0:1

konec (0:0, 0:0, 0:1)

05.12.2017, 18:30 • Arena Riga • Petr Sumbal

Tipsport: 7.5 5.6 1.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro tento zápas všechno. Přeji hezký zbytek večera. (20:58:41)
Dnešní zápas byl na góly velmi hubený, nakonec přinesl jen jeden jediný. Prvních čtyřicet minut hry žádnou branku nepřineslo, oba týmy se soustředily spíše na obranu a případné šance vychytali brankáři Kalninš s Johanssonem. Gólu jsme se dočkali až ve třetí třetině. Ve 43. minutě využil přesilovou hru obránce Robinson a jak se nakonec ukázalo, jednalo se o vítězný gól. Riga to ještě v závěru zkoušela při hře bez brankáře, ovšem na prohře 0:1 už nic nezměnila.

59:42

Galvinšova střela od modré byla zablokovaná obranou CSKA.

59:10

Liga odvolala brankáře s zkouší to v šesti!

58:27

Andronov přihrával před bránu, tam ale Grigorenka nenašel. Ten byl obsazený.

57:35

Z první vypálil z levé strany Bogdan Kiselevič. Janis Kalninš jeho střelu vyrazil a udržel svůj tým ve hře o body.

56:43

Ljubinova střela z levého kruhu byla přizvednuta do ochranné sítě.

55:43

Domácím se hned podařilo vyhrát buly a vyhodit puk.

55:41

Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Brandon McMillan – 2 min., nedovolené bránění).

54:56

54:56 Velká šance Indrašise.

54:56

Boj o puk za brankou CSKA vyhráli domácí a pak se dostali do hodně slibné příležitosti. Ale Johansson si udržel čisté konto. Vychytal Indrašisovu střelu bekhendem z blízka svým betonem.

54:23

54:01

Rize se podařilo dostat hru do středního pásma a může si alespoň na okamžik oddechnout.

53:10

Riga se zatím brání spěšně, ačkoliv tlak CSKA se stále stupňuje.

52:23

Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Mikelis Redlihs – 2 min., nedovolené bránění).

52:10

Miks Indrašis se dostal do hodně zajímavé příležitosti. Lars Johansson měl co dělat, aby jeho střelu z levé strany vytěsnil.