FBC ČPP Bystroň Group Ostrava – Crazy girls FBC Liberec

8:5

konec (3:3, 4:2, 1:0)

17.11.2017, 20:00 • ČPP Aréna Ostrava • 11. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Florbalisty Ostravy si už ve třetí třetině pohlídaly svůj náskok. Naopak, byla to Kristína Hudáková, která ve 45. minutě ještě výhru svého týmu pojistila. Domácí hráčky si tak připisují vítězství 8:5, byť liberecké Crazy girls kladly sympatický odpor. To už je z mé strany vše. Přeji Vám hezký zbytek večera! (22:08:50)
Michaela Mlejnková, která se v závěru utkání v bolestech svíjela na hrací ploše, si sama došla pro cenu pro nejlepší hráčku Liberce. Autorka čtyř branek je tedy snad v pořádku. Na straně Ostravy byla byla oceněna Markéta Vrlíková.

59:54

Ještě střela Paulíny Hudákové, která skončila nad břevnem.

59:17

Hostující hráčka se naštěstí přeci jen vzpamatovala a v doprovodu spoluhráčky, ale po svých, odchází na střídačku. Je viditelně otřesená, ale vypadá to, že nakonec nejde o vážnější zranění.

59:17

Michaela Mlejnková skončila na hrací ploše a nevypadá to s ní moc dobře. To je nepříjemný pohled!

59:04

Po domácí přesilovkové kombinaci skončil míček v pravé ruce liberecké brankářky.

58:20

Štěpánová samozřejmě musela zpět do své branky.

58:15

Hostující naděje jsou definitivně fuč! Dvě minuty za sekání dostává Nikol Pekárková.

57:40

Hostující branka je prázdná! Michaela Mlejnková z voleje netrefila poloodkrytou branku Ostravy.

57:22

Hostující střídačka si vyžádala oddechový čas.

57:12

Další velkou možnost měla Veronika Káčová. Souboj tváří v tvář vyhrála Marcela Štěpánová!

56:44

Domácí hráčky si užívají závěr zápasu, jen ta koncovka hapruje.

55:48

Naopak, z rychlého kontru se málem prosadily Ostravanky. Štěpánová míček vytěsnila mimo svou klec.

55:07

Začala už poslední desetiminutovka zápasu. Vypadá to, že liberecké hráčky už nemají energii na to, aby si vytvořily větší tlak.

54:20

Po ráně Veroniky Rybičkové vyrazila Štěpánová míček do vzduchu. Po jeho dopadu ho nakonec odklidily hostující obránkyně do bezpečí.

53:57

Čas pomalu ubíhá a domácí stále kontrolují třígólový náskok.

52:59

Po nahrávce Káčové mohla definitivně rozhodnout Kateřina Šromotová. Ta však netrefila zblízka téměř odkrytou branku!

51:58

Domácí jsou už v plném počtu.

8:5

Branky a nahrávky: 10. Pastušková (Vrlíková), 13. Kajfoszová (Grossová), 15. Šromotová (Nela Škopková), 29. Káčová (Kajfoszová), 30. Pastušková (Rybičková), 33. Kotzurová (P. Hudáková), 38. Vrlíková (Rybičková), 45. K. Hudáková (Káčová) – 5. M. Mlejnková, 14. Leierová (M. Mlejnková), 19. M. Mlejnková (Leierová), 30. M. Mlejnková (Veidlová), 36. M. Mlejnková (Leierová)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Tomšová (Dupčáková) – Kotzurová, Rybičková, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, Pastušková – Nela Škopková, Káčová, Šromotová – Režnarová, K. Hudáková, P. Hudáková.

Crazy girls FBC Liberec: Štěpánová – Gruntová, Dlouhá, Ljachová – Dostalíková, Veidlová, Čermáková – Leierová, Rumlová, Pekárková – Kronychová, Bárková, Tomanová – M. Mlejnková, Šamaninová.

Rozhodčí: Mik, Szilvási

4:54 GIL 0:1 M. Mlejnková
9:45 BGR 1:1 Pastušková (Vrlíková)
12:45 BGR 2:1 Kajfoszová (Grossová)
13:43 GIL 2:2 Leierová (M. Mlejnková)
14:27 BGR 3:2 Šromotová (Nela Škopková)