Italská Serie A

US Sassuolo Calcio – FC Crotone

2:1

konec (0:0)

10.12.2017, 18:00 • MAPEI Stadium - Città del Tricolore (Reggio nell'Emilia). • 16. kolo • Petr Frömel

Tipsport: 1.75 3.77 5.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek nedělního večera. (20:04:12)
Zatímco první půle skončila bez branek a byla v ní k vidění žádná velká možnost, druhý poločas byl úplně o něčem jiném. Domácí se dostali do dvoubrankového vedení a zdálo se být rozhodnuto, pak si ale dali vlastní gól a ze zápasu bylo drama. Sassuolo v závěru neproměnilo pokutový kop, mrzet jej to však už nemuselo, neboť všechny body nakonec přeci jen zůstaly doma.

90+5

90+4

Domácí drží míč daleko od své brány a čekají na závěrečný hvizd.

90+3

Žlutou kartu dostává Aristóteles Romero (FC Crotone).

90+1

Nastavují se čtyři minuty.

90

Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Paolo Cannavaro.

89

89. Penalta

89

Alessandro Matri to udělal hodně mizerně, zaířil jen mírně na levou stranu, Cordaz jeho úmysl vystihl a míč bravurně vyrazil. Jeho tým tak stále živí naději na bodový zisk.

88

88.

88

Domácí rozehráli rohový kop, Ajeti nepříjemně tečoval míč, ale Cordaz výborně zasáhl. Následně však jeden z jeho spoluhráčů fauloval a je nařízena penalta.

85

Na druhé straně střílel nebezpečně Romero, ale vzdálenější tyč minul.

84

Tak za tohle Tonev asi pochvalu nedostane, hostující hráč to zkusil z velké dálky a bránu hodně vysoko přestřelil.

82

Patička se jednomu z hráčů Sassuola nezdařila, pro míč si vyběhl Cordaz a rychle rozehrál.

81

Duncan míč na hrací ploše neudržel, aut pro soupeře.

80

Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Andrea Barberis, přichází Oliver Kragl.

80

Consigli vyboxoval míč do autu.

79

Další roh pro Crotone.

78

Domácí přišli o míč v útočné fázi, následně navíc faulovali a musí se stáhnout.

2:1

konec (0:0)

Branky: 49. Goldaniga (Politano), 61. Politano (D. Berardi) – 66. Acerbi (vla.)

Karty:   36. D. Berardi (SAS), 73. Missiroli (SAS), 74. Cassata (SAS) – 50. Ar. Ajeti (COE), 90+3. Romero (COE)

Neproměněná penalta: 89. Matri (SAS), brankář Cordaz zneškodnil

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 4:3. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:15.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Lirola, Goldaniga, Acerbi, Peluso – L. Mazzitelli, Missiroli (C), Cassata (77. Duncan) – D. Berardi (71. Matri), Falcinelli, Politano (90. Cannavaro).
Náhradníci: Marson, Pegolo – Gazzola, Oliveira da Silva, Cannavaro, Frattesi, Duncan, Matri, Scamacca, Pierini, Ragusa.

FC Crotone: Cordaz (C) – Sampirisi, Ceccherini, Ar. Ajeti, Martella – Rohdén (57. Trotta), Barberis (80. Kragl), Mandragora, Stoian (56. Romero) – Tonev – Budimir.
Náhradníci: Festa, Viscovo – Kragl, Pavlović, Simic, Cabrera, Romero, Faraoni, Crociata, Suljić, Trotta, Tochukwu Nwankwo.

Rozhodčí: G. Manganiello – F. Valeriani, A. Tolfo