konec (1:0, 3:0, 1:0)

21.11.2017, 18:00 • Tipsport arena • 24. kolo • Marek Votke (@MaraVotke)

Tipsport: 2.12 4.15 2.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:23

Ján Sýkora se dostal do samostatného úniku, ale svižnou střelou vůbec netrefil prosto mezi třemi tyčemi!

55:13

Litvínov dostává jednu z posledních šancí zahýbat s osudem dnešního utkání. Dvě minuty za hákování si totiž míří na trestnou lavici odpykat Jan Ščotka.

51:25

Dynamo bude mít možnost dostat se do tempa v přesilové hře, protože Jiří Gula inkasuje dvě minuty za podražení.

40:46

40:46 David TOMÁŠEK - 5:0

40:46

Dynamo právě vstřelilo branku!
Sacha Treille byl osamocen na pozici nejlepšího střelce Dynama jen chvíli! Opět jej totiž dohnal DAVID TOMÁŠEK, který se dostal před Petráska a napodruhé procpal kotouč za jeho záda! Asistence: Jordann Perret.

36:05

Litvínov hodně propadá v útočném pásmu, teď z toho byl další únik domácích! Severočeši ovšem mají v těchto chvílích dobře zajištěnou obranu a ani do třetice nepřišlo ohrožení Petráska.

32:54

32:54 Ty WISHART - 4:0

32:54

Jeho nezdar ale o pár chvil později napravuje TY WISHART, který pověsil kotouč za Petráskova záda z levého kruhu pro vhazování – 4:0! Asistence: Patrik Poulíček a Tomáš Vondráček.

32:07

Po vhazování v obranném pásmu Dynama nakopl motory Ján Sýkora a řítil se do samostatného úniku! Pardubickému útočníkovi ovšem ve finální fázi kotouč odskočil od hokejky.

30:31

Tomáš Vondráček dostal před Petráska přesnou přihrávku zpoza branky, ale kotouč napálil pouze do litvínovského brankáře!

29:36

Litvínovští trenéři si vyžádali oddechový čas.

28:39

28:39 Matěj BERAN - 3:0

28:39

Po půl minutě Dynamo využívá další přesilovku a vede už 3:0! Tvrdý příklep na Petráska vyslal Sacha Treille a těsně před litvínovským gólmanem kotouč tečoval MATĚJ BERAN! Asistence: Sacha Treille a Petr Čáslava.

28:12

Tentokrát se už ovšem vylučovat bude, a to na straně Litvínova. Rostislava Marosze tvrdě sestřelil Martin Hanzl a dostává dvě minuty + deset minut osobního trestu za úder do hlavy a krku. Menší trest odpyká Lukáš Válek.

27:49

Rozhodčí už se chystali vyloučit Petra Sýkoru za vysokou hůl, ale skvělé gesto fair play předvedl Jiří Gula, když se rozhodčím přiznal, že nebyl faulován. Jeho jméno nyní vyvolává i domácí tribuna.

26:51

Úplně volný Michael Vandas dostal přesnou přihrávku mezi kruhy, ale se zakončením příliš váhal a nakonec vůbec netrefil branku!

25:51

Ondřej Kacetl lapačkou skvěle zneškodnil pokus Martina Hanzla!

24:02

Přesilovku si vyzkouší také Litvínov. Tomáš Mojžíš míří na trestnou lavici na dvě minuty za faul loktem.

23:17

Čáslavova bomba od modré byla tečována jen těsně mimo!

22:06

22:06 Rostislav MAROSZ - 2:0

22:06

ROSTISLAV MAROSZ se prosazuje ve třetím utkání v řadě a po šestačtyřiceti vteřinách využívá přesilovou hru! Pardubický útočník si vybruslil od mantinelu a překonal Petráska. Asistence: Marek Trončinský a Petr Sýkora.

21:20

Dynamo si dnes jako první zahraje přesilovou hru a rovnou dvojnásobnou! Dvě minuty dostává Jiří Gula za podražení a Brian Ihnačák za sekání.

20:40

Hned v úvodu třetiny dostal Tomáš Rolinek přesnou přihrávku od Petra Sýkory přímo před Petráska, ale zakončil pouze do jeho betonů!

18:11

Peter Jánský dostal přesnou přihrávku za domácí obranu a byla z toho zajímavá šance! Litvínovský útočník chtěl předvést forhendovou kličku, ale Kacetl vše pohlídal.

12:42

12:42 Sacha TREILLE - 1:0

12:42

Po sérii litvínovských šancí se dnes jako první dostávají do vedení domácí Pardubice! SACHA TREILLE dostal přihrávku přímo před Petráska a vůbec netrefil branku, kotouč se ovšem od zadního mantinelu odrazil zpět k hostujícímu brankáři a od něho zase za brankovou čáru. Gól z kategorie šťastnějších – 1:0. Asistence: Jordann Perret.

09:31

Litvínovští ujížděli dva na jednoho, ale celou akci skvěle zastavil svým skokem do přihrávky obránce Dynama!

08:04

Veliké hrubky se za domácí brankou dopustil Rhett Holland, když ztratil kotouč a nabídl tak velikou šanci Michaelu Vandasovi! Litvínovský útočník ovšem v rychlosti nedokázal zakončit přesně.

06:37

Gulovu střelu od modré těsně před Kacetlem nepříjemně dorážel Jakub Černý, ale kotouč za záda pardubického brankáře nedostal!

06:00

Další Cardwellova střela od modré byla tečována jen těsně mimo!

03:04

Tomáš Vondráček byl sám před Petráskem, ale neuspěl!

01:17

David Tomášek, který to zkusil chytře přes obránce a po něm z dorážky Jordann Perret měli veliké šance, ale Petrásek udržel v obou případech kotouč před brankovou čárou!

5:0

Branky a nahrávky: 13. Treille (Perret, Tomášek), 23. Marosz (Trončinský, P. Sýkora), 29. Beran (Treille, Čáslava), 33. Wishart (Poulíček, Vondráček), 41. Tomášek (Perret)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Martin Růžička) – Trončinský, Čáslava, Cardwell, Wishart, Holland, Mojžíš, Ščotka – P. Sýkora, Marosz, Rolinek – Perret, Tomášek, Treille – J. Sýkora, Dušek, Beran – M. Kaut, Poulíček, Vondráček.

HC VERVA Litvínov: Petrásek (Kantor) – Sörvik, Kubát, Gula, L. Doudera, K. Pilař, Dietz, Z. Sklenička – Jánský, V. Hübl, J. Černý – M. Hanzl, Ihnačák, Nejezchleb – Vandas, Gerhát, Trávníček – Jurčík, Válek, Matoušek.

Rozhodčí: Kika, Šír – Gebauer, Lederer

Diváci: 7 177

12:42 PCE 1:0 Treille (Perret, Tomášek)
21:20 LIT 2 Gula, podražení
LIT 2 Ihnačák, sekání
22:06 PCE 2:0 Marosz (Trončinský, P. Sýkora)
24:02 PCE 2 Mojžíš, faul loktem
28:12 LIT 2+10 M. Hanzl, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Válek
28:39 PCE 3:0 Beran (Treille, Čáslava)
32:54 PCE 4:0 Wishart (Poulíček, Vondráček)
40:46 PCE 5:0 Tomášek (Perret)
51:25 LIT 2 Gula, podražení
55:13 PCE 2 Ščotka, hákování