Hity: 6 – 5
Trestné minuty: 29 – 10
Góly v přesilovce: 0 – 0
Čas strávený v útočném pásmu: 10:48 – 09:12
Je konec! Viťaz vítězí na ledě Slovanu 5:4 po prodloužení. Vítěznou branku vstřelil v 63. minutě Borna Rendulić.
Vstup do utkání přitom vyšel lépe domácím, kteří vedli po první periodě 3:1. Druhá dvacetiminutovka už ale byla v režii Viťazu, který dokázal srovnat na 3:3. Také ve třetí třetině byli lepší hosté! Slovanu zachránil alespoň bod 12 vteřin před koncem Michal Řepík. V prodloužení pak o výhře Podolsku rozhodl již zmíněný Rendulić.

62:21

Viťaz právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Již po skončení přesilové hry se prosazuje střelou z levého kruhu pro vhazování BORNA RENDULIC. Asistence: Maxim Afinogenov.

62:18

61:42

Horákův pokus skončil na zadním mantinelu, Viťaz následně přichází o útočnou třetinu.

61:25

Další Mozíkova střela z první, Štěpánek znovu ale bez práce.

60:45

Kopejkin nabil Mozíkovi, tomu ale střela nesedla.

60:19

Afinogenov zpět ve hře, začíná přesilovka hostů.

60:03

Buly pro Viťaz.

60:01

Jdeme na prodloužení!
Střely na branku: 27 – 27
Šedesát minut základní hrací doby nám vítěze neurčilo. Rozhodnout tedy bude muset pětiminutové prodloužení 3 na 3, v případě nutnosti pak samostatné nájezdy.
Stav po 3. třetině:
HC Slovan Bratislava – HC Viťaz 4:4

4:5

Branky a nahrávky: 6. Viedenský (Kašpar, Řepík), 13. Boychuk (Ebert, Sersen), 20. Boychuk (Co. Genoway, J. Mikúš), 60. Řepík (Réway) – 15. D. Sjomin (Kopejkin, Katičev), 28. A. Nikulin (Afinogenov, Mozík), 37. Švec-Rogovoj (Makejev), 53. Kopejkin (A. Nikulin, A. Lazarev), 63. Rendulić (Afinogenov)

HC Slovan Bratislava: Štěpánek (Mazanec) – Sersen, Ebert, Bačík, Meszároš (C), Barker, T. Voráček, Després – Kašpar (A), Viedenský, Řepík – Réway, Boychuk, Co. Genoway – Šerbatov, A. Šťastný, Skalický – M. Sloboda, Hrnka, J. Mikúš.

HC Viťaz Moskevská oblast: Karhunen (21. Saprykin) – Golovkov, Mozík, Pautov, Katičev, Voronkov, Gimajev (A), P. Lukin – Afinogenov (C), A. Nikulin, Makejev – Vyglazov, Horák (A), Rendulić – Kopejkin, A. Lazarev, D. Sjomin – Švec-Rogovoj, Gorochov, Dvurečenskij – Vorošilo.

Rozhodčí: Viktor Gašilov, Sergej Kulakov – Ivan Dědulja, Gleb Lazarev

Diváci: 7 669

05:28 SBA 1:0 Viedenský (Kašpar, Řepík)
07:41 SBA 2 příliš mnoho hráčů
12:34 SBA 2:0 Boychuk (Ebert, Sersen)
14:25 CEC 2:1 D. Sjomin (Kopejkin, Katičev)