4:5

konec (2:0, 1:2, 1:3)

22.11.2017, 18:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • 25. kolo • Petr Miklas

Tipsport: 2.1 4.0 2.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přerov předvedl parádní obrat, když vyhrál třetí třetinu 3:1. Pomohl k tomu i zbytečný útočný faul Gřeše minutu a půl před koncem třetí třetiny. Zápasu by asi více slušela remíza, ale hosté si za svou bojovnost výhru zaslouží. To je ode mne pro dnešek vše, těším se u dalších onlajnů. (20:30:51)

59:48

AZ je v útočném pásmu, ale nemůže se dostat ke střele.

59:15

Přerov právě vstřelil branku!
A Zubrům se i daří přesilovku využít, když ROMAN PŠURNÝ jen protečoval puk za Bláhova záda. Asistence: Radomír Pala a Martin Novotný.

58:41

Hosté se sami dostali z útočného pásma.
Konec oddechového času.
Oddechový čas pro hosty.
Teď mají hosté velkou šanci rozhodnout zápas.

58:29

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Tomáš Gřeš – 2 min., vysoká hůl).

57:13

Hosté se dlouho drželi v útočném pásmu, ale nedostali se ke střele.

56:26

Hosté jeli 3 na 2, byla z toho střela Gaga, kterou Bláha vyrazil a následně Krisl odpálil puk na zakázané uvolnění.

55:08

Rosandičova střela sražena do ochranné sítě, vhazuje se před Bláhou.

54:46

Zakázané uvolnění Přerova.

53:22

I Zubři využívají přesilovku, RADOMÍR PALA se trefil z mezikruží přesně nad Bláhovu vyrážečku. Asistence: Roman Pšurný a Martin Novotný.
Přerov hraje přesilovku.

53:04

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Radek Havel – 10 min. osobní trest, hrubost).

53:04

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Sýkora – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, hrubost).
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Radek Havel – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Teď rozhodčí s kapitány obou týmů řeší tresty.

53:04

Máme tady férovou bitku – domácí Havel se pustil do Sýkory, hostující útočník vyhrál na body.

4:5

Branky a nahrávky: 6. M. Kalus (Sikora, Chroboček), 7. Kanko (Gřeš, Matai), 27. M. Kalus (Rác, Chroboček), 49. Kanko (Fronk, Sikora) – 22. Rosandić (Chmelíř, Šlahař), 35. Fryšara (Gago, Popelka), 47. Milan Procházka (Berger, Pšurný), 54. Pala (Pšurný, M. Novotný), 60. Pšurný (Pala, M. Novotný)

AZ Havířov: Bláha (Matoušek) – Krisl (C), Dudek, Drtil, Puzič, Chroboček, R. Havel – Kanko, Matai, Gřeš – Sikora (A), Rác, Fronk – Illéš, Hudeček, M. Kalus – Toman, Pořízek, Maruna (A).

HC ZUBR Přerov: Šimboch (7. Klimeš) – Chmelíř, Rosandić, Zbořil, M. Novotný, O. Horák, Pala (A) – Šlahař, T. Sýkora (C), Plášek (A) – Berger, Pšurný, Milan Procházka – Fryšara, Popelka, Goiš – Navrátil, Václavek, Gago.

Rozhodčí: Koziol, Kašík – Adamec, Poruba