22.11.2017, 17:30 • CSKA Ice Palace • Petr Sumbal

Tipsport: 1.34 5.5 7.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa
Adam Polášek (SOČ) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:23 (19:56:11)
Hned devět branek přinesl zápas mezi CSKA Moskva a HK Soči. Domácí byli jasným favoritem a svou roli od začátku potvrzovali. V první třetině se po dvou gólech Světlakova a jednom Popova ujali vedení 3:0. To pak snížil hostující Chlopotov, ale další dvě branky vstřelili znovu Moskvané a vedli už 5:1. Ani tentokrát se ale Soči nevzdalo a snažilo se s utkáním ještě něco udělat. Povedlo se mu nakonec snížit až na 3:5, ale víc už se mu nepovedlo, protože v závěru zápasu ještě jednou inkasovalo. Konečný výsledek zápasu je tedy 6:3 pro CSKA Moskva.

59:20

Svjatoslav Grebenščikov zůstal po tvrdém zásahu puku ležet na ledě. Nakonec byl schopen sám odjet na střídačku.

58:16

58:16 Nikita MAKJEJEV - 6:3

58:16

CSKA právě vstřelilo branku!
A teď už je nejspíše definitivně hotovo. Střelu NIKITY MAKJEJEVA tečoval jeden z hráčů Soči a Šikinovi navíc dobře zakrýval výhled Ljubimov. Asistence: Nikita Popugajev, Roman Ljubimov.

57:55

Soči se snaží ještě zvýšit tlak, ale domácí si počínají zkušeně a moc hosty nepouštějí do pásma.

56:40

Casey Wellman pohotově zakončil bekhendem z levé strany. S tímto zakončením ale Johnsson problém neměl.

55:23

55:23 Alexej CVETKOV - 5:3

55:23

Soči právě vstřelilo branku!
Tak už je to jen o dvě branky. Střelu Ščitova od modré čáry těsně před brankou tečoval ALEXEJ CVETKOV a Johnsson na to nedokázal zareagovat. Asistence: Nikita Ščitov.

54:47

Konstantin Okulov se dostal do zajímavé šance. Jeho střelu z levého kruhu ale chytil Šikin do lapačky.

53:50

Soči má v posledních minutích více ze hry a stále se nevzdává, i když prohrává o tři góly.

51:59

Pavel Padakin se snažil o kličku bekhendem, ale nepovedlo se mu zasunout kotouč za beton Johnssona.

50:49

Michail Mamkin předvedl dobrý obranný zákrok, o puk obral Okulova a může založit útok svého týmu.

49:47

Ve třetí třetině hraje Soči dobrý útočný hokej. CSKA si hlídá tříbrankové vedení a zatím se mu to daří.

48:28

Petrov nemohl pokračovat v akci, protože se pískal ofsajd,

46:33

Jokipakkovi puk přeskočil přes hokejku, takže Soči lacině ztratilo pásmo.

45:15

Roman Ljubimov vypálil tvrdě od modré, ale nebyl dostatečně přesný.

43:30

Celou situaci ještě potvrdil i videorozhodčí.

6:3

Branky a nahrávky: 2. Světlakov (Pašnin, Kuzmenko), 10. Světlakov (Marčenko, Okulov), 12. Al. Popov (K. Petrov, Šalunov), 23. Šalunov (Šumakov, Ožiganov), 32. Marčenko (Okulov), 59. Makjejev (Popugajev, Ljubimov) – 14. Chlopotov (O'Dell, Padakin), 40. Collins (Jokipakka, O'Dell), 56. Cvetkov (Ščitov)

CSKA Moskva: L. Johansson (I. Sorokin) – M. Robinson, Marčenko, Naumenkov, Ožiganov, Pašnin, Ar. Sergejev, Makjejev, Blažijevskij – Ljubimov, Šumakov, Šalunov – Al. Popov, K. Petrov, Okulov – Popugajev, P. Karnauchov, V. Žarkov – Platt, Světlakov, Kuzmenko.

HK Soči: Barulin (12. Šikin) – Polášek, Mamkin, Jokipakka, Chochlov, Chomickij, Ščitov, Čmychov – Laričev, Cvetkov, Šmeljov – Wellman, Lapenkov, Collins – Padakin, Chlopotov, O'Dell – Starkov, Akmaldinov, Grebenščikov.

01:57 MOS 1:0 Světlakov (Pašnin, Kuzmenko)
09:20 SOC 2 Čmychov, hrubost
09:50 MOS 2:0 Světlakov (Marčenko, Okulov)
11:48 MOS 3:0 Al. Popov (K. Petrov, Šalunov)