1. liga (SR)

HK Skalica – HK Gladiators Trnava

3:0

konec (0:0, 1:0, 2:0)

10.11.2017, 17:00 • Hant Arena, Skalica • 18. kolo • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 1.12 9.5 8.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

51:54

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Szalay – 2 min., sekanie).

50:31

Skalica dala gól!
V 51. minúte idú domáci do vedenia 3:0! Gól strelil OKOLIČÁNY. Asistencia: Vaškovič.

50:08

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Ftáčnik – 2 min., hrubosť).

50:08

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Mikéska – 2 min., hrubosť).

48:28

V 49. minúte zápasu vyhrávajú domáci hokejisti 2:0! Gól strelil PAVEŠIČ.

40:34

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Škápik – 2 min., zovretie puku).

25:20

V 25. minúte zápasu dávajú domáci gól na 1:0! Gól strelil KUČERA. Asistencie: Janík, Pavešič.

3:0

Branky a nahrávky: 26. Kučera (Janík, Pavešič), 49. Pavešič, 51. Okoličány (Vaškovič)

HK Skalica: Košút – Horváth, Škápik, Mikéska, Sloboda, Pavešič, Janík, Straka Kukliš – Vereš, Hujsa, Vaškovič – Kniazev, Jarolín, Jurák – Janáč, Kučera, Kotzman – Okoličány, Dmitrev, Hluch

HK Gladiators Trnava: Juríček – Burzík, Mihalko, Košecký, Hutár, Poldruhák, Kuna – Szalay, Schmidt, Mrava – Hrbáčik, Mišura, Kamenický – Ftáčnik, Čunderlík, Ševčík – Lukačovič, Klema, Mikeš – Burian

Rozhodčí: Píšťanský – Jurčiak, Hanko

25:20 SKA 1:0 Kučera (Janík, Pavešič)
40:34 SKA 2 Škápik, sevření puku rukou
48:28 SKA 2:0 Pavešič
50:08 SKA 2 Mikéska, hrubost