Vhazování (%): 49 – 51
Hity: 28 – 28
Přesilová hra: 0/4 – 1/2
Trestné minuty: 4 – 8
Utkání mezi Arizonou Coyotes a Winnipegem Jets právě skončilo. Hosté vítězí v zápase poměrem 4:1, když se dokázali ve třetí třetině prosadit celkem třikrát. Úvod do zápasu vyšel lépe Arizoně, která určovala tempy hry. V 15. minutě se prosadil tečí Zac Rinaldo. I ve druhé periodě byli domácím lepším celkem, ve 35. minutě ovšem srovnal na 1:1 svou první trefou v dresu Jets Matt Hendricks. V poslední dvacetiminutovce pak přidali branky Winnipegu Mark Scheifele, Kyle Connor a Patrik Laine. Gólman Steve Mason pomohl svému týmu 29 zákroky a připsal si tak první výhru v sezoně 2017/2018!

59:43

59:43 Patrik LAINE - 1:4

59:43

Winnipeg právě vstřelil branku!
Je definitivně rozhodnuto! Opuštěnou branku trefuje bekhendem ze střední třetiny PATRIK LAINE. Finský útočník se tak prosazuje v pátém utkání v řadě za sebou! Bez asistence.

58:49

Domácí vyhráli buly, které se konalo po pravici gólmana Jets.

58:47

Byfuglien vyhazuje přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

58:40

1 minuta a 20 vteřin do konce třetí třetiny! Vhazuje se mezi hole Dvoraka a Littlea ve středním pásmu.

1:4

Branky a nahrávky: 15. Rinaldo (Goligoski, Stepan) – 35. Hendricks, 43. Scheifele (Wheeler, Laine), 49. Connor (Scheifele, Wheeler), 60. Laine

Arizona Coyotes: Raanta (Wedgewood) – Ekman-Larsson (A), Demers, Connauton, L. Schenn, Goligoski (A), Mermis – Keller, Stepan (A), Perlini – Domi, Dvorak, Fischer – Martinook, Richardson, Kempe – Rinaldo, Rieder, Duclair.

Winnipeg Jets: S. Mason (Hellebuyck) – Morrissey, Trouba, Enström, Byfuglien (A), D. Kulikov, T. Myers – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Ehlers, Little, Laine – Copp, Lowry, B. Tanev – Matthias, Hendricks, Armia.

Rozhodčí: Ian Walsh, Marc Joannette – Lonnie Cameron, Brandon Gawryletz

Diváci: 16 078

03:16 WPG 2 Wheeler, sekání
14:33 ARI 1:0 Rinaldo (Goligoski, Stepan)
24:50 ARI 2 Demers, hákování
27:45 WPG 2 Lowry, vražení na hrazení