou společně se St. Louis Blues na špici Západní konference. A co hlavně, Predátoři podruhé za sebou nedostali ani gól, stejně jako minule v Edmontonu. Přitom Calgary mělo obrovské šance se prosadit. Mimo jiné i v dlouhé přesilovce pět na tři, která nejspíš rozhodovala o osudu celého mače. Flames ji totiž nevyužili, naopak Nashville skóroval ve vlastním oslabení. Domácí trefili v zápase několik tyček a provázela je smůla v zakončení, pochválit nicméně musíme skvělého Pekku Rinneho, jenž má velký podíl na vítězství hostů. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezkou adventní neděli.

59:08

Ohlášena poslední minuta základní hrací doby, vypadá to, že tohle Plameny už nestihnou. Přesto ještě jedna šance Monahana, kterou zastavil Rinne.

58:40

A znovu, tentokrát puk minul pravou tyčku odkryté branky Flames. Ani tak ale domácí nemohou být spokojeni, zanedlouho totiž skončí třetí třetina.

58:12

P. K. Subban vyhozením přes celé kluziště těsně netrefil odkryté zařízení Calgary. Je z toho tedy pouze zakázané uvolnění Predators a hra se vrací před Rinneho.

58:00

Puk skončil někdy mezi diváky a vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:46

Mike Smith odjel na střídačku a Flames to tedy zkoušejí se šesti hráči v poli. Vyplatí se jim tento risk?

57:35

Znovu hosté jen poslali kotouč k zadnímu mantinelu a vystřídali tak rychle, jak to jen šlo.

57:06

Nebude dlouho trvat a domácí nejspíš začnou uvažovat o hře bez brankáře, moc času na dohnání ztráty už jim nezbývá. Zatím ale hraje v útočném pásmu Nashville.

56:52

Ještě jedna komerční přestávka, potom už budeme pokračovat ve zbytku základní hrací doby.

56:48

Hamonic převzal nahrávku od Brodieho a zkusil se prosadit, znovu marně. Kotouč orazítkoval zadní mantinel, poté hosté vyhodili na zakázané uvolnění.

56:15

Jeden puk za druhým létá kolem branky Predators, ale ani jedna do brankoviště. Rinne tak může zůstat v klidu. Zkoušel to opět také Jágr.

55:36

Znovu skvělý Rinne, tentokrát musel betonem likvidovat šanci Michaela Frolíka od levého mantinelu.

55:08

Vypadá to, že Nashville už se nikam hnát nebude. Také nyní hosté bez váhání odhodili kotouč do středního pásma a raději zamířili vystřídat, než aby se hnali dopředu.

54:38

Už se znovu hraje a rozehrávka Calgary nedopadla moc dobře. Pak se ale ke kotouči dostal na modré čáře zakončující Brodie, který těsně minul.

54:19

Po delší době přerušená hra a my budeme sledovat komerční přestávku. Za okamžik pokračujeme.