1. liga (SR)

HK 95 Považská Bystrica – TSS GROUP Dubnica

2:9

konec (1:4, 0:2, 1:3)

22.11.2017, 18:00 • ZŠ Považská Bystrica • 22. kolo • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 4.17 5.5 1.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas sa končí výsledkom 2:9! (20:13:10)

Domáci v plnom počte.

55:11

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (hráčska lavica – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).

53:48

Dubnica dáva gól!
V 54. minúte zápasu sa stav opäť mení – 2:9! Gól strelil BRIESTENSKÝ. Asistencia: Švec.

53:32

Hostia využívajú presilovku a tak je stav zápasu 2:8! Gól strelil KANAET. Bez asistencie.

51:34

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Cíger – 2 min., krosček).

49:30

Považská Bystrica dala gól!

V 50. minúte zápasu je stav zápasu 2:7! Gól strelil MIRO. Asistencie: Bednár, Rodionov.

41:03

Hostia využívajú presilovku a pridávajú tak svoj siedmy gól v tomto zápase! Gól strelil ĎURIŠ. Asistencie: Jakúbek, Bobček.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po dvoch tretinách je stav zápasu 1:6!

40:00

Druhá tretina sa skončila.

38:16

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Švec – 2 min., podrazenie).

33:38

31:38

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Jurášek – 2 min., vrazenie na mantinel).

31:04

Dubnica dáva gól! V 32. minúte dávajú hostia svoj šiesty gól v tomto zápase! Gól strelil BRIESTENSKÝ. Asistencia: Švec.

22:10

Hostia v oslabení dávajú svoj piaty gól v tomto zápase. Gól strelil ŠVEC. Asistencia: Nemček.