konec (1:2, 1:2, 2:1)

17.11.2017, 20:00 • SH TEZA Hodonín • 12. kolo • Radomír Fukala

Tipsport: 3.73 6.1 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký zbytek večera a u dalších on-line přenosů na počtenou. (21:56:39)
Je dobojováno! Domácí si odnesli po dvou třetinách do kabin dvoubrankové manko, ale stále před nimi byla poslední dvacetiminutovka. Na začátku 45. minuty navíc vstřelil kontaktní branku Petr Kadlec a bylo zaděláno na drama. O zhruba půlminutu později však vrátil dvougólový náskok Vítkovicím Lukáš Hrubý. Drama ze zápasu přeci jen udělal svým gólem David Coufal a domácí měli ještě asi 12 minut na vyrovnání. I přes závěrečnou hru bez brankáře se však prosadit nedokázali a TEMPISH nakonec uhájil těsnou výhru 5:4.

59:55

Těm se sice nepodařilo dostat míček do prázdné klece, ale tento zápas již dotáhnou do vítězného konce.

59:48

Nyní se domácí hráči drží za hlavu, protože jejich zřejmě poslední šance brankou neskončila. Vpřed postupují hostující florbalisté.

59:30

Poslední půlminuta zbývá do konce třetí třetiny a domácí stále kombinují na polovině soupeře.

59:14

Střela z levé strany byla sražená bránícími hráči Vítkovic. Brno však bude pokračovat v tlaku.

59:00

Probíhá poslední minuta třetí periody.

58:40

Rychlá kombinace se domácím na ose hřiště nepovedla zakončit a Vítkovice míček znovu odpalují přes celé hřiště.

57:59

Nyní už však spěchá zpět na střídačku, odkud za něj do hry naskakuje šestý hráč do pole.

57:13

Souček nyní míček bez problémů lapil a dívá se, kudy by jej rozehrál na své spoluhráče. Mezitím se domácí brankář vrátil do své klece.

56:52

Hosté následně z rohu hřiště míček odpalují přes celé hřiště, ale vzápětí se budou muset bránit dalšímu náporu Brna.

56:20

Domácí brankář zůstává na lavičce a Brno to zkouší se šesti muži v poli.

56:20

Domácí lavička si v čase 56:20 vybírá oddechový čas na poradu do závěrečných minut třetí třetiny.

56:02

Nyní už Brno dokázalo vystřelit. Rána však byla přizvednutá hostujícím hráčem a míček skončil až za mantinelem.

55:20

Hosté se třemi rychlými přihrávkami dostali do rohu soupeřovy poloviny, kde však příliš dlouho míček neudrželi. Budou se tedy muset opět bránit.

54:36

Buldoci si jej však bleskově berou zpět. Na vyrovnání a případný obrat jim zbývá něco málo přes pět minut.

54:15

Dobrým napadáním připravily Vítkovice svého soupeře o balónek a mohou s ním kombinovat zatím jen za bránou Brna.

4:5

Branky a nahrávky: 8. Černoch, 36. Novotný (Bauer), 45. Kadlec (Žižka), 48. Coufal (Bauer) – 14. Bräuer (Hrubý), 18. Hubálek (Jan Šebesta), 22. Delong (Jastřembský), 31. Delong (Hájek), 45. Hrubý

Bulldogs Brno: Kuhn (Mazánek) – Bauer, Kladivo, Sládeček, Žižka, Nonn – Kadlec, Mráz, Coufal – Juhaňák, Pešák, Koláčný – Jurševskis, Černoch, Michálek – Novotný, Grlický, Lorenc.

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Jasiok) – Jankulár, Nehera, Jastřembský – Děček, Hubálek, Němec – Hrubý, Sladký, Jan Šebesta – Vilím, Rýpar, Gál – Hájek, Firda, Bräuer – Delong, Besta, Tokoš.

Rozhodčí: Kačer, Vašíček