5:4

po s.n. (2:0) (0:0, 1:4, 3:0 - 0:0)

17.12.2017, 17:00 • ZS Eden, Praha • 31. kolo • Jakub Slunečko

Z Prahy je to pro dnešek vše, mějte pěkný zbytek neděle. (19:54:03)
Tak dnes se v Edenu fanoušci rozhodně nenudili. Slávisti začali dobře a byli lepším týmem. Ve druhé třetině si ale prošli peklem, během dlouhého oslabení dostali dvě branky a po 40 minutách prohrávali už 1:4. Během sedmi minut třetí třetiny ale dokázali neskutečným způsobem srovnat a nakonec sahali dokonce po třech bodech. Nepovedlo se a nakonec rozhodly až samostatné nájezdy, kde si vítěznou branku po pěkné střele na zadní tyč připsal Marek Račuk.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slavia Praha.
Rozhodující nájezd proměnil MAREK RAČUK.

5. série 2:0

Jankovský předvedl parádní kličku a rozhodl o vítězství Slavie!

4. série 1:0

Marek Růžička zkoušel střelu pod víko, gól nedal.

Na druhé straně neuspěl Šafránek.

3. série 1:0

Štumpf si na Frodla nepřišel.

Račuk prostřelil brankáře střelou na zadní tyč.

2. série 0:0

Klimša předvedl dobrý blafák, Frodl ho ale skvěl vychytal lapačkou.

Ani Endál se neprosadil, mířil nad beton.

1. série 0:0

Proti Frankovi Frodl dobře vybruslil a střelu lapil.

Krejčík zkoušel střelu mezi nohy, ale neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:45

A ještě jedna šanci i na druhé straně. Krejčík se v nouzi dostal ještě k puku a zkoušel do něj plácnout tak trochu na náhodu. Kotouč nakonec po odrazu od beka Frýdku proletěl těsně kolem tyče.

64:05

Obrovská šance Pechance, který využil náhodného odrazu puku a jel na Frodla sám. Už se zdálo, že brankáře dobře vymíchal a puk zasune mezi jeho betony, Frodl ale nakonec stačil kotouč těsně zasáhnout a před prázdnou brankou ho pak sešívaní s vypětím všech sil odpálili.

63:09

Teď to byla ze strany Frýdku nadějná kombinace, Zahradníček ale na jejím konci trefil ranou z první jen prvního beka.

62:51

Hosty teď zastavil ofsajd.

5:4

Branky a nahrávky: 31. Barák (Šagát), 41. Šafránek (Jankovský, J. Holý), 48. L. Krejčík (Račuk, Pohl), 48. Nedvídek (Jankovský, Šafránek), rozh. náj. Račuk – 24. Klimša (Franek), 34. Štumpf (Pechanec), 35. Marek Růžička, 37. Marek Růžička (Zahradníček, Štumpf)

2:0   Václav Jankovský (SLA)

HC Slavia Praha: Polívka (41. Frodl) – Ryzák, A. Růžička, Pohl, Kasík, Barák, J. Holý, Knot – L. Krejčík, Endál, M. Kadlec – Šagát, M. Ondráček, Račuk – Šafránek, Jankovský, Nedvídek – Kubica, Z. Doležal, J. Doležal.

HC Frýdek-Místek: Strmeň – Hrachovský, Zahradníček, Piegl, Matyáš, D. Stránský, Bartko – Bajtek, Pechanec, J. Kalus – Klimša, Kvasnica, Martynek – Przybyla, Marek Růžička, Franek – Christov, Štumpf.

Rozhodčí: Kopeček, Kašík – Beneš, Měkýš

01:05 FRM 2 Bajtek, hákování
08:50 SLA 2 J. Doležal, držení protihráče
23:58 FRM 0:1 Klimša (Franek)
30:24 FRM 2 příliš mnoho hráčů
30:27 SLA 2 Pohl, nedovolené bránění
30:55 SLA 1:1 Barák (Šagát)
31:52 SLA 2 Nedvídek, příliš mnoho hráčů