21.11.2017, 01:00 • Capital One Arena, Washington • Jan Prošek

Tipsport: 2.19 3.84 2.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Mike Smith (CGY) 29 zák., 1 gól, 96,7%
Československá stopa v utkání:
Jakub Vrána (VAN) 0+1,1 střela, čas na ledě 10:59
Michael Frolík (CGY) 0+0, 3 střely, čas na ledě 15:50
Jaromír Jágr (CGY) 0+1, 0 střel, čas na ledě 14:43
Hosté se jako první dostali do vedení. Hned ve druhé minutě se prosadil Lars Eller. Pak se ale čtyřikrát prosadil hostující celek, díky čemuž vyhrává tento duel poměrně hladce 4:1. Jaromír Jágr si připsal asistenci.

59:23

Braden Holtby nyní musel být pozorný, z dobré pozice vypálil Sam Bennett.

59:14

Mike Smith zastavuje hru, dobrou střelou se prezentoval Lars Eller. Jeho projektil ale zastavuje brankář Flames.

58:48

Matt Niskanen se propracoval ke střele od modré čáry, s jeho pokusem neměl brankář Flames problém.

58:38

Zakázané uvolnění vrací hru před branku Flames.

58:33

Mike Smith kryje další střelecký pokus. Z hodně ostrého úhlu to zkoušel T. J. Oshie, ale neprostřelil gólmana soupeře.

58:00

Vhazovat se bude v útočném pásmu Capitals. Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:40

Washington je sice v útočném pásmu, ale nemůže se propracovat do výraznější střelecké pozice.

57:09

Alexandr Ovečkin se dostal do zakončení, jeho ránu zablokoval Micheal Ferland.

56:58

Domácí hrají v šesti, Braden Holtby je na střídačce.

56:36

Michael Stone z pravého kruhu vypálil, do jeho pokusu vložil hůl soupeř.

56:31

Michael Frolík sice kotouč dobře trefil, ale minul branku, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

55:59

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme poklidný závěr zápasu. Ani jeden celek nyní nechce chybovat.

55:31

Z pravého kruhu vypálil hostující Sean Monahan. Na jeho pokus dobře zareagoval Braden Holtby, který kryje kotouč.

55:31

Posledních pět minut hry zbývá ze třetí třetiny, stav zápasu jednoznačně hovoří ve prospěch hostů z Calgary.

54:37

Bekhendovou stranou hole to zkoušel hostující Freddie Hamilton, jehož pokus byl nepřesný.

1:4

Branky a nahrávky: 2. Eller (J. Vrána, T. Wilson) – 5. J. Gaudreau (Monahan, D. Hamilton), 26. Monahan (J. Gaudreau, Tkachuk), 45. Backlund (D. Hamilton, Tkachuk), 47. Giordano (Backlund, Jágr)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Orlov, Niskanen, Orpik, Carlson, Chorney, Bowey – Stephenson, Bäckström, Oshie – Ovečkin, Kuzněcov, Smith-Pelly – J. Vrána, Eller, T. Wilson – Connolly, Beagle, Chiasson.

Calgary Flames: M. Smith (Läck) – Giordano, D. Hamilton, Brodie, Hamonic, Kulak, Stone – J. Gaudreau, Monahan, Ferland – Tkachuk, Backlund, Frolík – S. Bennett, Jankowski, Jágr – Versteeg, F. Hamilton, Brouwer.

Rozhodčí: McIsaac, Joannette – Racicot, Nagy

Diváci: 18 506

01:02 WSH 1:0 Eller (J. Vrána, T. Wilson)
04:49 CGY 1:1 J. Gaudreau (Monahan, D. Hamilton)
06:10 CGY 2 Brouwer, podražení
10:07 WSH 2 Bäckström, nedovolené bránění