NHL

Washington Capitals – San Jose Sharks

4:1

konec (1:0, 2:1, 1:0)

05.12.2017, 01:00 • Capital One Arena, Washington • Martin Schwarz (@MartinSmuci)

Tipsport: 2.45 3.72 2.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:56

Tak přeci jen ještě jeden trest. Hostující Dillon si musí jít už jen symbolicky sednout na dvě minuty za sekání.

59:02

Ještě se bude na závěr jednou vylučovat. Jay Beagle inkasuje dvě minuty za hrubost, stejně jako Timo Meier. Budeme tedy sledovat hru ve čtyřech proti čtyřem.

53:51

Téměř do poloviny zápasu jsme čekali na první vyloučení, ale teď jich sledujeme požehnaně. Znovu si bude muset jít sednou hokejista Sharks, konkrétně Brenden Dillon za faul loktem na Vránu.

51:36

Ve stejném čase dostává Justin Braun dvě minuty za hákování, takže San Jose Sharks půjdou znovu do oslabení.

49:38

A máme tu další šarvátku. Tentokrát se do sebe pustili Chiasson a Goodrow. Také oni dostanou tresty po pěti minutách. Navíc k tomu si půjde sednout za dvě minuty za vysokou hůl právě Goodrow. Takže je z toho přesilovka pro Capitals.

43:05

Je to tak. Jak Brooks Orpik, tak Timo Meier dostávají dvě minuty za hrubost a budou si muset posedět na trestné lavici. Začínám se nám mezi mantinely docela přiostřovat.

42:14

Nejdříve šance pro Ovečkina, potom se do sebe pěstmi pustili domácí Wilson a hostující Thornton. Byla to docela rychlá bitka, oba dostanou větší trest po pěti minutách. Nejspíše šlo o reakci za zákrok Thorntona po nějaké z předchozích situací. Vítězem rvačky jasně Wilson.

39:25

Je tu navíc další trest pro hosty. O'Regan inkasuje dvě minuty za zdržování hry a Capitals tedy hned mají další šanci využít početní výhodu.

38:00

Je tu první možnost v přesilovce také pro domácí mužstvo. Obránce Sharks Dillon inkasuje menší trest za vysokou hůl a bude doufat, že jeho tým v oslabení nedostane gól.

34:43

A máme tu také konečně první vyloučení zápasu. Přesilovou hru si zahrají San Jose Sharks, protože Jevgenij Kuzněcov dostává dvě minuty za zdržování hry. Vyhodil kotouč bez teče přes mantinel.

4:1

Branky a nahrávky: 17. Smith-Pelly (Carlson, Beagle), 28. Ovečkin, 40. Connolly (Ovečkin, Kuzněcov), 52. J. Vrána (T. Wilson, Orlov) – 32. Meier (Braun)

Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Orpik, Carlson, Orlov, Niskanen, Djoos, Bowey – Ovečkin, Bäckström, T. Wilson – J. Vrána, Kuzněcov, Oshie – Boyd, Eller, Connolly – Smith-Pelly, Beagle, Chiasson.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Vlasic, Braun, Dillon, Burns, J. Ryan, DeMelo – Meier, J. Thornton, Pavelski – Hertl, Couture, Labanc – Sörensen, Tierney, J. Ward – Goodrow, O'Regan, Hansen.

Rozhodčí: Rooney, Sutherlenad – Heyer, Nansen

Diváci: 18 506

16:49 WSH 1:0 Smith-Pelly (Carlson, Beagle)
27:11 WSH 2:0 Ovečkin
31:32 SJS 2:1 Meier (Braun)
34:43 WSH 2 Kuzněcov, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo