1. liga (SR)

HK Spišská Nová Ves – HK Skalica

6:3

konec (1:1, 4:1, 1:1)

22.11.2017, 17:00 • ZŠ Spišská Nová Ves • 22. kolo • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 4.17 5.5 1.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas sa končí výsledkom 6:3! (19:03:44)

58:15

Domáci v plnom počte.

57:30

Skalica dala gól!

V 58. minúte hostia skórujú v oslabení a znižujú na 6:3! Gól strelil VAŠKOVIČ. Asistencie: Hujsa, Jurák.

56:15

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Kotzman – 2 min., podrazenie).

42:24

Spišská Nová Ves dala gól!

V 43. minúte zápasu dávajú domáci gól na 6:2! Gól strelil PALOČKO. Asistencie: Hvila, Olejník.

38:28

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Šterbák – 2 min., hákovanie).

38:14

Hostia v plnom počte.

36:14

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Horváth – 2 min., krosček).

35:31

V 36. minúte idú domáci do vedenia 5:2! Gól strelil CHMEĽ. Bez asistencie.

31:54

Domáci využívajú presilovku a zvyšujú tak na 4:2! Gól strelil OLEJNÍK. Asistencia: Šterbák.

30:39

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Pavešič – 2 min., podrazenie).

28:00

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Jarolín – 2 min., nedovolené bránenie).

23:38

V 24. minúte zápasu hostia znižujú na rozdiel jedného gólu. Gól strelil ŠKÁPIK. Asistencia: Vaškovič.

23:10

V 24 minúte dávajú domáci gól na 3:1! Gól strelil NAGY. Asistencia: Mikula.

22:10

V 23. minúte dávajú domáci gól v oslabení a vyhrávajú tak 2:1! Gól strelil HVILA. Asistencia: Paločko.

20:17

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Mikula – 2 min., hákovanie).

20:01

Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine je stav zápasu 1:1!

20:00

Prvá tretina sa skončila.

06:27

V 7. minúte hostia vyrovnávajú na 1:1! Gól strelil HORVÁTH. Asistencia: Hujsa.

00:58

Hneď v prvej minúte zápasu idú domáci do vedenia 1:0! Gól strelil GIĽÁK. Asistencia: Uhrík.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HK Spišská Nová Ves: Pajpach – Vantroba, Forrai, Gurčík, Bdžoch, Kyčák, Šterbák, Halász, Krmenčík – Mikula, Nagy, Findura, Giľák, Uhrík, Lesňák – Hvila, Olejník, Paločko – Zwick, Štrauch, Chmeľ

HK Skalica: Košút – Horváth, Škápik, Mikéska, Sloboda, Pavešič, Janík, Straka, Kukliš – Vereš, Huja, Vaškovič – Okoličány, Jarolín, Jurák – Janáč, Kučera, Kotzman – Kniazev, Dmitriev, Hluch

Rozhodca: Marian Žák – Matúš Novotný, Maroš Pribula
V stredu opäť pokračuje aj naša druhá najvyššia hokejová súťaž – St. Nicolaus 1. liga. V tomto prenose formou zmien stavu zavítame do Spišskej Novej Vsi, kde domáce mužstvo HK Spišská Nová Ves privíta mužstvo HK Skalica. Zápas a tak aj tento prenos sa začína o 17:00!

V tomto zápase budeme svedkami súboja mužstiev z prvej osmičky. Domáci hokejisti majú po 22 zápasoch na svojom konte 24 bodov a nachádzajú sa tak na 7. mieste. Posledná forme Spišskej je však veľmi kolísavá a v posledných 3 zápasoch ťahali za kratší koniec a získali len jeden bod. Skalica je momentálne lídrom súťaže, na svojom konte má 52 bodov a náskok 3 bodov pred Michalovcami.

Favoritom tohto zápasu sú hostia. Uvidíme, ako to napokon celé dopadne.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

6:3

Branky a nahrávky: 1. Giľák (Uhrík), 23. Hvila (Paločko), 24. Nagy (Mikula), 32. Olejník (Šterbák), 36. Chmeľ (bez asistencie), 43. Paločko (Hvila, Olejník) – 7. Horváth (Hujsa), 24. Škápik (Vaškovič), 58. Vaškovič (Hujsa, Jurák)

Rozhodčí: Marian Žák – Matúš Novotný, Maroš Pribula

00:58 SNV 1:0 Giľák (Uhrík)
06:27 SKA 1:1 Horváth (Hujsa)
20:17 SNV 2 Mikula, hákování
22:10 SNV 2:1 Hvila (Paločko)
23:10 SNV 3:1 Nagy (Mikula)
23:38 SKA 3:2 Škápik (Vaškovič)