Hokejová Liga mistrů

HC Oceláři Třinec – Brynäs IF

3:1

konec (0:0, 0:1, 3:0)

05.12.2017, 17:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 200) • Čtvrtfinále • Daniel Ježek

Tipsport: 2.05 4.5 2.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

53:40

Teď už to domácí s aktivitou přehnali, nedovoleným zákrokem se prezentoval Milan Mikulík. Ten si odpyká dvě minuty za hákování. Komerční přestávka.

39:22

Výhoda Ocelářů bude dvojnásobná, Jacob Blomqvist se provinil sekáním. Domácí mají k dispozici 47 vteřin přesilovky pěti proti třem.

38:09

Oceláři mají šanci ke srovnání, Mikulíka totiž nedovoleně zastavil Marcus Westfält. Početní výhoda pro domácí.

24:39

Oceláři si nepohlídali střídání, sudí domácím uděluje dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Martin Růžička.

16:44

Martin Růžička byl velmi aktivní za hostující brankou, svým pohybem vybojoval Ocelářům početní výhodu. Na trestnou lavici odjíždí Henrik Larsson (2 minuty, vysoká hůl).

12:52

První početní výhoda pro Brynäs, na trestnou lavici usedá Vladimír Dravecký, který podrazil jednoho z protivníků. Komerční přestávka.

01:06

Také druhá útočná řada Ocelářů se dostala do pásma soupeře, Musilova ani Linhartova střela ale úspěch nepřinesla. Domácí ale budou hrát svou první přesilovku, podražením se provinil Adam Boqvist.

3:1

Branky a nahrávky: 41. Rákos (Marcinko, Mikulík), 44. Adamský (Polanský, Irgl), 53. Chmielewski (M. Kovařčík, Kovařčík) – 35. Miller (Clark, Kilström)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Krajíček (C), M. Dodera, Linhart, D. Musil, L. Kovář, Adámek, Jank – Rákos, Marcinko, Martin Růžička (A, TS) – Dravecký, Mikulík, Cienciala – Adamský (A), Polanský, Irgl – Chmielewski, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Christov. Trenér: Václav Varaďa.

Brynäs IF: Fernström (Rautio) – Ersson, Gunderson (A), Kilström (A), A. Boqvist, Carlsson, Larsson, Westfält – Miller, Jensen, Clark (TS) – Bjurström, Ölund, Palushaj – Alcén, Blomqvist (C), Mannberg – J. Boqvist, Liljewall, Asklof. Trenér: Tommy Sjödin.

Rozhodčí: Manuel Nikolić (AUT), Marc Lemelin (USA) – Jiří Gebauer, Jiří Ondráček (oba CZE)

Odveta: Brynäs - Třinec 3:5

01:06 BRY 2 A. Boqvist, podražení
12:52 TRI 2 Dravecký, podražení
16:44 BRY 2 Larsson, vysoká hůl
24:39 TRI 2 HL Martin Růžička, příliš mnoho hráčů
34:48 BRY 0:1 Miller (Clark, Kilström)
38:09 BRY 2 Westfält, držení protihráče
39:22 BRY 2 Blomqvist, sekání