1. liga (SR)

HK DUKLA Ingema Michalovce – HK Gladiators Trnava

10:2

konec (2:1, 4:0, 4:1)

22.11.2017, 17:30 • STD Aréna Vranov n. Topľou • 22. kolo • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 1.1 10.0 9.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas sa končí výsledkom 10:2! (19:43:43)

56:00

Trnava dala gól!

V 56. minúte zápasu využívajú hostia presilovku a tak znižujú na 10:2! Gól strelil BURIAN. Asistencie: Szalay, Andrisík.

54:59

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Hančák – 2 min., hákovanie).

52:02

Dukla Michalovce dala gól!

V 53. minúte zápasu dávajú domáci gól na 10:1! Gól strelil HAMRÁČEK. Asistencia: Solomonchak.

47:54

V 48. minúte zápasu dávajú domáci gól na 8:1! Gól strelil BREZNIAK. Asistencie: Valečko, Hančák.

45:29

V 46. minúte zápasu dávajú domáci gól na 8:1! Gól strelil LINET. Asistencie: Kolba, Piatak.

44:30

V 45. minúte zápasu idú domáci do vedenia 7:1! Gól strelil MAŠLONKA. Asistencie: Halás, Piatak.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po dvoch tretinách je stav zápasu 6:1!

40:00

Druhá tretina sa skončila.

34:08

V 35. minúte dávajú domáci gól na 6:1! Gól strelil POLIAČEK. Asistencie: Balko, Kabáč.

32:54

V 33. minúte zápasu dávajú domáci gól na 5:1! Gól strelil HALÁS. Asistencie: Mašlonka, Piatak.

30:03

Domáci využívajú presilovku o dvoch hráčov a tak vyhrávajú 4:1! Gól strelil RUSINA. Asistencia: Piatak.

29:28

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (hráčska lavica – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).

28:33

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Poldruhák – 2 min., hákovanie).

24:36

V 25. minúte zápasu sa domáci dostávajú do vedenia 3:1! Gól strelil HALÁS. Asistencie: Mašlonka, Cvengroš.