5:0

konec (1:0, 3:0, 1:0)

21.11.2017, 18:00 • Tipsport arena • 24. kolo • Marek Votke (@MaraVotke)

Tipsport: 2.12 4.15 2.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání končí! Po velmi zodpovědném výkonu a skvělé hře směrem dopředu si Dynamo dokráčelo pro druhou domácí výhru v řadě. O svém vítězství rozhodli Východočeši ve druhé třetině, kdy za Petráskova záda dostali tři kotouče. Litvínov se sice v poslední třetině snažil ze všech sil, ale s nepříznivým skóre zahýbat nedokázal. Z Pardubic se s Vámi pro dnešní večer loučí Marek Votke. (20:25:47)
Nejlepší hráči: Ondřej Kacetl – Jiří Gula.

59:15

Wishartovo nahození od modré čáry letí vysoko do ochranné sítě.

58:48

Kacetl vyráží mimo mantinely bombu Jiřího Guly od modré čáry!

57:23

Ján Sýkora se dostal do samostatného úniku, ale svižnou střelou vůbec netrefil prosto mezi třemi tyčemi!

57:13

57:06

Karel Pilař se dostal k další střele, tentokrát ale netrefil branku.

56:42

Ondřej Kacetl schoval do lapačky střelu Karla Pilaře od modré čáry.

56:19

Potřetí.

55:49

Domácí již podruhé dostávají kotouč až za Petráska.

55:13

Litvínov dostává jednu z posledních šancí zahýbat s osudem dnešního utkání. Dvě minuty za hákování si totiž míří na trestnou lavici odpykat Jan Ščotka.

54:06

Ihnačák se hnal dopředu, ale neprošel přes Wisharta, ke střele se nakonec dostal Hanzl, jehož pokus vytěsnil Kacetl.

53:25

53:15

V oslabení si zákrok po další litvínovské střele připisuje Ondřej Kacetl.

52:43

Marosz z mezikruží pálí mimo.

51:53

David Tomášek křižnou přihrávkou hledal Petra Sýkoru, ale Litvínovští zachytili kotouč a dostali ho ven ze třetiny.

51:25

Dynamo bude mít možnost dostat se do tempa v přesilové hře, protože Jiří Gula inkasuje dvě minuty za podražení.

5:0

Branky a nahrávky: 13. Treille (Perret, Tomášek), 23. Marosz (Trončinský, P. Sýkora), 29. Beran (Treille, Čáslava), 33. Wishart (Poulíček, Vondráček), 41. Tomášek (Perret)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Martin Růžička) – Trončinský, Čáslava, Cardwell, Wishart, Holland, Mojžíš, Ščotka – P. Sýkora, Marosz, Rolinek – Perret, Tomášek, Treille – J. Sýkora, Dušek, Beran – M. Kaut, Poulíček, Vondráček.

HC VERVA Litvínov: Petrásek (Kantor) – Sörvik, Kubát, Gula, L. Doudera, K. Pilař, Dietz, Z. Sklenička – Jánský, V. Hübl, J. Černý – M. Hanzl, Ihnačák, Nejezchleb – Vandas, Gerhát, Trávníček – Jurčík, Válek, Matoušek.

Rozhodčí: Kika, Šír – Gebauer, Lederer

Diváci: 7 177

12:42 PCE 1:0 Treille (Perret, Tomášek)
21:20 LIT 2 Gula, podražení
LIT 2 Ihnačák, sekání
22:06 PCE 2:0 Marosz (Trončinský, P. Sýkora)
24:02 PCE 2 Mojžíš, faul loktem
28:12 LIT 2+10 M. Hanzl, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Válek
28:39 PCE 3:0 Beran (Treille, Čáslava)
32:54 PCE 4:0 Wishart (Poulíček, Vondráček)
40:46 PCE 5:0 Tomášek (Perret)
51:25 LIT 2 Gula, podražení
55:13 PCE 2 Ščotka, hákování